Şimdi Ara

TEKNOSA ŞAMPİYONLAR PAKETİ 397 TL (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
566
Cevap
17
Favori
18.827
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam durum ne almak isterim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ado102

quote:

Arkadaşlar ben iki adet havale ile aldım. Fakat almaktan vazgeçtim. İsteyene devrederim. Ama beni ugrastirmayacak kişiler olursa. Balikesir'den olursa havaleyi yapar yuzyuze gorusur veririm. Başka şekil havaleyi yapıp adresi değişebilir değiştirir. Yoksa urun gelir ben kargolarim. Maksat ihtiyacı olanın işi görülsün.

Ulan millete yardimimz dokunsun diyoruz. Onca işin gücün içinde kargo vs ugrasacagim. Adam kalkmış pazarlık mesajı atıyor. Pes vallahi pes. Almak isteyen kardeşim varsa havaleyi TEKNOSA'ya yapar. Dekontu gönderir TEKNOSA'ya. Ben de ürün gelirse kargolarim. Güven problemi olan zaten hiç mesaj yazmasin. Ugrasamam. Bu arada 397 TL'dir.
    Editör: siparişler iki kişiye rezerv edildi

Üstad bu tir insanları lütfen ifşa ediniz. En azından forumda kimin ne mal olduğunu anlarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: travers

quote:

quote:

Arkadaşlar ben iki adet havale ile aldım. Fakat almaktan vazgeçtim. İsteyene devrederim. Ama beni ugrastirmayacak kişiler olursa. Balikesir'den olursa havaleyi yapar yuzyuze gorusur veririm. Başka şekil havaleyi yapıp adresi değişebilir değiştirir. Yoksa urun gelir ben kargolarim. Maksat ihtiyacı olanın işi görülsün.

Ulan millete yardimimz dokunsun diyoruz. Onca işin gücün içinde kargo vs ugrasacagim. Adam kalkmış pazarlık mesajı atıyor. Pes vallahi pes. Almak isteyen kardeşim varsa havaleyi TEKNOSA'ya yapar. Dekontu gönderir TEKNOSA'ya. Ben de ürün gelirse kargolarim. Güven problemi olan zaten hiç mesaj yazmasin. Ugrasamam. Bu arada 397 TL'dir.
    Editör: siparişler iki kişiye rezerv edildi

Üstad bu tir insanları lütfen ifşa ediniz. En azından forumda kimin ne mal olduğunu anlarız.

Hocam boşverin. İnanın değmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kysis

İki kişiye ayırdım. Yarın öğlene kadar almazlarsa size haber veririm.

• radko kullanıcısına yanıt
    Aynı şey benimde başıma geldi. Teknosayı arayıp durumu izah ettim biraz önce siparişiniz iptal edilmek üzere yazan bir mail geldi yarın sabah gidip mağazadan alacağım.
    Sizde direk mağazaya gidip alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avcı001

Aynı şey benimde başıma geldi. Teknosayı arayıp durumu izah ettim biraz önce siparişiniz iptal edilmek üzere yazan bir mail geldi yarın sabah gidip mağazadan alacağım.
    Sizde direk mağazaya gidip alın.

Nasıl yani siparişiniz iptal edip para iadesimi oldu

• radko kullanıcısına yanıt
    Hayır bugün gidip ürünü teslim alacağım. Sizde vakit kaybetmeden ürününüzü teslim alın. Prosedüre göre onlar ürününüz hazır diye mail atması lazım ama mail atmıyorlar
    sizin de 3 gün içerisinde ürünü mağazadan teslim almanız lazım. Bu süre içinde teslim almazsanız sipariş iptal ediliyor. (Teknosa sitesinden mağaza teslim prosedürüne bakın.)
  • dün akşam sorunsuz şekilde mağazadan teslim aldım. akşam saaatlerinde arayıp kaydımı yaptırdım ve bu akşam için randevu verdiler. Kurulum bu akşam gerçekleşecek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kysis

İki kişiye ayırdım. Yarın öğlene kadar almazlarsa size haber veririm.

Haber bekliyorum.
  • Ben de dün akşam elden teslim aldım.Mevcut üyeliğimi şifreyle uzatacağım.
  • Merhabalar. benim şu an hali hazırda taahhütsüz kullandığım eutelsat digitürk üyeliğim mevcut.

Üyeliğimi kapatarak mı kapatmadan mı alabiliyoruz dediğiniz paketleri?

Satın alma işlemi nasıl oluyor?

Cevaplarsanız sevinirim.
  • Fiyat 597 yazıyor?
  • 2 tane aldım

Kargoda..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kargo bugün geldi ama kutunun üstünde 31 Aralık 2015 e kadar geçerlidir yazıyor. Herkeste aynı mı?
  • Digiturkle görüştünüz mü gecen senelerde olmuyordu?
  • akurttr A kullanıcısına yanıt
    Dün akşam görüştüm. Bu yöntemle üyeliğini uzatan arkadaşın üyelik numarası verdim. Müşteri hizmetleri bizim yetkimiz yok dediler. Genel merkeze bilgi verdiler. Genel merkezden dönüş yapacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atakan3595

quote:

Orijinalden alıntı: enorton

Benim kargo bugün geldi ama kutunun üstünde 31 Aralık 2015 e kadar geçerlidir yazıyor. Herkeste aynı mı?

Evet herkesin öyle. Sorun yok.

Peki bu haliyle en son tarih ne zaman kesin bilgi var mı? 31 Aralık 2016 mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HULKBABA

Cumartesi aldım, Pazar kayıt bıraktım, Pazartesi mevcut üyeliğime eklendi hepsi, 30 TL Aktivasyon vs. de dolayısıyla ödemedim.
    0'dan açtıran arkadaşımda var, kutuyu gelip taktılar, tüm paketleri aktif ettiler gittiler. Aktivasyon o da ödemedi...
    Kaçıran üzülür!

Nasıl yaptınız biraz açıklayabilir misiniz? Hepimiz aynı yöntemi izleyelim. Tahahutuuz var mıydı yok muydu? Bizim şimdi 3 Kasımda dolacak tahahut iptal faxı çekelim mi yoksa direk şifreyi mi tanımlatalım? Teşekkürler...
  • Ürün içeriğinde sinema kanalları var mı?

Havale ile almıştım, kararsızım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: manager79

Ürün içeriğinde sinema kanalları var mı?

Havale ile almıştım, kararsızım..

Var hocam ben bu paketin Şampiyonlar paketi olmayanini yani hd+giris+film+2 keyif olanını suan kullanıyorum 46 tl öduyorum bunda Şampiyonlar paketi de var 32 tl ye geliyor bence çok uygun aldım 1 paket aralık sonu üyeliğim bitiyor bununla uzatıcam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbaronx -- 25 Ekim 2016; 13:27:10 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.