Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.465
Cevap
11
Favori
28.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alanlara hayırlı olsun kavuştunuz sonunda :)
  • ilkaygr92 kullanıcısına yanıt
    22 Kasım en geç teslim tarihi, o tarihe kadar gelecek demek oluyor o.
    sipariş verirken değil siparişten sonra verilen tarih geçerli.yani 22 kasımın pek bir anlamı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam o zaman bana ne zaman alabileceğimi belirtmiyormu bu kurum ?
    yani parasını öderken alt tarafta 1 iş günü diyor, parasını ödeme noktasında tahmini teslimat 22 kasım diyor, sizin dediğinize göre de şuan parayı aldı ve apple keyfine göre tarih vericek?
    Hocam kredi kartı ile aldıysanız aldığınız andaki teslim tarihi öneml

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    ödeme yapıldıktan sonraki stok durumuna göre tarih veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple beyin keyfi ne zaman gelirse o zaman gönderirler. Almayın online storedan falan, hepsiburadada bile baya düştü artık
  • Hakkını yemişim biraz dostlar. Sipariş sayfasına baktım tntye vermişler cihazı. yarın elimizde sanırım.
  • Şimdi herkes apple'a çamur atmış da zaten sitesindr alırken 3-4 hafta içinde gönderilir bilgisini veriyorlar. sonra da neden hala kargoya verilmedi 1 hafta oldu 2 hafta oldu diye sızlanmaya gerek yok. He stoklarında varmış da göndeemiyorlarmış gibi komplo teorilerine gerek yok. Sipariş veren herkes bu 3-4 haftada gelceğine razı olarak sipariş veriyor. Apple store fanboyu falan değilim ama şuana kadar aldığım tüm ürünlerde dedikleri vakitte gönderdiler. Çoğu zaten stokta mevcut şeklindeydi hemen akşamında kargoya veriliyordu.1-2 hafta dediklerinde de en geç 2.haftanın sonunda elimde oluyordu ürün.
    iphone 7 plus 32gb black sipariş etmiştim 30 ekimde. 25 kasım/2 aralık arası teslimat zamanıydı bu gün gönderim hazırlığında.beklediğimden de erken oldu açıkcası :D 2 aralıkta bekliyordum ürünü
  • bedrettin123 B kullanıcısına yanıt
    Burada sipariş verenlerin %90'ı Türkiye'de satışa çıktığı ilk gece, 14 Ekim'de sipariş verdi. Sipariş verirken max. 3 gün içinde gönderileceği yazıyordu. Havale ile satın alındığında 1 ay sonra gönderileceği yazmıyordu. 2-3 gün içinde ödemenin onaylanacağına dair bir yazı yalnızca bulunuyordu. Burada sipariş verenler, ben de dahil bunu baz alarak havale ile ödeme yaptı. (Siparişi verdikten sonra apple'ı da aradım. Sipariş verirken 3 gün sonra geleceği gözüküyorsa havale ile aldığınız için ordan da bir 3 gün gecikme olur. Yani max. 6 gün içinde elinizde olur dediler.) 3 gün sonra ödeme onaylandı. Sipariş tarihi tam 1 ay sonraya atılmıştı. Doğal olarak hepimiz deliye döndük. Apple verilen sözleri tutmadı. Herhangi bir bilgilendirme yapmadı. Üstelik 3 gün içinde onayladığı ücreti iade etmek istediğimde 12 günde hesabıma aktarabileceklerini söylediler. Her 2 günde bir aradım. Kesinlikle 1 ayı bulmaz. Apple sürprizleri sever 3 sonra gönderilir 5 gün sonra gönderilir deyip bizi oyaladılar. Tam 1 ay sonra ürün elimde oldu.

Gelir burada konu hakkında bilgin olmadan ahkam kesme, apple ın da avukatlığını yapma. Apple buradaki herkesi mağdur etti.

• arkadaşlar 18 kasım cuma günü havale ile iphone 7 128 gb aldım

bugün yani 22 kasım da kargolandı

1 aralık teslimat diyor.

burada okuduklarıma göre biraz hızlı mı oldu ne , umarım sorunsuz bir cihaz gelir.
  • 17 sinde kargoyu teslim aldı apple.
    bugün para iadesi yapılmış.
    yaklaşık 4-5 iş günü oldu yani.
  • aos siparişleri yurtdışından mı geliyor ?

kargo durumunda hedef ülkeye transit halinde yazıyor anlamadım.

çıkış ülke istanbul/turkey
  • iPhone 7 Plus 256 GB Simsiyah
    Gönderim süresi 4-6 hafta
    Teslim Tarihi 24 Kas - 8 Ara , Standart Gönderim

Halen " ÜRÜNLER İŞLENİYOR " yazıyor. Acaba yarın GÖNDERİM HAZIRLIĞI yazarmı ?

Bilgisi olan varmı arkadaşlar ?
  • emrec6 kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayız hocam hatta sizin yazdığını görünce heyecanlandım bir gelişme mi var diye :) Hiç belli olmaz ama büyük ihtimalle haftaya kalır

• quote:

Orijinalden alıntı: _Reflection

Aynı durumdayız hocam hatta sizin yazdığını görünce heyecanlandım bir gelişme mi var diye :) Hiç belli olmaz ama büyük ihtimalle haftaya kalır

:)) valla site hep açık 10 dk da bir yeniliyorum sürpriz yaparmı apple bana diye :D ıı ııhh umut yok bekleyelim bakalım detayları yazarız yine.
  • 22 kasımda havale yaptım henüz ödemem onaylanmamış görünüyor. Kaç güne onaylanır arkadaşlar?
  • emrec6 kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şekilde hocam sürekli kontrol ediyorum tarih yaklaştığı için

• Arkadaşlar şuan durum nedir ? 7 Plus 128 GB mat siyah almayı düşünüyorum havale ile almak mantıklı mı ne kadar sürede cihaz elime geçer ? Birde bu sarı ekran sorunu Apple'ın gönderdiği cihazlarda yok ama Vatan, Teknosa ve Operatör cihazlarında varmış diye duydum öyle birşey var mı ? doğru mu bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso60

Arkadaşlar şuan durum nedir ? 7 Plus 128 GB mat siyah almayı düşünüyorum havale ile almak mantıklı mı ne kadar sürede cihaz elime geçer ? Birde bu sarı ekran sorunu Apple'ın gönderdiği cihazlarda yok ama Vatan, Teknosa ve Operatör cihazlarında varmış diye duydum öyle birşey var mı ? doğru mu bu

son dediğin soruyu ilk defa senden duyuyorum bence mantıksız alan 2 arkadaşımda sarı ekran sorunu oldu..

Gelelim havale konusuna

17 ekimde havale ile 7 plus 256 gb jet black aldım 4600 tl den 4415 tl ye düştü güzel bir indirim oldu açıkcası..

Bu fiyat düşüşü için almak istersen ve birazda sabırlıysan değebilir..

havale ile aldığın ürünlerde 180 küsür tl lik indirim söz konusu..

Daha cihaz elime geçmedi 24 kasım ile 8 aralık teslimat deniyor bu hafta gönderim hazırlığı olur en baba 5 6 7 belki 8 aralık son gün elimde olur cihaz.. Apple bu sağı solu belli olmaz belki yarın gönderim hazırlığı der ptesi elimde olur..

Süreç uzun sabrın var ise al derim. + 14 gün koşulsuz iade imkanın var bide bu olay 20 ocak tarihine kadar uzamış forum içerisinde söyleyen üye vardı huysuz ihtiyar nickli onun haricindede bi kaç kişiden daha duymuştum..

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.