Şimdi Ara

Ev için yazıcı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Foruma yeni üye oldum. Hep dışardan okurdum yorumları ve elektronik bir şey almadan önce mutlaka burayı okuyor ona göre alıyorum. Şimdi kısa bi sorum var. Ben home office çalışıyorum. Arada sırada tarama için ve nadiren (belki ayda 5/10 sayfa) çıktı almam gerekebiliyor. iMac kullanıyorum işletimcisi OS Sierra (en son gelen güncelleme). Bana bi yazıcı önerebilir misiniz ? Benim için tarayıcısı olması daha çok önemli tarayıcı kısmı daha çok gerekli oluyor. O yüzden pahalı bişey bakmıyorum. Lazer mi mürekkepli mi ? hiç anlamam toneri içinde dışında tek kartuş vs. açıklamaları 2 gündür okuyorum ama daha önce yazıcı kullanmadım ve gerçekten neyin ne olduğu hakkında en ufak bi bilgim yok. Sizden yardımlarınızı bekliyorum. En son buraya yazmakta buldum çareyi. Bu gün almam gerekiyor yazıcıyı. Teşekkürler

• arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı ? forumda bir çok konu var bunla ilgili ama inanın anlamadım hiç birisini. çok fazla özellik ve profesyonel makinalar gibi geldi onlar bana. bu gün almam lazım 3 e kadar.
  • Merhaba tarayıcı ve imaç kulandiginiz için pek yorum yapmak istemiyorum şunu ala bu al diye ama tavsiyem resim falan çıktı almiyacaksan lazer yazici alman birde alicanğin ürünün iMac sürücüleri olasına dikkat et

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.