Şimdi Ara

FM 2017 | GALATASARAYLILAR DERNEĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
2.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun çıkmasına günler kala G.Saray'ı yönetecek arkadaşlar bu başlık altında fikir alışverişinde bulunabiliriz.

Kariyer anlatma konusu değildir,sadece ;

- Yapılan Transferler
    - Taktik Konuları
    - Personel,oyuncu tavsiye vs gibi konuları tartışabiliriz.

Birkaç gün sonra çıkacak betadan sonra daha da aktif halde kullanabiliriz.

• ne gunu son 20 saat

Yarin beta acilsin, takimi iyice inceleyip satmayi dusundugum oyunculardan, alinmasi gereken Turk oyunculara ve teknik kadroda olmasi gereken ve fazlaliklarina kadar detayli bi analiz cikaririm :)

Artik geceler daha guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konumuz hayırlı olsun. Güzel incelemelerinizi bekliyoruz arkadaşlar.
  • Bende şuan için kafamda ki takımı oluşturmaya başladım. Yalnız kanatlar ve forvet de kimi oynatacağımı kararlaştıramadım.

Solda Bruma banko, sağ tarafta Sinan-Yasin-Poldi mi ?

İlerde Eren mi Poldi mi karar veremedim. Ya da Chedjou ve Poldi'yi satıp gelen paralarla transfer mi yapalım?

• valla kafadan maasi 2m nin uzerinde olan 30 yasindaki herkesi satarim. :)

4 2 3 1 sablonu kurmayi dusunuyorum.

Forvet eren yada bilmemneson :D

Sol Bruma, Orta Sneijder Sag Podi

Orta saha ortasi kesin 2 transfer :)

bekler ve stoperlerle devam.

Kale her zamanki gibi en saglam yerimiz :)

Sinan kesinnkalacaklar arasinda bunun disindakilerin ozellikleri ve maasina gore satip, gelecek vaad edenlerle yola devam.

Ilk sezon baya guzel ve cekismeli gececek gibi.

Heyecanla aksami bekliyorum.

• Bu sene dayanamayıp bende aldım :) en son 2013 oynamıştım, bakalım değişikliklere adapte olabilcekmiyiz :)
  • Muslera
    Cavanda Chedjou Semih H.Balta
    De Jong Tolga (Selçuk)
    Sneijder
    Bruma Sinan
    Eren

kadroyu böyle yaparım gibi :D

teknik ekip için ise düşündüğüm başlıca isim Eva'cığım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThreePeatLAL

Muslera
    Cavanda Chedjou Semih H.Balta
    De Jong Tolga (Selçuk)
    Sneijder
    Bruma Sinan
    Eren

kadroyu böyle yaparım gibi :D

teknik ekip için ise düşündüğüm başlıca isim Eva'cığım

zorlanırsın hocam :)) orta sahaya takviye şart. sol bek kesinlikle carole :)

akşama büyük temizlik var demedi deme

• bilirsin ki ben en zor şartlarda bile şampiyonluklar yaşadım 16'da.

senle paslaştık hep.yaptığın taktiği modifiye ettim.sen de onu değiştirdin süper şeyler çıktı ortaya.biliyosun :)

bu gibi denemeler devam edecek
  • İlk iş olarak Poldi,Chedjou,Linnes(kiralık) ile yollarımızı ayıracağım.

Gelen paralarla genç oyuncuları kadroya katmaya çalışacağım. Takım sadece Süper Ligde mücadele edeceği için fazla transfere de gerek yok bence.

Zaten sezon ortalarında Dursun Başkan illa ki transfer için elini cebine atar,bizde yolumuzu buluruz.😊

• Uyumayın beyler

FM 2017 |  GALATASARAYLILAR DERNEĞİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

Uyumayın beyler

Allah bee 4 saat geçmiş gelir herhalde 8'e doğru

• Galatasaray hocasına içim ısındığında fmde onun yerine geçmiyorum. Hocaya ayıp edecekmişim gibi hissediyorum.

fm10 rijkaard
    fm12 ve 13 terim
    fm17 jor
  • Akşam oyunu 3 saat oynadım. Zaten 1 saati sağı solu kurcalamakla geçti :))

Geri kalan 2 saat için ise teknik kadruyu şekillendirmekle uğraştım.

Galatasaray'ın teknik kadrosu inanılmaz kötü ve gereksiz gözlemcilerle dolu. Fizyoterapistlerin en iyisi 14.

19 ve 21 yaş altlarına dokunmadım. Onlarla seneye uğraşacam.

Takıma alabildiğim en iyi antrenör ve teknik heyet personellerini paylaştım. Son bir tane hücum antrenörü alacam fakat mali durum el vermiyor.

Bugün kadro işine girip, maaşı yüksek, oynatmayı düşünmediğim tüm oyuncuları satıp yada serbest bırakıp gereksiz maliyetlerden kurtulmak istiyorum.

Valla işimiz zor. Henüz daha 15 Temmuz'u geçemedim. İlk hazırlık maçını yapmak için can atıyorum. Gözüme çarpan ilk hata. Yeni eklenen koçların özelliklerinin görünmüyor olması.

Bunun dışında antrenörler için en iyi rolü direk kutucuklar halinde gösterilmesi hoşuma gitti. Ve her kutucuğa gelindiğinde o rol için istenilen özellikler beliriyor.

Neyse daha fazla lafı uzatmadan şimdilik teknik heyet kadromu sizlerle paylaşayım, :)

• - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Rakamı tam hatırlamıyorum ama 4-5 tane kaleci antrenörümüz vardı sanıyorum. Gerçekte de böyle mi acaba? Çok saçma geldi açıkcası.

Sözleşme fesih bedeli istemediler mi bu arada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fearless

Rakamı tam hatırlamıyorum ama 4-5 tane kaleci antrenörümüz vardı sanıyorum. Gerçekte de böyle mi acaba? Çok saçma geldi açıkcası.

Sözleşme fesih bedeli istemediler mi bu arada?

aynen hocam 4 tane kaleci antrenörü vardı. Belki betadandır bilemiyorum banada çok saçma geldi :)) bi tek Hoek'i tuttum zaten gerçekten çok iyi.

Tüm gönderdiğim heyetteki adamlara karşılıklı fes et maddesini kullandım. Kimisi 10bin kisimi 30 bin istedi.

Zararım aşağı yukarı 600 bin :D Şuan as kadrodan oyuncu satıp maaş şeyini yükseltmem gerekiyor.

Şut antrenörü alamadım daha :DD Oyuncu satıp maliyeyi düzeltirsem 1 alt yapı, 1 şut anterönü, 1 tanede genel atrenör alıp iş yükü ağır olanları ortalamaya çekecem.

Sonra fizyoterapistlerle ilgilenip teknik heyet işini kapatacam. Artık as kadro ve taktikle ilgilenmek istiyorum.

Daha maç oynamadım

Iyi valla gereksizlerden ucuza kurtulmussunuz

Ana kadroya transfer yapmadan ilerlemeye calisiyorum bakalim ne olacak.. Asil transferler 2. Sezona kaldi benim

• quote:

Iyi valla gereksizlerden ucuza kurtulmussunuz

Ana kadroya transfer yapmadan ilerlemeye calisiyorum bakalim ne olacak.. Asil transferler 2. Sezona kaldi benim

valla kafamda hamiti falan göndermek var. Henüz detaylı inceleyemedim tüm oyuncuları ama, hepsine tek tek bakıp, yüksek maaş aldığını gördüklerimi satacam.

Musleranın değeri 20 milyon. Görünce gözlerim açıldı. İçimde çok kötü hisler var hocam biri beni durdursun

Sneijder'ın fizik gücü baya düşmüş, onu bile gönderebilirim her an. Bakalım bu akşamki psikolojime göre çokşeyler değişecek gibi hocam.

20 milyon TL mi? Cunku bende 6.5M$ olarak gozukuyor da

Ama 20M diyince kulaga havali geliyor

• quote:

20 milyon TL mi? Cunku bende 6.5M$ olarak gozukuyor da

Ama 20M diyince kulaga havali geliyor

Evet hocam bende ilk başta TL idi para birimi. Sonra euro yaptım aklımda demek 20 milyon kalmış

5.75m euro'ymuş. yanlış anlaşılmasın

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.