Şimdi Ara

ACİLLLL!!! S3 İÇ CAM KIRILDI REHBERİMİ KURTARMAM LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SA ARKADAŞLAR. ARKADAŞLAR BENİM S3 TLEFONUM VAR VE KIZIM YERE DÜŞÜRDÜ İÇ CAMI KIRILDI VE EN ÖNEMLİSİ İÇİNDEKİ
    REHBERİMİ KURTARMAM LAZIM.. YALNIZ EKRAN GELMİYOR AÇILMIYOR YARDIMM 900 E YAKIN KİŞİ VAR REHBERDE ACİLLLLL YARDIMMMMM

• quote:

Orijinalden alıntı: risingplayers58

SA ARKADAŞLAR. ARKADAŞLAR BENİM S3 TLEFONUM VAR VE KIZIM YERE DÜŞÜRDÜ İÇ CAMI KIRILDI VE EN ÖNEMLİSİ İÇİNDEKİ
    REHBERİMİ KURTARMAM LAZIM.. YALNIZ EKRAN GELMİYOR AÇILMIYOR YARDIMM 900 E YAKIN KİŞİ VAR REHBERDE ACİLLLLL YARDIMMMMM

Rehberim derken kişileri kastetiyorsanız numara eklerken sime kayıt etmiş olmanız lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayır KARDEŞ İŞTE CİHAZA KAYDEDİLİ 900 KİŞİ DİYORUM YİNEDE SAGOL
  • quote:

hayır KARDEŞ İŞTE CİHAZA KAYDEDİLİ 900 KİŞİ DİYORUM YİNEDE SAGOL

Telefonu yapacaksanız.Yapan kişiyle görüşmeniz lazım.

• NE DİYOSUN SEN SAMSUNGLA MI KONUSUYUM GARANTİSİ BİTMİŞ ARKADAŞIM
  • BEN ZATEN YAPSAM YAPTIRIRIM AMA PARASIZ NASIL YAPACAM ARKADAŞIM
  • quote:

NE DİYOSUN SEN SAMSUNGLA MI KONUSUYUM GARANTİSİ BİTMİŞ ARKADAŞIM

Garantisi bitmiş deseydiniz ona göre yorum yapardım. Maalesef ozaman kurtarmak imkansız olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArcherAngel -- 15 Ekim 2016; 22:21:33 >
  • SAGOL KARDEŞ İYİ AKŞAMLAR
  • Gmail hesabınıza bağlı ve yedekleme yapmış iseniz gmail kişilerden rehberi görebilirsiniz.
  • ELcordobes kullanıcısına yanıt
    kardeş YAPMAMITI İŞTE AH AH BAŞKA ÇÖZÜM VAR MI...
  • quote:

kardeş YAPMAMITI İŞTE AH AH BAŞKA ÇÖZÜM VAR MI...

Google hesabın yok mu?? Rehberini senkronizasyon yapmadın mı hiç? Samsung kullanmadığım için bilmiyorum ama samsung hesabın falan yok mu yine aynı şekilde rehberi hesabına kayıt eden?

• Birincisi buyuk harflerle yazmak forum adabina uymuyor.Buyuk harf "bagirmak" manasindadir. bu sekilde yazmak size "acil" cevap getirmez..

ikinci olarak arkadaslar soylemis. baska bir telde gmail hesabinizi acin ve kisilerinize bakin otomatik senkron yapmis olabilir.olmamissa bir otg kablo alirsiniz fare baglar onun yardimi ile telefonu kullanabilirsinz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • risingplayers58 R kullanıcısına yanıt
    Yedekelme vs yapmadiysaniz camı yaptıracaksiniz baska caresi yok malesef, para vermeden halledemezsiniz cam bu:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noblese.oblige -- 17 Ekim 2016; 20:00:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.