Şimdi Ara

Samsung kullanılmayan Note 7 parçaları için ödeme yapacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung kullanılmayan Note 7 parçaları için ödeme yapacak

Samsung, Galaxy Note 7'nin üretimini durdurunca tedarikçileri de mağdur etmemek için ödeme yapma ve anlaşma masasına oturma kararı aldı.

Büyük bir değişim ve geri çağırmanın ardından sorunun çözülememesi üzerine üretimi durdurulan Galaxy Note 7, parça tedarikçilerinin de ellerinde yüklü miktarda parça kalmasına sebep oldu.

Yaralar sarılıyor   

Sorunun kesin olarak hangi parçadan kaynaklandığı tespit edilemediği için de başka bir yerde kullanılmayan parçalar için Samsung ödeme yapmaya devam edeceğini ve bitirilmemiş ürünler için tazminat ödeyeceğini açıkladı. 

Koreli dev üretici Note 7'nin devam etmemesinden kaynaklanacak zararları da telafi etmek için başka siparişler vereceğinin müjdesini verdi. Bu kararda Güney Kore Devletinin rolü büyük. Zira Güney Kore Devleti Galaxy Note 7'nin üretiminin durdurulmasının ülke ekonomisini etkileyeceğinin üzerinde durması üzerine Samsung'un bu kararı aldığı belirtiliyor.

Samsung, Galaxy S7 ve S7 Edge modellerinin üretimini de arttırıyor. Bu karar ile Note 7'den değişim ile gelecek kullanıcıların yaratacağı talep yükünü karşılamak amaçlanıyor. Tedarikçiler ise Galaxy S7 ve S7 Edge modelleri için kullanılmamış Note 7 parçalarının kullanılması taraftarı.

• güzel telefondu özellikle mavi rengi çok hoşuma gidiyordu ama yazık oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: thedukeof

beter ol Samsung!

Adamlar yapılması gereken herşeyi yapıyor ne bu nefret anlamadım? Aynı şey türk şirketinin başına gelse araya siyasileri sokar satışına devam etmek için elinden geleni yapardı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedukeof

beter ol Samsung!

Şimdi bunu Apple yapsaydı KRAl firma, bizlere beleşe dağıttıkları gibi üreticileri bile mağdur etmiyor derdiniz. Ama bir hatırlatma yapayım. Geçen yıl (sanırsam ekran paneliydi) sipariş ettiği o kadar malı beğenmediği için almadı. Üreticinin de seri üretim yaptığı mallar elinde kaldı. O şirket için de iflas eder felan yazılıyordu ama bilmiyorum şu anda şirketin durumu nasıl. Araştırırsan haberi de şirketi de öğrenirsin...
  • Yorum yapmayın demiyorum ama yorum yaparken de Üslubunuza dikkat edin.

• Ceo istifa!

Ceo istifa!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WB -- 19 Ekim 2016; 8:02:33 >
  • note 8 alırız acilen bir kalemli telefona ihtiyaç var

• Tamda almaya niyetlenirken bu patlamalar duyunca.Artık gözümde çöp.

• Ya ne yapacaktı? "Almaktan vazgeçtim, sen de ne yaparsan yap" mı diyecekti?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.