Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi 3. maç Napoli - Beşiktaş 19 Ekim Çarşamba (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
1
Favori
12.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Napoli'den zor puan gelir dedik 3-2 yenmişiz bize böyle galibiyetler lazım içerde ki maçları alırsak lideriz.

Tebrikler beyler Kartal gunundeydi bugun.
  • Beşiktaş i ve Beşiktaşlı kardeslerimi tebrik ediyorum , moralim oldukca bozuktu bugun ilac gibi geldi vallahi
  • ne koyduk ama
  • Beşiktaşımızın galibiyetinden sonra inşallah Fenerbahçede kazanıp Avrupada gövde gösterisi yaparız.
  • arkadaşlar biraz zafer sarhoşluğu var ama oyunda genel anlamda ezildi beşiktaş. Fubolun şansı dün akşam gerçekten beşiktaşlaydı. İkinci golün başka açıklaması olamaz hem maggionun verdiği hatalı ama inanılmaz pas hem aboubakarın kötü vuruşu hem reinanın hatalı müdahalesi ile gol geldi. Milikli napoli olsaydı sanırım burada herkes sövecekti şenol güneşe takıma her şeye. Ayrıca gomezle aboubakarı kıyaslayanlar yapmayın etmeyin gomezdeki tekniğin 10da 1i yok bunda resmen fernandao 2.
  • Şayet ben Napoli deplasmanında oyunsal ustunlugu ikinci plana atarım gayet temiz bir galibiyet oldu . türk temsilcilerimize Avrupa arenalarında başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufsk

Ahh şu Dinamo Kiev'i de yenecektik.

Kiev'i yenseydik şu an +1 galibiyetle 10 puanla gruptan çıkmış olurduk

Ama hala bize en az 4 puan daha lazım , hatta bunlarında Napoli ve Benfica'dan alınmalı . Son maç Devleri kendi aralarında kapıştırıp biraz rahatımıza bakardık
  • son golü görünce ofsayt dedim ama golün verilmesine de çok sevindim, hep bizim takımlar mı ezilecek ulan!

Tebrikler beşiktaşa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: u9ur10

kapak olsun . fetöcülere, Ermenilere. soysuz beyinsiz olarak ,bilmeden Türk düşmanlığı yapan midesizlere...........

• Aboubakar'ın bu maçı beklediği o kadar belliydi ki.

Adam akhisara kayseriye vs gol atarak klasını düşürmek istemedi.
  • Bu golüde atamıyordu
  • Yav bütün şansımızı bu maçta harcadık
  • 2. ivan bebek vakası
  • Kabahatli olan hakem değil hakemin gözü önünde o kadar net o hareketleri yapan caner.
  • pili bitti dediğim adam kafayla çaktı!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

bir takım bir maçı rakibe nasıl hediye edebilir bunu izliyoruz

Senin de ödün kopuyor Beşiktaş puan alır diye

açıkçası evet başlarısınız avrupanın en büyüğü biziz ozzy >pogba fabri>muslera q7>cr7 falan çekersiniz gene

Al sana hediye olsun bu galibiyet o zaman

• Tebrikler . Helal olsn
  • tebrikler beşiktaş. hakemide yendiler.helal olsun
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bir takım bir maçı rakibe nasıl hediye edebilir bunu izliyoruz

Senin de ödün kopuyor Beşiktaş puan alır diye

açıkçası evet başlarısınız avrupanın en büyüğü biziz ozzy >pogba fabri>muslera q7>cr7 falan çekersiniz gene

Al sana hediye olsun bu galibiyet o zaman

yat uyu abim yarın okulun var

• Bakın beyler devre arasında da söylemiştim, şimdi de söylüyorum. Şu Fabri'ye gereğinden fazla haksızlık ediliyor. Özellikle ilk yarıdaki o kornerlerde falan tokatladığı toplardan en az 1-2 tanesini Tolga içeri almıştı, yine çekilen bazı etkili şutlarda da Tolgsa olsa içeri alırdı. Yapmayın, etmeyin.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.