Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.208
Cevap
134
Favori
842.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sedan fiyatı 116 bin yazıyor listede doğru mu? Ayrıca böyle bir aracın standart servis bakımı ne kadar bilen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

Beyler bayanlar, kaçırdığınız bir nokta var.

Artık uçağa biniyoruz, uzun yolculuklarımız, otoban seyahatlerimiz çok azaldı.

İndiğimiz yerde de havalimanı transferden araç kiralayıp geziyoruz.

Hele benim yaşam güzergahım çok kısıtlı. Benim gibi yaşayan milyonlarca insan var.

Bu ihtiyaçlara da 1.0 gibi motorlar yeterli cevabı verir bence.

9 saniyede 0-100'ü var. 11 saniye olan arabayla 5 kere Bodrum'a gidip geldim.

84 bin lira Premium C segmenti için komik bir para, elbette arabanın dünya kadar eksisi ve eksiği olacak ama fiyata göre düşünmek lazım.

bu bağlamda haklısınız piyasada bir talep patlaması yaşanmış durumda..

egeanın 80 leri gördüğü bir çizgide..

gerçi ben bebek yokuşunu çok kullanan biriyim üstelik en az araçta 5 yetişkinle..

1.2 micra deneyimlerimden biliyorum balata resmen yanıyordu koku değil..

• Arkadas her konunun altinda ulkenin durumu eyi demek icin taklalar atan tiplerden sikildik valla, 2 sayfa yazi okuyacagim, hep ayni terane.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonofagun

Koltuk konusuna lafım yok, gerçekten kötü leke de bırakıyor.. Tam bağımsız süspansiyon konfordan daha çok performans odaklı bir seçim, örnek vermek gerekrse torsiyon çubuklu A3, tam bağımsız süspansiyonlu Alfa Romeo Giulietta'dan 3-4 kat daha konforlu. Yine Renault ve Hyundai de son dönemde tam bağımsıza geçtiler, ama Audi'nin çubukla verdiği konforu sağlayamıyorlar.

Bu arada 6 silindirli 1.6 Tdi motor 105-110 beygir verirken o 3 silindirli motor 116 beygir veriyor.

Olay şu noktaya geldi gibi genel olarak; araçta hangi teknoloji eksikse, o teknolojinin aslında çok da gerekli olmadığı, aracın zaten performans odaklı olmadığına ikna çabası. Torsiyon çubuğunun konfor olarak, tam bağımsız süspansiyonla denk tutulduğu noktaya da geldik sonunda.

Allahtan esp ve abs destekli geldi de, şunları görmedik:

-fizik kurallarının dışına zaten çıkamayız, esp' ye ihtiyaç duyacak kadar performanslı kullanmıyorum.
    -abs' nin düz yol fren mesafesi daha uzun. gerek yok. sakin kullanıyorum.

Torsiyon çubuğu:
    Tam bağımsız sistem:

• loverello L kullanıcısına yanıt
    40 adet 1.0TFSI mı satmışlar hocam? Yoksa bu ayki toplam A3 satışı mı 40 Denizli'nin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahibinden de adamlar hak devri için 90.000 fiyat çekmiş. Nakiti olmayan bunu nasıl alsın dışardan 1.10 yada 1.20 den kredi çeksin öyle mi alsın. Yoksa 92.000 e sedan mi alsın 0.59 kredi ile. Tabiki sedan kasa hemde 0.59 kredi ile. Araç piyasaya çıkmadan piyasa yükseltmeye çalışıyorlar ne insanlar varya. Keriz mi millet. Milleti keriz yerine koymayı bırakın artık. Kan emiciler

• Forumda takip etmeyen haberi olmayan çok insan var iş yerinde bir arkadaş Honda baktı hoşuna gitmedi ne düşünüp duruyon A3 al dedim 84e ve benden önce araç buldu anlaştı gelmesini bekliyor

• Acele etmeyin gelen arabalar da 84 ten alınabilecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonofagun

Koltuk konusuna lafım yok, gerçekten kötü leke de bırakıyor.. Tam bağımsız süspansiyon konfordan daha çok performans odaklı bir seçim, örnek vermek gerekrse torsiyon çubuklu A3, tam bağımsız süspansiyonlu Alfa Romeo Giulietta'dan 3-4 kat daha konforlu. Yine Renault ve Hyundai de son dönemde tam bağımsıza geçtiler, ama Audi'nin çubukla verdiği konforu sağlayamıyorlar.

Bu arada 6 silindirli 1.6 Tdi motor 105-110 beygir verirken o 3 silindirli motor 116 beygir veriyor.

6 silindirli 1.6 tdi ???

• ahmet3976 kullanıcısına yanıt
    4dür o yanlış yazmışım
  • funkmaster kullanıcısına yanıt
    Kredi kampanyası 31'ine kadar geçerli yazıyor şu anda. 1 kasımdan itibaren 0 ve 0.59 faizin geçerli olacağının bir garantisi yok
  • 92200 e sadanı alınır mı?Hatchback yerine

• groll G kullanıcısına yanıt
    Sedanın içi daha basık hocam tavan iyice alçalıyor arkaya doğru.
  • Sanırım kaçırdığım birşey var; 84 bin lira deniyor ama resmî sitede 116.589₺ yazıyor??

http://www.audi.com.tr/etc/medialib/ngw/tr/pdf.Par.0004.File.pdf/dogus_otomotiv_audi.pdf

84bin liraya bu araba varken 81 bin liraya LPG'siz orta paket Civic alan var mıdır??

https://honda.com.tr/otomobil/civic-sedan/fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahraman202 -- 25 Ekim 2016; 14:31:16 >

• kahraman202 kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatı o ancak büyük indirim yapılıyor o fiyat üzerinden

• Merhabalar,

Ben de kaporasını verdim araci bekliyorum. Benim aklıma takılan ise 0,59 kredi oranı için, kasko ve +2yıl garantiyi şart koşuyor. Olmazsa da 0,69 dan kredi kullandiriyor. +2 yil garanti için fiyat alan oldu mu, ve verdikleri kasko fiyati normal piyasanin üzerinde bir oran mi? Şimdiden teşekkür ederim.
  • servantesy kullanıcısına yanıt
    +2 yıl için 1700 tl istiyorlar, benim 3 yıl hasarsızlık olmasına rağömek kasko 2400e geliyor. Bir cebine koyduğunu diğer cebinden alıyor.
  • iyi firsatti alanlara hayirli olsun.

• sonofagun kullanıcısına yanıt
    O zaman pek anlamlı değil gibi. Teşekkür ederim bilgi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: servantesy

O zaman pek anlamlı değil gibi. Teşekkür ederim bilgi için

bence yaptırın derim çünkü otomatik şanzıman dan dolayı garanti uzatmanızı tavsiye ederim daha önce dilim yandı 2 kere .

artı 0.10 puan 50 bin lirada 1200 tl faiz karı getiriyor.
    benim kaskoda audi kasko 750 lira fazla çıktı .
    + kasko ve garanti yide krediye eklediklerin den 36 ay taksitle ödemek iyi oldu
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.