Şimdi Ara

Sezon 7 de bütün elo gizli elo mrr vs sıfırlanıcak mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hesaplara ait kaç tane stats var bilmiyorum ama elo gizli elo mmr vs bunun gibi değerler komple sıfırlanıyor mu ?

Kendim şuan elo helldeyim 17 lp geliyor mesela yeni sezondada girceğim herhangi bir ligde 17 lp almaya devam mı edicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eskiden beri sıfırlanmıyor yine sıfırlanmaz ortalamaya biraz yaklaştırılıyor sadece (keşki tamamen sıfırlansa)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamen sifirlanmiyor. Gecen sezon bronz bitiren biri ile plat bitiren birinin ilk 10 maclari cok farkli olur.

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Sıfırlananlar ney peki

• MeGaDave06 kullanıcısına yanıt
    Ligler sifirlaniyor. Plat bitirdiysen plat elosuna sahip olacaksın ama ligin olmayacak. İlk 10 maçını atarken de karşına çoğunlukla platlar gelecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Win/lose, champion kdalarin falan.

• Elohelldeysen kurtulursun ama. Atıyorum golddaysan, silver başlarsın ama gelen ve giden lp dengesi düzelir. 10/10 yapıp gold devam etsen de düzelmiş olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Elohelldeysen kurtulursun ama. Atıyorum golddaysan, silver başlarsın ama gelen ve giden lp dengesi düzelir. 10/10 yapıp gold devam etsen de düzelmiş olur

Şuan maçtan çıktım 16 lp geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Elohelldeysen kurtulursun ama. Atıyorum golddaysan, silver başlarsın ama gelen ve giden lp dengesi düzelir. 10/10 yapıp gold devam etsen de düzelmiş olur

Şuan maçtan çıktım 16 lp geliyor

Seneye düzelir

bugüne kadar fark ettigim tek şey sezon sıfırlandıgında genelde gold 5 veya silver 1 bitiren biri olarak 10 maç attıgımda genedel silver 3 atıyor . Dereceli girdigimde 10 el sonrasında 21 22 lp falan geliyor bir lp değişiyor yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.