Şimdi Ara

Masa Cenabet Galiba - GARİP LAPTOP MOUSE SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar laptopta kablolu fare takılıydı birden masanın üstünde imleç gitmemeye başladı sağ tık sol tık felan calısıyor sonra pantolon koydum altına onun üstünde gidiyodu neyse fare bozuktur diye attım onu kablosuz aldım masanın üstüne koydum gene önce çalıştı imleç sonra gene gitti şu an altına telefonu koydum onla döndürüyorum kafayı yicem neden böyle yapıyo bu

w10 laptop asus

• Upup

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gusül şart
  • İlk önce masayı alıp banyayo götürüyorsun suyu açıyorsun bak burası çok önemli masanın klavyelik kısmına üçkez su çektiriyorsun... Neyse şaka bi yana laptobun kendi Touch padi kapatıp denesene bir. Genelde farelerin imlecin sağ sola titremisi dışında pek bi hataya rastlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: begamermc

İlk önce masayı alıp banyayo götürüyorsun suyu açıyorsun bak burası çok önemli masanın klavyelik kısmına üçkez su çektiriyorsun... Neyse şaka bi yana laptobun kendi Touch padi kapatıp denesene bir. Genelde farelerin imlecin sağ sola titremisi dışında pek bi hataya rastlamadım.

yok hocam olmuyor delirecem format mı atsam napsam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathVictory

quote:

Orijinalden alıntı: begamermc

İlk önce masayı alıp banyayo götürüyorsun suyu açıyorsun bak burası çok önemli masanın klavyelik kısmına üçkez su çektiriyorsun... Neyse şaka bi yana laptobun kendi Touch padi kapatıp denesene bir. Genelde farelerin imlecin sağ sola titremisi dışında pek bi hataya rastlamadım.

yok hocam olmuyor delirecem format mı atsam napsam :D

açıkçası format ekranında klavye ve fareyi tanıyor. eğer ana ekrandada fare oynamazsa, format şart gibi, ama pek sanmıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.