Şimdi Ara

Hergün kumbaraya 10 atarak SAMSUNG GALAXY S7 almak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba şuanki cihazım iphone beş es her gün kumbaraya 10 TL atarak yaklaşık bir 2000 3000 TL kadar para toplayıp Samsung Galaxy es yedi almayı düşünüyorum nasıl olacağını ben de tahmin edemiyorum ama bakalım biriktirecek toplayacağız inşallah sağ salim biriktiriz iphoneden iyice sıkıldım son güncelemeden sonra kasmaya başladı telefo. Hesaplarıma göre bir sıkıntı çıkmazsa ve fiyat düşüşlerinide düşünürsek mayıs haziran gibi 2300 gibi Bir şey birikir o zaman alırız hayırlısıyla şimdilik iyi günler sağlıcakla kalın ara ara sayıcam bakacağım ne kadar toplandığımı yazacağım iyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

Merhaba şuanki cihazım iphone beş es her gün kumbaraya 10 TL atarak yaklaşık bir 2000 3000 TL kadar para toplayıp Samsung Galaxy es yedi almayı düşünüyorum nasıl olacağını ben de tahmin edemiyorum ama bakalım biriktirecek toplayacağız inşallah sağ salim biriktiriz iphoneden iyice sıkıldım son güncelemeden sonra kasmaya başladı telefo. Hesaplarıma göre bir sıkıntı çıkmazsa ve fiyat düşüşlerinide düşünürsek mayıs haziran gibi 2300 gibi Bir şey birikir o zaman alırız hayırlısıyla şimdilik iyi günler sağlıcakla kalın ara ara sayıcam bakacağım ne kadar toplandığımı yazacağım iyi günler

2300÷10=230gün Haziranın 16sına denk geliyor.Sabır gerektiriyor.

• Acelemiz yok abi yavaş yavaş biriktiricem hayırlısıyla belkide fiyatları düşer nisanda mayısta alırıö birde telefonumu satıp üstüne ekleyebilirim öyle bir opsiyonda var :)

• hocam sen aşağıdan yukarı çıktıkça s7 de yukarıdan aşağı doğru inecek o yüzden hesapladığın tarihten önce cihazına kavuşacaksın inş. daha şimdiden s7 2200 tl olmuş hem de dist.
  • Ekvator_44 kullanıcısına yanıt
    Ooo işte güzel haber .

• quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

Acelemiz yok abi yavaş yavaş biriktiricem hayırlısıyla belkide fiyatları düşer nisanda mayısta alırıö birde telefonumu satıp üstüne ekleyebilirim öyle bir opsiyonda var :)

Ara ara bilgilendir bizi merak etmeye başladım.

• Tamamdır hocam şunanda 20 tl oldu bile :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.