Şimdi Ara

Peugeot 508 vs Toyota Avensis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Az yakması.
    Sorun çıkarmaması.
    Piyasa değerini koruması ve kolay satılabilir olması.

508 = 1.6 E-HDİ
    Avensis = 1.6 LPG = 2012 +

Sizce hangisi daha mantiklı bir arkaşım için araştırıyoruz yardım ederseniz seviniriz... İyi forumlar . Aile 4 kişi ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaç kez 508 kullandınız da yol yutuşu en kötü araç yaftasını yapıştırıveriyorsunuz. Bu yorumları okuyan da inanıyor sizlerin üstünkörü yazdıklarınıza. Ben 508 kullanıyorum ve bu araçtan önce 5 yıl boyunca 2010 model ford focus, 1 yıl 1.6 ecoboost kuga kullanmış ve aracını mülayim kullanmayan birisi olarak kesinlikle söyleyebilirim ki 508 iyi yol tutuyor. Direksiyon tepkileri ve hissiyatı ford araçları gibi değil ancak focus ile ön hakimiyetimi kaybettiğim virajlara 508 ile giriyorum ve bana mısın demiyor, şimdiye kadar bir kez olsun kopma yaşatmadı. E şimdi sizin tek cümle ile yazdığınıza mı inanalım yoksa kendi deneyimlerimize mi. Kaldı ki 215/60 taban/yanaklı lastikler olan bir 508 ile 235/45 ya da 245/45 taban/yanaklı lastikler olan başka bir 508 kullanımında bile ciddi farklılıklar yaşayabilirsiniz.

Bu arada 508 kronik sorunları olmayan bir araç ve 2. elde dikkat edilecek ve küçük masraf çıkartabilecek birkaç noktası haricinde sorunsuz binilecek bir araç ve bakımları da çok uygun fiyatlı. Benim aracımdan konuşayım, kabin içi tıkırtısı gıcırtısı da olmayan bir araç.
  • 508 muhtemelen sınıfının en az yakan aracıdır.2.el ve sorunsuzluk ise biraz şans işi.

• bekir40 B kullanıcısına yanıt
    ben ikisinide seçmezdim ha illaki 1 seç diyorsan 508 derim manuel
    sana ınsignayı öneririm fazla yakıyor (uzun 6-7 lt şehir içi 8-9lt civarı yakıyor) , lpg bazı kişiler sıkıntı var diyor ne kadar dogru bilmiyorum ama lpg bir sorun olacagını sanmıyorum geri kalan herşeyi güzel piyasası avensis 508 göre iyi
    gücün yetiyorsa passat da öneririm :/
  • Piyasa değerini koruması ve kolay satılabilir olması.

bu olsa olsa pasat olur
  • bekir40 B kullanıcısına yanıt
    Sorumsuzluk açısından avensisin önde olduğu gerçek.ama o kadar para verip de tüplü araba almazdım.benim tercihim 508 den yana olurdu hem dizel hem de tasarımı bence kat kat daha güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ikinci el alacağınız aractan zarar etmezsiniz. 508'i düşünün bence

• 508

• 508 bu karşılaşmanın kazananıdır
  • Cevaplarınız için teşekkürler

• Avensis az yakar+ sorunsuz.

• 508 in son modellerinin ledleri çok güzel duruyor en iyi konumlandırılmış lede sahip araba bence her görüşümde diyorum bunu.

• 2012 avensis sahibiydik , bayi aracılığıyla lpg takılmıştı -sözde garantili- . Ancak sürekli arıza lambası yakıyordu . Lütfen aldığınız araç lpg liyse dikkat ediniz , taktıracaksanız da emin olduğunuz bir yere yaptırın. Avensis valvematic 132 bg li modeldi aracımız.Daha önce 124 bg lik motora sahip olan corolla da böyle bir sıkıntı yaşamamıştık.Onun haricinde gayet tok bir araçtı , mutlu edecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alamre -- 8 Kasım 2016; 17:43:15 >
  • 508 le birlikte Latitude da düşünebilirsiniz.
  • İkinci el alacağınız için avensis kaybedeceği değeri kaybetmiştir. Lpg düşünüyorsunuz gayet makul yakıtı olur, sorunsuzluğu ise cabasi. 508 de güzel araba, dizel sebebi ile tercih edilebilir. Sorunsuzlugu çok önemsiyorsanız ben avensis derim.

• Illada dediğiniz araçlar diyorsanız 508 tercihim olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: exelans67

ben ikisinide seçmezdim ha illaki 1 seç diyorsan 508 derim manuel
    sana ınsignayı öneririm fazla yakıyor (uzun 6-7 lt şehir içi 8-9lt civarı yakıyor) , lpg bazı kişiler sıkıntı var diyor ne kadar dogru bilmiyorum ama lpg bir sorun olacagını sanmıyorum geri kalan herşeyi güzel piyasası avensis 508 göre iyi
    gücün yetiyorsa passat da öneririm :/

508 ile passatı kıyaslarım ama insignia yı asla. İki aracıda kullandım 508 D sınıfının hakkını daha fazla veren bir araçtır.

• aranan özelliklere göre direk avensis. tipe göre 508.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodletting.

508 bu karşılaşmanın kazananıdır

yani 508 avensis'ten daha sorunsuz ve daha kolay satılıyor? bir yaşıma daha girdim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: bloodletting.

508 bu karşılaşmanın kazananıdır

yani 508 avensis'ten daha sorunsuz ve daha kolay satılıyor? bir yaşıma daha girdim...

508 Avensis'e göre çok daha rafine bir araç.İç mekan,motor,tasarım hepsinde daha üstündür.D segmenti araçta 1.6 atmosferik motorlu Avensisi tercih edeceğime turbo beslemeli 508 her açıdan tercih ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 9 Kasım 2016; 12:35:30 >

• Bu vw cilerin kafası sadece çabuk satılmasına takılıyor bir araçta. okadar nefret ediyorlarki aldıkları vw lerden

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.