Şimdi Ara

dreamweaver yardim.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
81
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba pek anlamiyorum dreamweaverde index.php de canli koda bastigimda gözüken yazilari düzenleyemiyorum canli kodu kapatman gerekiyor yazisi cikiyor. kapatincada o düzenleyecegim yaziyi göremiyorum nasil yapabilirim

• <script>console.log('sha256 sonrasy: 0.000')</script><script>console.log('1.1: 0.000')</script>
    dostum merhaba, öncelikle php kodlaryny dreamweaver da önizleyemezsin onun bir sunucuda olmasy gerekir (local veya web). yani dw da kodlary düzenleyeceksin sonra localhosttan düzenledi?in sayfayy açacaksyn.

Örnek:
    www klasörü / htdocs klasörü içinde deneme.php isimli bir dosyan var buna sa? tyklyyorsun dw ile kodlary düzenliyorsun daha sonra localhost/deneme.php adresinden girip bakyyorsun olmu? mu olmamy? my?
  • Yazı derken kodları mı kastediyorsun. Yoksa kodlar arasında kalan normal yazıları mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hawkerman kullanıcısına yanıt
    Hocam mesela index.php dosyasini actim dw ile ama ici bos ustten canli kod yaptigimde mesela footerda bi yazinin ustune geldigimde bana yaziyi gosteriyo kodlarin icinde ama ben o yaziyi degistirmek istedigimde bana duzenleme yapmak icin canli kodu kapatmalisin hatasi veriyor canli koduda kapatinca o footerdaki yazinin nerde oldugunu bilmedigim icin degistiremiyorum

• index.php yi taslak olarak kaydetmiş ve yazı yazdığın kısma değiştirilebilir alan eklenmemiş olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.