Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.464
Cevap
11
Favori
28.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 14 eylül de sipariş verdim ürünler işleniyor diyor cihaz 7 plus simsiyah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Apple Online Store'dan satın alınan ve 10 Kasım 2016 ile 25 Aralık 2016 tarihleri arasında teslim edilen ürünler 8 Ocak 2017 gününün sonuna kadar iade edilebilir. Apple Online Store Satış ve İade Politikası'nda belirtilen tüm hüküm ve koşullar bu ürünler için de geçerlidir. 25 Aralık 2016'ten sonra satın alınan ürünler Standart İade Politikası kapsamında değerlendirilir." Apple'ın sitesinden alıntıdır. 10 kasım 25 aralık arası teslim edilen yazıyor zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bedrettin123 B kullanıcısına yanıt
    Bu çok daha açıklayıcı oldu. Teşekkür ederim.
  • İmkansız kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi sabırlıymışsınız

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Valla iyi sabrettik. Bu hafta gelir diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Valla iyi sabrettik. Bu hafta gelir diye düşünüyorum

17 ekimde aldım ben 24 kasım 8 aralık arası diyor bakalım 3 gün kaldı :D bekliyoruz büyük sabırla.
  • 14 Kasımda siparişi verdim havale yöntemi ile 23ünde para ellerine ulaştı. Ve teslim tarihini 19 Aralık - 29 Aralık olarak belirlediler.
    17 ekimde alanlara 24kasım - 8aralık demeleri gerçekten büyük bir saçmalık...
  • _Ritter_ kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı aslında bizim de 1 ay 1-2 haftaydı sizinde 1 ay 1 hafta falan işte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün ya da yarın kargoya verilmesi lazım çünkü perşembe günü teslimatın son tarihi en geç 2 gün önce veriyolar kargoya aksaklık çıkmasın diye

• quote:

Orijinalden alıntı: _Reflection

Bugün ya da yarın kargoya verilmesi lazım çünkü perşembe günü teslimatın son tarihi en geç 2 gün önce veriyolar kargoya aksaklık çıkmasın diye

eeee varmı heyecan :D kopuyormuyuz ? hani eller :D az kaldı telefona az az :D
  • emrec6 kullanıcısına yanıt
    Hocam valla heyecan meyecan kalmadı ama hafif bi kıpırdama var

• quote:

hadi ölmemiş içimnizdeki o heyecan sakin :)) kılıf ne aldın 2 tane spigenn den kılıf aldım ben

http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-Neo-Hybrid-Gun-Metal,PR-2110.html

http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-Neo-Hybrid-Crystal-Jet-Black,PR-2166.html

• quote:

hadi sana mutlu haberi vereyim :)) Fotoğrafı aç ve mutlu ol :))

Hocam ben de 2 tane spigen kılıf aldım biri 2. Attığınız diğeri normal şeffaf kılıf hayırlı olsun hocam valla sizin attığınız fotodan sonra baktım öğrendim sayenizde yoksa hiç bakacağım yoktu

• MAXville kullanıcısına yanıt
    Cihazı iade etmeyi düşünüyorum. itunes üzerinden yazılım güncelleme yaptım. Bazı programlar da kurdum. Bu iade etmeme engel olur mu, bir sorun teşkil eder mi?
  • quote:

Hocam ben de 2 tane spigen kılıf aldım biri 2. Attığınız diğeri normal şeffaf kılıf hayırlı olsun hocam valla sizin attığınız fotodan sonra baktım öğrendim sayenizde yoksa hiç bakacağım yoktu

hayırlı olsun başkanım. Ben detayları sana iletirim büyük memnuniyetle :))
  • stturk kullanıcısına yanıt
    14 gunluk sure gecmemişse yazılım, program vs demeden iade aldıklarını soylemıslerdı telefonda.. telefonu son zamanlarda alanların iadesi 8 Ocak'a kadar devam edebiliyor.. sabah apple'ı arayıp iade etmek istediğini soylersen yardım ederler.
  • MAXville kullanıcısına yanıt
    Cihazın siparişini 14 ekimde verdim. Elime 16 kasımda ulaştı. Faturayı da 14 kasımda kesmişler. Bugün aradım. Siz 14 ekimde sipariş vermişsiniz sizin 14 günü geçmiş, sizin 8 ocak tarihi değil vs. dedi. 10 kasımdan sonra sipariş verenler için geçerli dedi. Öyle olmadığını, benim ürünüm için de geçerli olduğunu aktardım. Birilerine sormaya gitti geldi. Şimdi içerden bilgi aldım geçerli değil dedi. Apple'ın internet sitesinde help kısmında yazan yazıyı okudum ve yerini gösterdim. Adeta beyni yandı, benim söylediğimle internet sitemizde yazan çelişiyor dedi. Kısa süre daha bekleticem dedi ve 10 dk gelmedi daha uzun süre bekleyemedim. Yarın tekrardan arayacağım kesin bilgiyi alacağım. Teşekkür ederim bilgi için.
    Hayırlı uğurlu olsun şimdiden. Benim ki de gönderim hazırlığına düşmüş. 3310 kullanıyormuş gibi olacağım sanırım. Heyecanın h'si kalmadı vallahi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KubilayOREN -- 5 Aralık 2016; 23:41:33 >
  • stturk kullanıcısına yanıt
    Öyle saçma şey mi olur önemli olan fatura kesim tarihi onların dediğine göre 14 ekimde sipariş verenlerin hiçbirinin 14 gün iade hakkını da kullanamaması lazım bence başkasıyla görüşün

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.