Şimdi Ara

S ve s+ almak hakk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yahu bu riotu anlamis degilim 11-1-13 gittigim resmen oyunu sirtladigim lee sinde s- veriyor karsidaki adam 11-8-12 gidiyor s aliyor

Yani hani 7 level yapmaya calisiyorum ama bir turlu s alamadim ya 11-1-13 ten sonra dedim heralde s+ alirim ama yok s1 verdi

Nedir bu s ve s+ nin puf noktasi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Support al 40 asist s+ gg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartuş al farmla totemi gerekirse rastgele at bide ulti geldikçe bas garanti S+ alıyorsun.
    Kutu almak için kardeşime Kartuş aldırım ilk defa oynadığım hero da bile kutu alıyorum.
  • en çok farmla alakası var bu s muhabbetinin o yüzden jungle'da dkda 7 adc mid top rollerinde dkda 9 gibi bir sayı tutturursanız , ölüm öldürme oranınızda berbat değilse s alırsınız çok rahat
  • Karthus ve sup alkn dediniz de ben lee yi 7 yapmaya calisiyorjm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lanelerden farm çal taxın dibine vur,
  • kmesne kullanıcısına yanıt
    Lee sup oyna 40 asist s+ gg

• Fazla farm yap trinket gelistir killerin 50%den fazlasana katki yapmaya calis benim aurelion sol ile 10 dan fazla s+ aldigim var

Aldığın kule yaptığın skor katkısı yaptığın farm attığın toteme bile bakıyor.

Ben daha sistemin haketmeyen adama s verdiğini veya hakedene vermediğini görmedim.

Skor %50 etkiliyor ama diğer etmenler de önemli bayağı.

Hard carry şampiyonlarda s+ almak için gerçekten oyunu domine etmen gerek.Ben kha ile 32-2-x oynamıştım.Mesela rahat 4 lv fark attığım adam vardı oyunda.Korkusuzca 3 kişi arasına girebiliyodum.O oyun s+ vermişti.Zed ile de buna benzer bişe olmuştu.Zaten çok S ve S- aldım ama S+ 3-4 kere almışımdır.

• Alınan kule inhibitör atılan totem yapılan farma bakılıyor. Kda pek bir şey ifade etmiyor. Kaldı ki normalde de olması gereken bu takıma katkısı 0 olan biri penta atsa ne yazar?

• Alınan kule, inhibitör, ejder ve baron gibi global görevlerde asistin olması, takıma görüş sağlaman için attığın totem sayısı bunlardan ziyade en çokta dakika başına yaptığın farm sayısı etkiliyor S+ almanı.
  • Farm da onemli

• jungle da olsan farm önemli. aldıgın orman canavarı kadar minyon da öldürmeye bak. ben 6-6-6 oynadığım graves maçlarında bile farm sayesinde s alıyordum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.