Şimdi Ara

Kanat oyuncusu ve içeri Kat eden oyuncu için talimatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaslar newcastleda 2 sezonum umilk sezonda 3.oldum ve kanatlar için bernard ve Lucas moura yı aldım.Zivkovuci kiralık verdim

Bernard içeri kat eden ve Lucas moura kanat oyuncusu

Hangi talimatları vermeliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• talimat vermesen sezonda 20 şer gol atarlar zaten.
    oyunun en iyi kanat oyuncularını almış hangi talimatı vereyim diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

talimat vermesen sezonda 20 şer gol atarlar zaten.
    oyunun en iyi kanat oyuncularını almış hangi talimatı vereyim diyor.

:D hocam şu anda tam performans gostermiyorlar heralde yeni geldikleri için takıma alismalari zaman alacak öyle değil mi?

Ha bir de janmaat mı daha iyidir belerin mi?
    Bellerin çok hızlı ve iyi orta yapan birisi janmaat ise ilk sezonunda işte oynattım sezon sonu 35e satıp bellerini aldım
    Bellerin daha iyi diye düşünüyorum

• forvetin uzun ve kafa vuruslari iyiyse ikisinide kanat destek oynat.

forvetin kisa ve kafa vurusu cok etkili degilse iki oyuncuyuda ice kat eden destek kullan.

talimatlara gelince. takim sekli, takim talimatlari ve arkasinda oynayan oyunculara gore soylemek daha dogru olur

• quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

forvetin uzun ve kafa vuruslari iyiyse ikisinide kanat destek oynat.

forvetin kisa ve kafa vurusu cok etkili degilse iki oyuncuyuda ice kat eden destek kullan.

talimatlara gelince. takim sekli, takim talimatlari ve arkasinda oynayan oyunculara gore soylemek daha dogru olur

Hocam benim forvetim facundo ferreyra,komple forvet oynatiyorum,kafa vuruslarini hatırlamıyorum çünkü attığı goller genellikle ayakla siz bilirsiniz facundoyu

Arkasında ise sissoko ve jack colback var,yanında ayoze perez-cabella isterseniz rollerine bakıp yazarım bi ara

• quote:

Orijinalden alıntı: CooperLoL

quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

forvetin uzun ve kafa vuruslari iyiyse ikisinide kanat destek oynat.

Hocam benim forvetim facundo ferreyra,komple forvet oynatiyorum,kafa vuruslarini hatırlamıyorum çünkü attığı goller genellikle ayakla siz bilirsiniz facundoyu

Arkasında ise sissoko ve jack colback var,yanında ayoze perez-cabella isterseniz rollerine bakıp yazarım bi ara

direk taktik kısmından görüntü alırsan çok daha iyi olur bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.