Şimdi Ara

SuperOnline VDSL hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu dört dörtlük paketlerde yalın vdsl ve vdsl fiyatları var. Yalın vdsl 10 TL daha pahalı. Yalın ve düz vdsl arasındaki fark nedir?

Türk Telekom 16Mbit ADSL den geçersem ping nasıl etkilenir? Artarmı azalır mı?

Cayma bedelini karşılarlar mı?

• yalında telefon yok, o yüzden 10 tl alıyorlar. ping adsl vdsl fiber'de çok farklı değil.
  • JustOffer kullanıcısına yanıt
    Fiyat fark etmiyor o zaman yani değil mi? Ev telefonuna da para alıyolar galiba?
  • Evet ev telefonlu olan daha pahalı.
  • 2 yıl süre ile 8 Mbit tarifesini kullanıyordum. Tahhahüt bitmek üzere yine aynı tarifeden devam edin dediler VDSL e geçmek istediğimi söyledim sözde kampanya başvurusu için kayıt açıp sistemlerinde arıza varmış 2 gün oyaladıktan sonra alt yapınız desteklemiyor dediler. 200 Metre mesafe var fiber saha dolabına ve hattım desteklemiyormuş sözde tahhahüt süresi dolunca iptal ettireceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustOffer

yalında telefon yok, o yüzden 10 tl alıyorlar. ping adsl vdsl fiber'de çok farklı değil.

Merhaba;
    Yalın internet de ev telefonu kullanma zorunluluğu yok,ancak ev telefonumda içinde olsun dersen eğer sabit numaradan Turkcell Süperonline de oluyor ve aylık ücretsiz 100 dk paketi veriyorlar.100 dakika yı aşar isen şayet dakika bazlı ücretlendirme yansıyor.VDSL de fibere yakın yani yalın Minimum 8 mbps maximum 16 iken,Vdsl de minimum 24 mbps maximum 100 e kadar alabiliyorsun.
  • Jasonstatham1903 kullanıcısına yanıt
    Ev telefonunu zaten kullanıyoruz. Ev telefonu için ek ücret yok değil mi? 10 tl ucuza geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vdsl'i her yerde kullanılıyor mu yoksa fiber gibi bir altyapıya ihtiyaç duyuyor mu??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.