Şimdi Ara

KII Pro 2 GB/16 GB DVB S2 + T2 Android TV Kutusu Amlogic S905 Kodi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
10
Favori
27.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KII Pro 2 GB/16 GB DVB S2 + T2 Android TV Kutusu
    Amlogic S905 Kodi Önceden yüklenmiş dört çekirdekli Destek DVB-S2/DVB-T2 Smart Media Player
    KII Pro Android 5.1 TV Kutusu Amlogic S905 Bluetooth 4.0 2 GB/16 GB wifi Destek DVB-S2/DVB-T2 Smart Media Player
    açıklama:
    İŞLEMCI: Amlogic S905 Quad-core 2 GHz kadar 64-bit ARM ® ™-A53
    GPU: Penta-çekirdekli ARM ® Mali ™-450
    3D Grafik: OpenGL ES 1.1/2.0 ve Open VG 1.1 destek
    Video: UHD 4 K 60fps HW çözme, 10-bit H.265 dahil birden formatlarını destekler, H.264 ve AVS + FHD 1080 p 60fps HW kodlama, destekler H.264
    RAM:DDRIII 2 GB
    ROM:flaş 16 GB(8 ~ 32 GB Isteğe Bağlı)
    WiFi: dahili 2.4G & 5G WiFi Destek IEEE 802.11 b/g/n/ac
    Blutooth:Bluetooth 4.0

DETAY İÇİN TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munib -- 19 Ekim 2016; 23:39:46 >

• Almayı düşünüyorum fakat uydu yayınlarında görüntüsü nasıldır onu merak ediyorum.
  • Kağıt üzerinde gayet iyi görünüyor ama incelemeleri görmek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ust serisini bekleyin simdilik bu urunler heves gidermeye yonelik en iyisi
    S912 ve ust serileri arti 4-8 gb ram o tabi buna birde yazilim destegi o zaman alinir keyfi cikarilir ve 4K ve HDR keyfi...

• Böyle receiver + android box birleşimi cihazlara karşıyım, hem görüntü kalitesi iyi değil hemde stabilite sorunları var.

Broadcom veya sti işlemcili bir uydu cihazı alıp, yanına ali express ten gayet stabil olan ve 70-80 TL ye bulunabilen android tv box alınması taraftarıyım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliexpress'ten 35 gün önce sipariş verdim bi cihazı ama hala gelmedi

• youtubede bir kaç video da buldum biraz bişeyler ama kanal geçiş hızı biraz yavaş. ama gerçi test edelin cihazda sinyal seviyeleri 50 52 aralarında ondanmı dır acaba yoksa normal dedemi böyledir ?
  • bilgisi olan varmı bu makine hakkında ? spariş etmek istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Bende almayı düşünüyorum.fakat bir üst modelini beklemek istiyorum karar veremedim.bana göre bu cihazda fiyatına göre iyi gibi
  • bu üründe dts ses desteği var mı?
    ağdaki bir filmi bu cihazla izleyebilir miyim?
  • cihaz sonunda elime ulaştı,kanal geçişleri g4 mini'ye göre yavaş ama diğer özellikler bakımından daha iyi,cihaz açılırken direk uygulama menüsü çıkıyor,uygulama menüsünden dts'yi seçerek uyduya geçiyor,uygulamalar ve kodi çok hızlı,cihazdan şimdilik memnunum,2 gb ram 16 gb rom olması çok iyi,g4 mini'nin 800 mb'lık muhteşem hafızası kodi'yi adam gibi kullanmama izin vermiyordu,bunda 11 gb dahili hafıza var

• quote:

Orijinalden alıntı: kokah

cihaz sonunda elime ulaştı,kanal geçişleri g4 mini'ye göre yavaş ama diğer özellikler bakımından daha iyi,cihaz açılırken direk uygulama menüsü çıkıyor,uygulama menüsünden dts'yi seçerek uyduya geçiyor,uygulamalar ve kodi çok hızlı,cihazdan şimdilik memnunum,2 gb ram 16 gb rom olması çok iyi,g4 mini'nin 800 mb'lık muhteşem hafızası kodi'yi adam gibi kullanmama izin vermiyordu,bunda 11 gb dahili hafıza var

Cihaziniz hayirli olsun hocam.
    Bir kac bisey sormak istiyorum size.
    Kanal gecisleri nasil yavas derken tam olarak .
    Birde cihazin sinyal alma gucu nasil lnb den . Oranlar nasil ?

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

quote:

cihaz sonunda elime ulaştı,kanal geçişleri g4 mini'ye göre yavaş ama diğer özellikler bakımından daha iyi,cihaz açılırken direk uygulama menüsü çıkıyor,uygulama menüsünden dts'yi seçerek uyduya geçiyor,uygulamalar ve kodi çok hızlı,cihazdan şimdilik memnunum,2 gb ram 16 gb rom olması çok iyi,g4 mini'nin 800 mb'lık muhteşem hafızası kodi'yi adam gibi kullanmama izin vermiyordu,bunda 11 gb dahili hafıza var

Cihaziniz hayirli olsun hocam.
    Bir kac bisey sormak istiyorum size.
    Kanal gecisleri nasil yavas derken tam olarak .
    Birde cihazin sinyal alma gucu nasil lnb den . Oranlar nasil ?

g4 mini 0.7 saniyede kanal geçişi yapıyorsa k2 pro 0.9 saniyede geçiyor,görüntü kalitesi bakımından k2 pro biraz daha net gibi ama sinyal kalitesi %60'larda geziyir çoğu frekans,bazı kanallar özellikle trt hd'nin bulunduğu frekanslar zayıf sinyal alıyor,g4 mini'de trt hd'lerin frekansı zayıftı ama diğer frekanslar %90 civarındaydı,trt 4K'yı deneyemedim televizyon 4 K değil,kanal düznlemeyle favori listesi oluşturulabiliyor,şimdilik bunlar var,uygulamadan tv'ye ya da tv'den uygulamalara geçişi g4 miniden kat be kat daha iyi

• quote:

Hocam öncelikle hayırlı olsun.Cihazı nereden aldınız?
  • teşekkürler,cihazı aliexpress'ten aldım
    http://www.aliexpress.com/item/32709659908/32709659908.html

• Merhaba arkadaşlar benim de KII pro uydu alıcım dün geldi fakat ne yaptıysam uydu alıcısına kanal yükleyemedim 2a 3a ve 4a seçeneğini seçiyorum 15 tane saçma sapan kanal buluyor onlardada sinyal yok nasıl kanal yüklerim yardımcı olurmusunuz şimdiden cevaplar için çok teşekkür ederim

• hocam ayarlardan bütün kanalları silin,daha doğrusu bütün frekansları silin,sonra türksatın 12380 diye bir frekansı var,onu ekleyerek nit arama yapın bütün kanalları bulacaktır,daha sonra istediğiniz kanalları favorilere ekleyebilirsiniz

• Kokah cevap verdiğin için çok teşekkür ederim ama uydunun içinde 12380 yok ve el ile girilecek yer de bulamadım daha ayrıntılı anlatırsan çok sevinirim şimdiden çok teskkur ederim

• tv uydudayken;
    -kumandanın menü tuşuna bas
    -installion
    -transponder list
    -listedeki bütün frekansları ok tuşu ile işaretle
    -işaretlediğin frekansları kumandanın sarı tuşuna basarek sil
    -12380 türksat transponder frekansını ekle
    -yukarıda yazdığım tuşu ekle
    -aynı frekansı nit (şebeke arama) yaparak ara
    -çıkan kanalları kaydet
    -channel manager'dan kanalları düzenle
    son

• Dediğin gibi bütün frekansları sildim kırmızı tuştan 12380 i girdim artırken nit açık arattim fakat kısa bi aramadan sonra kanal yok diye bir uyari çıktı yani yine olmadı
    Solda sinyal %39 ken
    Kalite %0 görünüyor
    Edit: 12015 H 27500 de arattım eski uydu alıcısının ayarlarına bakarak fakat 8 kanal çıktı tam olmasada sevindim en azından uydu alıcısının çalıştığını gördüm bi şekilde ayarlarım sizin yardımlarınızla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahannee -- 2 Kasım 2016; 21:51:54 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.