Şimdi Ara

Yüksek Konfigürasyonlu Oyun Bilgisayarı (Parça Satış)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba arkadaşlar,

İlan başlığında da belirttiğim üzere yüksek performansa sahip oyun bilgisayarımı satmaktayım. İki sene önce kadar da satışa açmıştım bu ürünü fakat o dönem vazgeçip kullanmaya devam ettiğim bir üründür. Ürünün özellikleri aşağıdaki gibidir;

İşlemci : Intel Core i7 4960X Soket 2011 3.6GHz 15MB Önbellek -> "cudim" nickli arkadaşımıza Satıldı

Anakart : Asus Rampage IV Black Edition X79 Soket 2011 DDR3 2800MHz(O.C.) -> "cudim" nickli arkadaşımıza Satıldı

Ram : Corsair 16GB (2x8GB) VengeancePro DDR3 2400MHz -> "cudim" nickli arkadaşımıza Satıldı

Ekran Kartı : Asus GTX760x2 ROG MARS GDDR5 4GB 512Bit Nvidia GeForce DX12 -> "kapk" nickli arkadaşımıza Satıldı

Sabit Disk : Seagate Barracuda 4TB -> "YAZICIOĞLU" nickli arkadaşımıza Satıldı

SSD : Corsair 120GB Neutron GTX Serisi SATA 3.0 SSD -> "ruzgar_ressam" nickli arkadaşımıza Satıldı

Sıvı Soğutma Sistemi (CPU) : Corsair HYDRO Serisi™ H110 -> 235 TL

PSU : Corsair AX1200i 80PLUS TITANIUM 1200W -> Forum dışına Satıldı

Kasa : Corsair Obsidian 900D -> 900 TL

Klavye : Corsair Vengeance K70 Mekanik Klavye Satıştan Çekildi

Mouse : Asus GX1000 Eagle Eye Satıştan Çekildi

Ürünlerin ayrı ayrı kutuları bulunmamaktadır. Kasanın kutusu mevcut olup, teslimatı; kasa kutusu içerisinde sistem çalışır halde gösterilip kutulanarak yapılacaktır. Ürünlerin hepsi temiz ve özenle kullanılmıştır. Ekran kartı yukarıda belirtildiği gibi ayrıca satılmıştır.

Kasa parça satışa açılmıştır. Ayrı ayrı ilanlara böleceğim, takibi o şekilde benim için daha kolay olacaktır. gereksiz yorum yapmadığınız için teşekkür ederim. Pazarlık anlamlı olduğu sürece olabilir. Takas opsiyonları olabilir fakat var ise teklifi buradan değil özelden yapın lütfen.

Alacak arkadaşlara hayırlısı olması dileğiyle.

Yüksek Konfigürasyonlu Oyun Bilgisayarı (Parça Satış)Yüksek Konfigürasyonlu Oyun Bilgisayarı (Parça Satış)Yüksek Konfigürasyonlu Oyun Bilgisayarı (Parça Satış)

Saygılar
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tydd -- 26 Aralık 2016; 21:21:2 >

• İşlemci : Intel Core i7 4960X Soket 2011 3.6GHz 15MB Önbellek

Anakart : Asus Rampage IV Black Edition X79 Soket 2011 DDR3 2800MHz(O.C.)

Ram : Corsair 16GB (2x8GB) VengeancePro DDR3 2400MHz

tarafımdan alınmıştır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cudim

İşlemci : Intel Core i7 4960X Soket 2011 3.6GHz 15MB Önbellek

Anakart : Asus Rampage IV Black Edition X79 Soket 2011 DDR3 2800MHz(O.C.)

Ram : Corsair 16GB (2x8GB) VengeancePro DDR3 2400MHz

tarafımdan alınmıştır...

Cudim arkadaşımızın da belirttiği üzere yukarıdaki parçalar kendisi tarafından alınmıştır. İki taraf içinde hayırlısı olması dileğiyle.

Diğer parçaların satışları artık ayrı ayrı devam edecektir. Her birini ayrı ayrı ilanlar olarak böleceğim dolayısıyla bu ilan artık güncellenmeyecektir.

Saygılar
  • Ekran Kartı, "kapk" nickli arkadaşımıza Satılmıştır.

Saygılar
  • Merhabalar,

Sattığınız tüm parçaların fiyatlarını tek tek yazmalısınız, ilanlarda fiyat belirtmek gerekmektedir.

İyi forumlar,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.