Şimdi Ara

DİGİTURK TEKNOSA KAMPANYALARI 2017 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
20
Favori
46.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bytrojan29

bu paket alırsam 4k yayını alabilir miyim ?

Ucreti ile alabilirsin.. 18 tl istiyorlar sanirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel cihazi begenmedigimi soyledim. M.hizmetlwrine humax 9505 istiyorum dedim.. bayi degisim icin aradi.. humax 9505 kuracak...
    Hediye olarak dizi onermislerdi 1 aylik film istedigimi ama verilmedigini soyledim bu sefer film tanimladilar...

• Bu paketi aldığı fiyata satmak isteyen varsa alabilirim

• Merhaba arkadaşlar urunun fiyatı hafta sonu için tekrardan 397 tl olarak güncellendihttp://teknosa.com/urun...film-dizi-veya-sampiyon sipariş verebilirsiniz.

Istanbuldan alacaklar için magaza yönlendirmesi yapabilirim

• Aldik bakalım. Yalnız Teknosanin sitesinden telefonla alışveriş yapabilmek deveye Hendek atlatmaktan daha zor

• çok uygun,geçen yıl aynı paketi 450 ye almıştım,aralıkta bitiyor o,bunu da teknosa int sitesinden sipariş verdim,düşünenler kaçırmasın...Ayrıca bilgilendirme için de teşekkürler
  • Alan arkadaşlara hayırlı olsun ürün fiyatı haftasonu için 397 tl olarak devam edicek ozellikle stokların en fazla olduğu şehir ıstanbul

• Alanlar iki defa düşünsün çünkü ilk sattıklarında 12 aylık şampiyonlar paketiydi şimdi ise teknosada 2016-2017 sezonu sınırlamışlar yani yarım sezonluk şampiyonlar paketi

• Arkadaşlar cok fazla sayida mesaj geliyo kurulum hakkinda sadece 30 tl aktivasyon ücreti var pakette Ankara ve izmirde paketler tukendi istanbul eyup vialand ve şişlide stok mevcut bunun dışında internet magazacılıgindanda sipariş verebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: way_big

Aldik bakalım. Yalnız Teknosanin sitesinden telefonla alışveriş yapabilmek deveye Hendek atlatmaktan daha zor
    Urun bilgileri guncellenmis. Film,Dizi veya 2016-2017 sampiyonlar paketi diyor.
    Mayistan sonra ligtv iptal.Bu durumu goz onunde bulundurarak aliniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k62545 -- 13 Kasım 2016; 12:59:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k62545

Müşteri hizmetleri 12 aylık bir paket dedi. İhaleyi Digiturk kazanırsa 12 ay izlersin ama kazanamazsa bu sezon sonuna kadar izlersin

• quote:

Orijinalden alıntı: tar1k_demir

quote:

Orijinalden alıntı: k62545

Müşteri hizmetleri 12 aylık bir paket dedi. İhaleyi Digiturk kazanırsa 12 ay izlersin ama kazanamazsa bu sezon sonuna kadar izlersin

paketi ne zaman aldınız hocam,kurdurduktan sonra mı sordunuz müsteri hizmetlerine,ben de aldım da iade düşünüyorum sadece bu sezonsa
  • Ben de 382 mağaza teslimle aldım bir kaç saat evvel. Profesör hocam çok yardımcı oldu sağolsun. Digiturkle de ayrı ayrı 3 müş temsilcisi ile teyitleştim iki keyif paketi dahil ve aktivasyon 30 TL artı başka herhangi bir ücret yok. 12 ayın içerisinde ligtv ninde olduğunu söylediler bakalım. Vialand teknosadan teslim alacağım nasipse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alparslan yagmur

Ben de 382 mağaza teslimle aldım bir kaç saat evvel. Profesör hocam çok yardımcı oldu sağolsun. Digiturkle de ayrı ayrı 3 müş temsilcisi ile teyitleştim iki keyif paketi dahil ve aktivasyon 30 TL artı başka herhangi bir ücret yok. 12 ayın içerisinde ligtv ninde olduğunu söylediler bakalım. Vialand teknosadan teslim alacağım nasipse.

Beraber verilen Uydu alıcı HD özellikte mi? Hangi özellikte?
  • quote:

Orijinalden alıntı: profesör06

Arkadaşlar cok fazla sayida mesaj geliyo kurulum hakkinda sadece 30 tl aktivasyon ücreti var pakette Ankara ve izmirde paketler tukendi istanbul eyup vialand ve şişlide stok mevcut bunun dışında internet magazacılıgindanda sipariş verebilirsiniz.

Resimde HD yayınlar hediye yazıyor. Bu HD uydu alıcının da bu pakete dahil olduğu anlamına mı geliyor?
  • Yine kaçırdım ya
  • 397den sipariş vermiştim internet mağazasından. sebepsiz yere iptal edilmiş siparişim. Teknosa ile yıldızım barışmadı bir türlü

• ihale tarihi belli oldu,21 kasim.
    aktivasyon veya iade icin onumuzdeki haftayi beklemek mantikli

• Goday kullanıcısına yanıt
    Elbette HD özellikte.
  • Bu gün dt bölge müdür ile yüz yüze görüşmem oldu eğer ihaleyi kazanamazlar ise verilen taahhütler ücretsiz olarak bozulabilecek miş bilginiz olsun ama ne kadar doğru sonda fikir değiştirirler mi bilemem elbette
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.