Şimdi Ara

En uygun fiyatlı 144hz monitör Acer GN276HL Kullanan varmı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bulabildiğim en uygun fiyatlı 144hz monitör bu kullanan varsa memnunmudur kronik sorunu varmıdır vs. yardımcı olurlarsa sevinirim.

• RNNN kullanıcısına yanıt
    27" ekranda 1080p biraz düşük kalır. Bence 24" e yönel veya 1440p monitör bul. Benim tavsiyem 24" ve 1080p olur eğer CSGO falan oynuyosan.

Viewsonic XG2401 hem 144Hz hem de FreeSync. Fiyatı da ucuz.

http://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-viewsonic-xg2401-full-hd-24-led-fiyati,7255806.html
  • sparcle kullanıcısına yanıt
    24 bana çok küçük geliyor oynayamıyorum cs go ve bf oynuyorum genelde ayrıca şimdiki monitörümde 27 1080p pikseller çok yakın bakmadığım için rahatsız etmiyor bence yeterli 1080p 27inch için.

freesync olmasıda hiçbir işime yaramaz çünkü kartım nvidia artı hayatta amd kart kullanmam

bu arada önerdiğin ekran 1220tl civarında ben amazondan 27inch 1080p 144hz monitörü 1000-1050tl arasına alabiliyorum zaten tr deki firmalara garanti için para kazandırmam.
  • Arkadasin dedigi gibi 1080p 27" icin uygun degil. Ama illede kocaman pixellere bakarak kafami saga sola cevirerek oyun oynayacam diyorsan

http://www.vatanbilgisayar.com/philips-27-272g5djeb00-genis-ekran-monitor.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pegasustoni kullanıcısına yanıt
    forumda alan arkadaşlar var konusuna biraz göz gezdirdimde alıpta memnun olan yok gibi bir şey
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Parayi kiyip 2k alirsan ilerde bir daha monitor alma derdin olmaz.

• Pegasustoni kullanıcısına yanıt
    2k yı gtx1080 senden aşağısı kurtarmaz durduk yere bide ekran kartına girmiyim zaten ağırlıklı cs fifa oynuyorum arada bf şimdiki sistem işimi görüyor 2k bf sıkıntı o yüzden sadece renkleri düzgün olan malzeme kalitesi kötü olmayan 1080p 144hz 1ms herhangi bir monitör işimi görür aslında
  • Asus alacak para varsa senin icin iyi olur ama onun aşağısı Aoc guzel bir secenek.

• Asus al bencede olmadı benimkini satayım sana :p

• -Rusher- kullanıcısına yanıt
    memnun değilmisin
  • Memnunum suan servise gönderdiğim asus pg279q var tamir parası lazım :)

• -Rusher- kullanıcısına yanıt
    o zaman fiyatla tam modelini öm atarsın bi incelerim geri dönüş yaparım duruma göre
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.