Şimdi Ara

Digiturk Kutusu değişimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam. Resimde ki digiturk kutusuna sahibim..

Biraz yavaş geliyo bana kanal değişimi. Daha iyi kaliteli kutular var mı? Ayrıca müşteri hizmetlerini arasam direk kutu değiştiriyolar mı? Ücreti olacak mı ekstra? Teşekkür ederim.

4K düşünmüyorum. Digiturk oyun odasında ki 32 inch TV ye bağlı. 4K ekran daha yıllarca almam o odaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Arkadaşlar selam. Resimde ki digiturk kutusuna sahibim..

Biraz yavaş geliyo bana kanal değişimi. Daha iyi kaliteli kutular var mı? Ayrıca müşteri hizmetlerini arasam direk kutu değiştiriyolar mı? Ücreti olacak mı ekstra? Teşekkür ederim.

4K düşünmüyorum. Digiturk oyun odasında ki 32 inch TV ye bağlı. 4K ekran daha yıllarca almam o odaya.

Sizde ki cihaz 6100, 6101 olan modelini talep eder iseniz fark edecektir, bu arada digiturk en iyi cihaz bu 2 cihazdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: jodhpurs

quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Arkadaşlar selam. Resimde ki digiturk kutusuna sahibim..

Sizde ki cihaz 6100, 6101 olan modelini talep eder iseniz fark edecektir, bu arada digiturk en iyi cihaz bu 2 cihazdır.

Teşekkür ederim. Arayıp sorayım o zaman var mı o model diye.

İyi akşamlar.

• Plus kutular yavaş 6101 de aynı sayılır.
  • arkadaşlar bende de sagemcom cihazı var ama maalesef eutelsat bulunduğum yerde binalar ve ağaçlardan çekmiyor sinyaller zayıf. başka bir cihaz isteyip turksat üzerinden izlemek istiyorum. Şubat ayında sözleşmem bitiyor acaba cihaz değişimi yaparlar mı? Digitürk DCR HM-9505HD istesem Turksat üzerinden çalışır mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.