Şimdi Ara

Yardımınıza ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, ben 18 yaşındayım, ehliyetimi yeni aldım. Şoförlükte çok iyi değilim. Annem, ciddi sağlık sorunları olduğu için sürekli hastane, tahlil ve gezmek zorunda oluyor. Ve 45 bin lira civarında bir araç almaya karar verdik, fakat çok deneyimli olmadığımdan tek başıma hangi aracı alacağımıza karar veremedim. Sürücü ben olacağım, istediğimiz kriterler ise konfor ve yakıt performansı. Araçı kesinlikle sıfır alacağız.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

• manuel? Otomatik?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 45 Civarında sıfır çok bir seçenek yok.İbiza 1.2 Tsi veya 1.2 Jump İ20 Alınabilir.
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Manuel tercihim olur, otomatik de kullanabilirim tabi.
  • manuel seçenekleri yukarıda arkadaş söylemiş. Bende rio comfort diyeyim. Otomatik düşünürseniz sandero stepway bütçenize denk gelebilir. i10 style yine otomatik olarak değerlendirilebilir.

• Öncelikle geçmiş olsun kardeşim Anne dediğin zaman akan sular duruyor bir insanın en zayıf noktası .

Şimdi şoförlüğün çok iyi değil ise manuel önermem . Yanlış anlama umarım olmaz ama devamlı hastane diyorsun panik yapabilirsin acil bir durumda düz vitesi kullanamazsın edemezsin ne bileyim

bu yüzden otomatik olsun ayağını frenden çektiğin an o gider .

Benim düşüncem bu yönde . Olabilecek en acil durumda en hızlı gidişe yarayacak bir araba olmalı bana göre . Kararı sana kalmış artık
  • stepway 0.9 otomatik al,yüksek arabayı kullamak daha kolay.ama konfor donanım zayıf.
    manuel olarak ibiza 1.2 düşünebilirsin.

• 0 sartını bır daha dusunun bence, o paraya en ıyı ıhtımalle ıbıza 1.2 tsı falan alabılırsınız. az sıkıstırsanız 8 9 lıtre yakar yanı kmde 45 kurus yakması acıkcası bana koyar (ıbızanınkı koyar ) 2011- 2012 dızel manuel focus bakmanızı onerırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.