Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.206
Cevap
135
Favori
842.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: THIS IS ANGARA

Ya bırak hocam Allah'ını seversen yanlış anlaşılmasın benim audi ye laf söylediğim yok malzeme kalitesi olsun konfor olsun 10 numara ama o motor da çekilmez doğru düzgün araç sollanılmaz tamam yarışlara katılmayacağız ama arada da sportif süreceğiz heralde dik yokuş da soldan geçenleri izlersiniz artık araca 3-4 kişi yükle binin sonra motorun nasıl bağırdığını gelin yazın buraya araba gitmeyince o kadar ağırlıkla daha çok basacaksınız ve bu da yakıt tüketimini etkileyecek doğal olarak

2500 km dir kullanıyorum ve bu dediğiniz zorlamaları yaptım hiçbir sıkıntı yaşamadım.
    tamam yarış yapmak istiyorsanız bu motor yetmez.
    ama çekmez vb demek için ciddi anlamda aracı sürün ondan sonra tartışalım .
    saygılar.
  • Cevap verme tenezülünde bile bulunmuyorum. 4 kişiyiz arabada ortalama 75-80 kilo 110 ile giderken yokuşta bu araba banamısın demiyor.
    Koca audi 1.0 motoru koyuyor herkes herşeyi biliyor ya o motor olmaz diyor.
    Hey Allah ım ya.
  • aynı hikayeleri önce 1.4 sonra 1.2 motorlar için de dinledik, önemli olan motorun hacmi değil ürettiği güçtür. 200nm tork ve 116 hp güç üreten ve ağırlığı 1200kg civarında bir araca gitmez çekmez diyenleri dikkate almayın. 0-100km 10 saniyenin altında, max sürat 200km'nin üzerinde. adamlar üretiyor, bizimkiler boş boş konuşuyor anca..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyrant1907

aynı hikayeleri önce 1.4 sonra 1.2 motorlar için de dinledik, önemli olan motorun hacmi değil ürettiği güçtür. 200nm tork ve 116 hp güç üreten ve ağırlığı 1200kg civarında bir araca gitmez çekmez diyenleri dikkate almayın. 0-100km 10 saniyenin altında, max sürat 200km'nin üzerinde. adamlar üretiyor, bizimkiler boş boş konuşuyor anca..

Biri gelir clio beni tokatladı der, diğeri çekmez bu araba der. Bunlar söylenecektir ancak muhattap olmaya değmez.

Marşa basın keyif sürün.

Kazasız belasız...
  • Bugün ikinci depo doldu, 225 TL, toplam 698 km İstanbul için kullandım. Yani km'de 32 kuruş şehir içi.

Bir de bu başlıklara yazı yabilmek için bir test vs bir şey olmalı. Kafasına esen gelip çekmez diyememeli... Okuyup bilgi almak isteyenler için sadece kafa karışıklığı yaratıyorlar.
  • Bende çekmez diye düşünüyordum, test yapana kadar, ben 1.6 dizel otomatik 120hp aracimla arasında ciddi bir fark göremedim, araba harika gidiyor, dik yokuşta 3-4kez tam durup kalktım, çok iyi çekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 kere söyledik anlattık performans isteyen bu motoru almasın 1.4 var s3 var sonuçta ülke şartlarında bütçe meselesi keşke herkesin imkanı yetse s3 alabilse motor çok kötü falan değil çok çok iyi de değil yeterli seviyede bu arada euro 6 1.6 tdi araçlarda Adblu varmı ben bayiden incelerken bulamadım

• tekrardan paylaşmak istiyorum çekmez diyen kullanmadan yorum yapan arkadaşlara. ben bu aracta 240 kmhz gördüm ve kısmen video çektim ama 221 kmhz a kadar çekebildim. bu aracı 2 hafta önce satın aldım ve gayet memnunum. kullandığım araçlar golf7 1,6 tdi seat leon 1,6 tdi ve en son aracım seat leon 1,4 fr 125 hp bu araçlardan sonra 1,0 tfsi sedan araç bana diğer araçları aratmamakla beraber çok tatmin etti ve harika bir sürüş keyfi verdi. isterseniz video danda izleyebilirsiniz arkadaşlar
    PAYLAŞIYORUM
    https://www.youtube.com/watch?v=68xiYdbmBBo
    https://www.youtube.com/watch?v=68xiYdbmBBo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirresmi -- 23 Kasım 2016; 11:57:0 >

• Yav çekmez diye bir şey olur mu?,şu ülkenin insanlarında ki önyargılardan bıktım.
    Kağıt üzerine bakıldığında 1.6 atmosferiklerden çok daha iyi performans var nasıl çekmeyecek?,asıl çekmeyen ülkemin insanın öve öve bitiremediği 1.6 atm+lpg dir.
  • arkadaşlar facebook'a yeni grup oluşturdum tüm A3 kullanıcılarını davet ediyorum...

orada paylaşım yapalım ne dersiniz??

https://www.facebook.com/groups/1818768211726374/
  • Demin yolda gorduk sportback 1.0 yeni kasa
    Arkadan c4 andırıyor.. Logoyu gormesem c4 derim
    Audi sırf ucuz satıcam diye ledleri iptal etmesi çok kötü olmuş
    Makyajsız kasa halen daha iyi bence..

• paspas ve bagaj havuzu konusunda önerisi olan*

*not: aracım çekmiyor
  • Avek paspasa 250 bagaj havuzuna 350 lira fiyat vermişti bağcılar dağyolunda bir aksesuarcı dan 100 liraya havuzlu paspas aldım bagaj havuzu için ellerinde kalıp olmadığından fiyat veremedi

• Ziebart ta arka ve yan camlar için cam filmine 590 lira fiyat verdi başka yerlere bakıcam fiyat yüksek geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan han

paspas ve bagaj havuzu konusunda önerisi olan*

*not: aracım çekmiyor

Geçenlerde kafama esti bir a3 alayım dedim. Baktım araba 1.0 motor çekmiyor. Ben de gidip bundan aldım. Arabası çekmeyenlere veya arabayı çekemeyenlere şiddetle önerilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi everest137 -- 23 Kasım 2016; 15:35:57 >

• Dün Audi maslak doğuşa gittim. Car playli araçlar yılbaşından sonra gelecekmiş.
    Zamlı fiyatlara kaldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrati4 -- 23 Kasım 2016; 15:48:4 >
  • Bugün esenyurt doğuşa gittim 1.0 tfsi sedan sordum 104.000 tl fiyat verdiler.

• Doluluk oranı nasıl hocam?
  • furkan han F kullanıcısına yanıt
    http://urun.n11.com/3d-oto-paspas/audi-a3-sedan-2013-sonrasi-3d-oto-paspas-seti-P99668243
    http://urun.n11.com/bagaj-havuzu/audi-a3-sedan-bagaj-havuzu-2013-2016-P94414330
    İkisini de geçen hafta içinde aldım. Hem kokusuz hem uyumluluk olarak harika. Tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.