Şimdi Ara

SONY MDRAS400EXB.AE Kulakiçi Kulaklık - 49TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 100 küsürlerden yarı fiyatına düşmüş. İhtiyacı olan değerlendirebilir.

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-mdras400exb-ae-kulakiçi-kulaklık-1097504.html

• 450ape 57tlden aldım teknosadan

Kulaküstü sevmeyenler düşünebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu kullanan varmı? nasıl, alınır mı?
  • kulakici kulaklik zaten kolay kolay kulaktan dusmuyor. o kanca gereksiz ve rahaysiz eder gibi geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Bunlari spor yaparken kullniyorlar genelde

• bende 5yılı aşkındır kullandığım sennhaiser cx200 bozuldu ve aynısını bulamadığımdan alamamktayım. cx200 dünyada yok artık galiba. buna muadil onun gibi kibar kulak içi yastıkta üzerine yatabileceğim kaliteli birşey arıyorum. sony bu konuda nasıldır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

450ape 57tlden aldım teknosadan

kulak üstü sevmem ama sizin modelde kafa üstü galiba . direk kulakiçi olan kaliteli sağlam bir marka modele ihtiyacım var . ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

quote:

kulak üstü sevmem ama sizin modelde kafa üstü galiba . direk kulakiçi olan kaliteli sağlam bir marka modele ihtiyacım var . ??

Hocam çok pahalı kaliteli olanlar deneme şansın da olmuyor almadan. Ben Sony harici almıyorum tlf kulaklık uyumu icin. Gürültü önleyici diye gecen bi kulaklığı var ki Kulaküstü gibi sesi engelliyor mdr nc31em diye geçiyor bütçen varsa al derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursalıtimsah -- 13 Ekim 2016; 19:31:19 >

• kalitesi nasıl alınmaya değermi

• quote:

quote:

quote:

Hocam çok pahalı kaliteli olanlar deneme şansın da olmuyor almadan. Ben Sony harici almıyorum tlf kulaklık uyumu icin. Gürültü önleyici diye gecen bi kulaklığı var ki Kulaküstü gibi sesi engelliyor mdr nc31em diye geçiyor bütçen varsa al derim.

güzelmiş almayı düşündüm bi an ama şöyle açıklamalar var . ben laptopada takıcam telefonumada. telefon lenovo vibe p1 ama

Xperia Z3, Xperia Z2 ve Xperia™ Z2 Tablet için optimize edilmiştir. Ayrıca, 3,5 mm cihazlarla da uyumludur
    5 kutuplu ses konnektörü. Fonksiyonellik cihazdan cihaza farklılık gösterebilir.
    Not: MDR-NC31EM, 5 kutuplu ses konnektörü olmayan cihazlarla çalışmaz.

• Nasıl bi kulaklık bu, cebe koyulmaz pratik değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

http://www.boyner.com.tr/urun/elma-sepeti-cx-200-kulak-ici-kulaklik-1882243-519421274-0-0.html?gclid=CM28yq6p2M8CFREUGwodKgMDXA
    bu mu?

aynen buydu hocam ama hiç biyerde yok. linktede stok yok diyor zaten
  • quote:

quote:

quote:

quote:

güzelmiş almayı düşündüm bi an ama şöyle açıklamalar var . ben laptopada takıcam telefonumada. telefon lenovo vibe p1 ama

Xperia Z3, Xperia Z2 ve Xperia™ Z2 Tablet için optimize edilmiştir. Ayrıca, 3,5 mm cihazlarla da uyumludur
    5 kutuplu ses konnektörü. Fonksiyonellik cihazdan cihaza farklılık gösterebilir.
    Not: MDR-NC31EM, 5 kutuplu ses konnektörü olmayan cihazlarla çalışmaz.

Sende o teknoloji yoksa o teknoloji çalışmaz ama kulaklık çalışır demek o.
    Eğer kafanda soru işareti kaldıysa herhangi bir Sony Centerda yardımcı olurlar

• arıyordum bu tarz bir şey alacağım muhtemelen teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.