Şimdi Ara

Dahili uydu alıcılı lg smart tv ye harici uydu alıcısı almak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sebep kanal geçiş hızı.. kanal değiştirirken bazen 3 saniye bazen 3 buçuk saniye beklemek zorunda kalıyorsun, mini uydu alıcılar içerisinde hem görüntü kalitesi yüksek hemde kanal geçişleri hızlı olacak bir uydu alıcısı tavsiyesi arıyorum, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

tv modeli LG42LM669S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yucelkrc -- 7 Ekim 2016; 21:05:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konunun uzmanı değilim, sadece kendimden örnek vereyim : odada lg plazma vardı, biss ve başka sorunlar nedeniyle uzun süre Next Minix black HD, kullandım. Geçen hafta Next Machina 3D alınca küçüğü mutfaktaki LG Led tv'ye taktım. Her iki cihazdan da memnunum. Çok incelemedim ama Machina'nın SD kanallardan görüntüsü daha iyi gibi. Daha önce Hiremco'nun bir modelini bir süre kullanmıştım. Next in görüntüsü bariz daha iyi.

(ek:sorunlar derken biraz açıklamam gerektiğini düşündüm: malum TV'lerdeki dahili alıcılar biss çözmüyor. Bende de Azersat çanağı var. Malum Azeri kardeşlerimiz bazı önemli maçları Formula 1'i vs yayınlıyorlar. Onlar için biss çözen harici cihaz kullanmayı tercih ediyorum. Ayrıca malumunuz LG tv'lerin en gıcık özelliği kanal silmenin olmaması. Kanal geçişinden zaten bahsetmişsiniz vs)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yy982 -- 7 Ekim 2016; 23:16:23 >

• bende yeni çıkan next 2000 mını hd cihazını tavsiye ederim pişman olmazsınız
  • yer sorunun yoksa kasalı cihaz al. ben 1 hafta önce next machina aldım. hem bis çözüyor hemde server desteği var kendin internetten free serverde yükleyebilirsin. 13-16-19 daki birçok spor kanalını izliyorum.

• yorumlarınız için teşekkür ederim, mini uydu alıcısı olması lazım yerden dolayı, yüksek görüntü kalitesi ve hızlı kanal geçişi yeterli, başka bir şeye luzüm yok

• bursalı963 kullanıcısına yanıt
    bahsettiğiniz ürün bumu hocam

http://www.nextburada.com/mobile/productdetail.aspx?mpid=96627

birde kanal geçisi kaç saniye

• quote:

Orijinalden alıntı: yucelkrc

bahsettiğiniz ürün bumu hocam

http://www.nextburada.com/mobile/productdetail.aspx?mpid=96627

birde kanal geçisi kaç saniye

evet bu üründür
    forumlarda ve internette gerekli açıklamar var sanırsam
    kanal geçişlerinin hızlı olduğu açıklanıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.