Şimdi Ara

365. MEBS-ANKARA-MAMAK TOPLANIYORUZ BEYLER! (Bilgiler İlk Sayfada) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
529
Cevap
10
Favori
18.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onun rahatlığı ile gidiyorum acemi birliğine
  • İyi paspas tutarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun çorap gôtürün torunlar kalın olsun bot ayağınızı iyice otursun ve bot numarasını sivilden 1-2 numara büyük söyleyin.Kamuflaj almak zaten ayrı bi sıkıntı mk ayazda keko gibi 2 saat bekleyeceksiniz 500 kişi

• Bugün alış veriş için askeri malzeme dükkanına gittim, içlik takımından çoraplara, ayak kremine, havluya, pudraya kadar herşeyi aldım, boyna bağlanan cüzdanlardan da aldım ama eve gelince aklıma geldi, şu asker donlarının cepli olan versiyonları da var. 6 tane don aldım hepsi cepsiz ulan salaklık ettim resmen cebi olanlardan alsam boynuma orama burama bişey asmama da gerek kalmayacaktı acayip sinirlendim kendime
  • Arkadaşlar bu termal içlik veya diğer malzemeleri alıcağımız yerler istanbul'da nerede mevcut?

Mecidiyeköy'de ikamet etmekteyim
  • Santrafor9 kullanıcısına yanıt

• HePeR kullanıcısına yanıt
    benimde aynı yer la,
  • Eğitim Birliği : MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / ANKARA MAMAK / ANKARA

Esas Birliği : K.T.K.A.K.LIĞI KIŞLA HİZ.TK. / LEFKOŞA / LEFKOŞA

Sınıf : PIYADE

Arkadaşlar esas birliği böyle olan var mı? internette bir şey bulamadım. Bilen biri aydınlatırsa sevinirim :)
  • Arkadaşlar banka kartı, hesap işlerini nasıl hallettiniz, hangi kartı almak lazım mebs'te yalnızca akbank şubesi/ATM'si var
  • Acemilikde fazla birşey almayın. Zaten ustaya gectikten sonra izinlerde halledersiniz ne ihtiyacınız varsa. Ben bir bavul bir sırt çantası götürdüm. Bölüklerin binası da hafif meyilli ve uzakdı. Taşıyana kadar canım çıkmıştı :) 2 dk mola ver yoluna devam et diye bişey de yok. Arkadan bir arkadaş yardıma geldi allahtan. yani bir sırt çantası yeter bence.

• Weezer kullanıcısına yanıt
    Hocam kilitlenebilen sırt çantalarından alın diyorlar, dolaplara kilit vurulmuyor değil mi ?
  • kıvanç1991 K kullanıcısına yanıt
    Tertip bana bir dedenin soyledigini paylasayim. Tirnak makasinda torpu olursa almiyorlarmis ya torpusunu kir dedi yada torpusuz alacakmisiz

• HePeR kullanıcısına yanıt
    Oralari pek bilmiyorum isine yararsa kadikoyde var ptt karsisinda

• kitap okuyabilirmiyiz arkadaşlar ? kaç kitap götürelim ?
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    kilit yasak. herkese orda bir çanta veriyorlar oraya koyuyon eşyalarını. dışarıdan getirdiğin çantayı depoya koyuyolar. istersen onlari kilitleyebilirsin. ama koğuşta dolap kitleme yasak.

• asi8903 A kullanıcısına yanıt
    vaktin olursa okursun:) siyasi içerikli bir kitap olmasın ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

kilit yasak. herkese orda bir çanta veriyorlar oraya koyuyon eşyalarını. dışarıdan getirdiğin çantayı depoya koyuyolar. istersen onlari kilitleyebilirsin. ama koğuşta dolap kitleme yasak.

Ufak bi sırt çantası götürücem ben, üzerimdeki sivil kıyafetleri almaz bile :)

Mebs'te onların verdiği çantaya sivilleri koyup onu depoya vermeyi planlıyordum. Yaptırmazlar mı öyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isok -- 25 Ekim 2016; 10:50:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acemi Birliği : MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / ANKARA MAMAK / ANKARA

Usta Birliği : 14 ÜNCÜ ZH.TUG. K.YRD.LIĞI / LEFKOŞA / LEFKOŞA

Sınıf : PIYADE
  • hsynylmaz H kullanıcısına yanıt
    Ekliyorum
  • hsynylmaz H kullanıcısına yanıt
    dostum acemi-usta seninle tamamen aynıyız. ilk defa birini gördüm yalnız değilim artık

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.