Şimdi Ara

polo 1.6 tdi 120 binde araç fiyatı hakk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tramerde hasar kaydı yok.
    Cam altı 3-4 parçada boya var sürtmeden.Kesinlikle kazası, darbesi yokmuş.Sadece sağ kapı altında ufak bir parmak boyunda kaporta içe doğru göçük.
    Marşpiyel ve tampon az çizik, 2-3 yerde boya atması var..
    km 120 bin orjinal.2700 tl bakımını yapmış alt takım ve motorun.
    Alırken motoru ve kaportayı göstereceğim tabi ki.
    Bu araç için son 32500 fiyat aldım.Arkadaş memleketli çıktı.Ondan bu fiyatı verdi.

Araç uzak bir ilde.Kısmetse 2 gün sonra gideceğim bakmaya.Almadan önce tecrübelerinizi paylaşırsanız çok iyi olur.İlk defa uzaktan bir araç bakmaya gideceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 15 Ekim 2016; 22:19:01 >

• Sirf memleketli cikti diye bu fiyati verdi.
    Git gor eminim araba enkaz. Hicbir salak satacagi arabaya 2400 tl masraf yapmaz...

Ayrica tramerde hasar kaydi olmamasi kazasiz oldugu anlamina gelmiyor. Adam tek tarafli kaza yapmistir kasko yoktur el mahkum arabayi kendi yaptirmistir vs vs..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç model?

• Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt
    2011
  • baltalı_ilah kullanıcısına yanıt
    Aracı eşi kullanıyor.Kendisi dbakırda çalışıyor..Eşi başka bir memlekette.Aracı 3700den 34 bine , sonra 32500e ben düşürdüm.Eşi otomatik istiyor diye satıyor.Bir sorun çıkarsa ben kefilim diyor.MAsrafını karşılarım diyor.
  • Kaç model, arkadaşım 2012 1.6 tdi beyaz 2 parça boyalı 120binde poloyu 40a aldı, 2 ay önce

• Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    2011 polo 1.6 tdi 120 binde. 3 parça boya , değişen yok.hasar kaydı yok.Birazcık çizik var tamponda..Parçalarda tam boya değilmiş.El kadar falan .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 15 Ekim 2016; 22:50:35 >
  • dsg ise cok tehlikeli o yılların dsg si revize edilmemis olan

• dsg değil. Manuel vites.Yakın zamanda 2700 tlye triger , alt takım amortisör vs. hepsi serviste yaptırılmış.Kayıt ve raporları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

dsg değil. Manuel vites.Yakın zamanda 2700 tlye triger , alt takım amortisör vs. hepsi serviste yaptırılmış.Kayıt ve raporları var.

bence alinabilir saglam araclar ve sade abi hoş yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

Aracı eşi kullanıyor.Kendisi dbakırda çalışıyor..Eşi başka bir memlekette.Aracı 3700den 34 bine , sonra 32500e ben düşürdüm.Eşi otomatik istiyor diye satıyor.Bir sorun çıkarsa ben kefilim diyor.MAsrafını karşılarım diyor.

Yahu ticaretten anlayin biraz sen babasinin oglu musun hemsehrisin diye 5 lira indirim yapacak? O araba duzgun nane olsa en az 40 eder. Duzgun naneye piyasasinin 5 lira altina kilometrelerce uzaktan musteri aranmaz. Kalbinizle degil mantiginizla dusunun biraz.

• Söylediğin gibiyse başka bişey çıkmazsa fiyat iyi

• Risk edip gideceğim.
  • Tramer ve Expertiz kayıtları temizse alınır gibime geliyor.

• Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de öyle diyorum. Araç temiz çıkarsa , herkese benden çay..
  • Eee ne oldu? Gittiniz mi?

• baltalı_ilah kullanıcısına yanıt
    Kendisi arabayı bir arkadaşı aracılığı ile kısmetse çarşamba getiriyor.250 tl benden , 250 ondan masraflı aracı getirecek.Arkadaş arabasına güvendi.Durum çarşamba günü belli olur. Servise gösterip rapor alacağım.İstediğimiz gibi olur inşallah.Her şeyin hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 16 Ekim 2016; 20:28:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltalı_ilah

Sirf memleketli cikti diye bu fiyati verdi.
    Git gor eminim araba enkaz. Hicbir salak satacagi arabaya 2400 tl masraf yapmaz...

Ayrica tramerde hasar kaydi olmamasi kazasiz oldugu anlamina gelmiyor. Adam tek tarafli kaza yapmistir kasko yoktur el mahkum arabayi kendi yaptirmistir vs vs..

şerefli ve dürüst insan yapar,yapmıyorsa bile şu şu sıkıntısı var diye belirtir.salak yerine koymayın dürüst insanları.

• 37 den 32.5'a düşürmesi beni iskillendirdi. Tamam pazarlık olur da o nedir öyle. 4.5 bin tl indirim hiç hayra alamet değil. Umarım sizi pişman etmez.

• amasseia kullanıcısına yanıt
    Zararım olsa en fazla 250 lira.Bu riske değer bence.Sonuçta zorla almayacağız.Giden 250 olacak,zaman kaybı olacak.Ayrıca eşinin otomatik vites araç istemesi sonucunda yaptım diyor.Normalde 34 den aşağı vermeyecekti.Sıkı pazarlığı ben yaptım.Yani biraz ağladım.Durumum gerçekten sıkışık .Bunu belirttim.Hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 16 Ekim 2016; 20:52:22 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.