Şimdi Ara

satılık 500 gb ps4+ özel kaplamalı kol+şarj istasyonu(800tl)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
3
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    merhabalar,
    oynayacak vakit bulamadığımdan dolayı 500 gb pal ps4 ümü satıyorum, çok temiz kullanıldı geldiğinden beri evde aynı yerde duruyor, toz almasını vs. bakımını düzenli yapıyordum. yanında 1 adet özel kaplamalı kol+ şarj istasyonu var. şarj istasyonu amazondan geldi çok kullanışlı bir alet, kablo vs hiç uğraşmıyorsunuz kullanılmadığı zamanlarda sürekli şarj istasyonunda kalıyor, kolun şarjı bitti vs derdi olmuyor sürekli elinize aldığınızda %100 oluyor. yaklaşık 15-20 dolara(50-60 tl civarı) almıştım. kolda özel kontrolfreek marka kaplama var. eğer isterseniz kaplamasız normal kol da verebilirim, benim çok hoşuma gidiyordu üstündeki dokusu kaliteli bayağı. dediğim gibi üründe hiçbir sorun yok hiçbir sorun çıkarmadı şuana kadar, kutu içeriği usb şarj kablosu hariç herşey tam şekilde duruyor, usb kablo yerine şarj istasyonu var zaten ihtiyacınız olmayacak kabloya. zaten kutudan çıkan standart android şarj kablosu.

istanbul/başakşehirden elden teslim alabilirsiniz. başakşehire gelemesseniz alıcı ödemeli şekilde kargolayabilirim, havale eft masrafları alıcıya ait.

şarj istasyonuyla beraber hepsi birlikte 800 tl düşünüyorum, pazarlık yoktur.

resimler:

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneEighty -- 8 Kasım 2016; 22:59:00 >

• indirim olursa takip
  • derneğe çocuklara alıyorum çihazda sorun yoksa kargo ile alabilirim 2 kol olarakmı verçeksiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.