Şimdi Ara

Sıfır s4 bu fiyata alınır mı ? acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-525-tl-samsung-s4-100-orjinal-sifir-kutulu-kapida-odeme-337889735/detay

telefonu sadece arama ve whatsapp için kullanan biri için yani performans beklentisi olmayana bu cihaz nasıldır. öncelik olarak bu cihaz sizce güvenli midir yenilenmiş , çakma düşük işlemcili olma durumları var mıdır ? acil yardım edin ( özellikle bu gibi sitelerden bu şekilde telefon almışlara soruyorum )

• yenilenmis cop cihaz. ikinci el bolumune bakiniz. faturali satan kisilerden aliniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu yenilenmiş cihazlar kim tarafından yenileniyor, satıcı yenilediyse sıfır kutuları nasıl temin ediyor acaba? şahsen ben güvenmiyorum kendi markası haricindeki yerlerin yenileme işlemlerine.
  • bi çuval şey yazmış,orjinal samsung galaxy s4 tür diyememiş bir türlü.facebook instagram çalıştırır diyor.Bunlar şüpheli ifadeler.Ne demek çalıştırır,herhalde çalışacak yani lafmı bu.
  • yenilenmişse bulaşmaya gerek yok s4 ünde 2.elini almaya değmez yorum yapanlara teşekkür ederim
  • Samsung alınmaz hocam onun yerine daha iyi cihazlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet.kazan

Samsung alınmaz hocam onun yerine daha iyi cihazlar var.

samsung alınmaz nedir allahını seversen cahil cahil yorumlar yapıyorsunuz.

hocam android one 4g al geç whatsapp için gayet yeterli bi cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genccocuk61

cihaz bu

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-525-tl-samsung-s4-100-orjinal-sifir-kutulu-kapida-odeme-337889735/detay

telefonu sadece arama ve whatsapp için kullanan biri için yani performans beklentisi olmayana bu cihaz nasıldır. öncelik olarak bu cihaz sizce güvenli midir yenilenmiş , çakma düşük işlemcili olma durumları var mıdır ? acil yardım edin ( özellikle bu gibi sitelerden bu şekilde telefon almışlara soruyorum )

Kapalı bir kutu. Arkadaşım ben de çok önceleri böyle bir telefon aldım 2 yıl taş gibi kullandım. Ama bir de sorun çıkartırsa paran çöpe gider. Kumar gibi.

• İnternetten alış veriş yaparken güvenilir ve nam yapmış yerlerden ürün almaya özen gösterin bana çok güvenilir bir yer gibi gelmedi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

quote:

Cahil cahil konuşuyorum öyle mi Garanti içine giren bir sorun varsa garanti dışı diyip yolluyan samsung diyorsunuz.iyi bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArcherAngel -- 21 Ekim 2016; 12:54:35 >

• quote:

quote:

quote:

Cahil cahil konuşuyorum öyle mi Garanti içine giren bir sorun varsa garanti dışı diyip yolluyan samsung diyorsunuz.iyi bakalım.

he gülüm he ondan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

he gülüm he ondan.

2016 da cahilliginiz kader değil seçimdir blok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArcherAngel -- 21 Ekim 2016; 14:03:18 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.