Şimdi Ara

Bu telefonlar arasından hangisini alayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefonlar arasında kaldım . İyiden kötüye listeyebilir misiniz hangisini tercih edeyim? Bu kendi listem :

LG V10 32 GB
    LG G5
    Zte Axon 7 (Fiyat 1700 ' e inerse)
    Huawei Mate S
    Huawei P9
    Huawei Mate 8 32 GB Ram 3 GB

Fiyat benim için önemli o yüzden V10 u G5 ' ten daha üste koydum kendimce , birde snappdragon 820 yerine 808 olması, clock hızları ya da oyunlardaki performans açısından aralarında çok fark olmaz diye düşündüm yanlışsam beni düzeltin ona göre direk G5 ' e ya da ZTE Axon 7 'ye yönelirim .
    Birde V20 çıkınca V10 ucuzlar diye düşünmemde liste başında durmasına destek .

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Demon

Arkadaşlar bu telefonlar arasında kaldım . İyiden kötüye listeyebilir misiniz hangisini tercih edeyim? Bu kendi listem :

LG V10 32 GB
    LG G5
    Zte Axon 7 (Fiyat 1700 ' e inerse)
    Huawei Mate S
    Huawei P9
    Huawei Mate 8 32 GB Ram 3 GB

Fiyat benim için önemli o yüzden V10 u G5 ' ten daha üste koydum kendimce , birde snappdragon 820 yerine 808 olması, clock hızları ya da oyunlardaki performans açısından aralarında çok fark olmaz diye düşündüm yanlışsam beni düzeltin ona göre direk G5 ' e ya da ZTE Axon 7 'ye yönelirim .
    Birde V20 çıkınca V10 ucuzlar diye düşünmemde liste başında durmasına destek .

V20 yada asus zenfone3 deluxe diyip kafaları karıştıralım derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam çok guzelde , biri 2500 diğeride 3000 tl falan olacak sınırım 1800 civarı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam çok guzelde , biri 2500 diğeride 3000 tl falan olacak sınırım 1800 civarı

V20 öylede zenfone3 deluxe 2300 2000tl olacakmış.200tl koyabilirseniz Tabi, ama aralarında zte axon 7,lg v10,p9,mate8 bakmak lazım.Birde htc elite 3x var onada bir bakın derim.1Ay içerisinde çıkacak htc elite 3x fiyatı belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArcherAngel -- 18 Ekim 2016; 12:37:56 >
  • Zaten her şekilde 1 ay bekleyecegım , V20 cıkınca G5 1700 tl cıvarına falan ıner diye umut ediyorum , inerse G5 alırım muhtemelen , ya da V10 1500 civarına inerse onuda dusunebılır . Şu zenfoneda kasımda gelirse artık ( aylardır cıkaramadılar ) onunda fiyatına gore dusunurum muhtemelen
  • quote:

Zaten her şekilde 1 ay bekleyecegım , V20 cıkınca G5 1700 tl cıvarına falan ıner diye umut ediyorum , inerse G5 alırım muhtemelen , ya da V10 1500 civarına inerse onuda dusunebılır . Şu zenfoneda kasımda gelirse artık ( aylardır cıkaramadılar ) onunda fiyatına gore dusunurum muhtemelen

Htc elite 3x bakabildinizmi hocam.

• HP Elite 3x i buldum , htc yok galiba . ama windows oldugu ıcın onu almam muhtemelen
  • quote:

HP Elite 3x i buldum , htc yok galiba . ama windows oldugu ıcın onu almam muhtemelen

Şimdiden zamanınız varsa biraz araştırma.yapın derim.En azından telefon alırken bilgi sahibi olur.Daha güvenli bir seçim yaparsınız.

• ZTE Axon 7 tam bir F/P Canavarı.
  • darx39 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle ama fiyatının biraz ucuzlaması lazım , 2000 tl ye fiyat performans olarak her ne kadar iyide olsa 400 $ lık bir telefonun 200 tl den satılmaması gerekir . 1700 e düşmesini bekleyebilirim .
  • quote:

Aynen öyle ama fiyatının biraz ucuzlaması lazım , 2000 tl ye fiyat performans olarak her ne kadar iyide olsa 400 $ lık bir telefonun 200 tl den satılmaması gerekir . 1700 e düşmesini bekleyebilirim .

Biraz sabır ucuzlayacaktır... Yine de 250 $ yapım maliyeti olan telefonların 4000 küsür TL fiyatlara satıldığı ülkemizde şaşırtıcı bir durum değil.
  • dostum Switch'i bekleyin bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.