Şimdi Ara

LG 29UM68-P Monitör Aldım Kullanılmış Çıktı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle belirteyim ki bu mesajı donanımhaber ahalisini bilgilendirmek için yazıyorum. Benim azım yandı, siz dikkat edin diye.

Hepsiburada üzerinden BSDH (Bilişim Sistem Destek Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti) şirketinden LG 29UM68-P 29" monitör aldım. Monitörü oyun amaçlı değil, daha geniş ekranda farklı sayfalar üzerinde çalışmak amacı ile aldım. İşten geç geleceğim için monitörü Yurtiçi Kargo şubesinden giderek sabah erkenden teslim aldım. Akşam eve geldiğimde monitörü heyecan ile açtım, ancak içindeki köpüğün kırık olduğunu gördüğümde bir terslik olduğunu anladım. Ürünün resimlerini çektim. fatura üzerindeki telefondan BSDH şirketini aradığımda daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadıklarını söylediler. Bende hepsiburada üzerinden iade işlemi başlatacağımı bildirdim.

Ürünü gönderdim ve şu anda hepsiburada iade ve geri gönderim bilgilerinde "itilaflı yazıyor" (neyin itilafı ise). Sabah aradığımda ürün bilgileri için resimleri donanımhabere ekledim, isterseniz oradan bakın diyeceğim. Kullanılmış (teşhir olabilir) ürünü müşteriye sıfırmış gibi göndermeyi ve enayi yerine koyup bir de kabul edilmesini beklenmesini anlayamıyorum. Outlet diye belirtseler, ona göre sipariş veririm.

Kutu içinden çıkan resimler aşağıdaki gibi.

Ön Edit: Kesinlikle art niyetim yok. Bu şirketten ilk alışverişim (muhtemelen de son), önceki mesajlarıma bakarak profilim hakkında bilgi edinebilirsiniz. Herhangi bir şirket elemanı falan değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zonemaster -- 20 Ekim 2016; 0:12:22 >

• geçmiş olsun. iyi niyetli yaklaşıp "sadece test için kullanılmış" diyecektim fakat o kılcal çizikler nedir öyle.. ben n11 üzerinden teknolojipazar satıcısından aldım, hiçbir sıkıntı yaşamadım. 40 lira kuponla beraber 910 lira civarı ödedim 6 taksit. eğer tek çekim alacaksanız teknolojipazar'ın kendi sitesinde daha uygun fiyat var. keşke 29um konusunda benimle iletişime geçseydiniz.
  • Hepsiburada'nın kurumsal kimliğine güvenerek alışveriş yaptım. Sorun yaşayacağım aklıma gelmemişti, tecrübe oldu. Ayrıca bugün itibariyle geri ödeme onaylanmış. Akşama yeni sipariş geçeceğim.
  • Yenisi geldi. Resimi ekledim. Aradaki farkı bulmayı size bırakıyorum.

• valla hocam ben internetten ürün alırken video'ya çekiyorum kutuyu açarken. böylece elimde kanıt olsun diye. n11'den macbook air ve sony alpha a6000 kamera aldım, ürünü kargodan teslim aldım ve sakin kafayla ürünü açarken video ile kaydettim. fotoğraf çekseniz bile buna bahane bulurlar.
  • Video kesinlikle daha mantıklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.