Şimdi Ara

ACİL FOTOĞRAF YAZICISI SİZCE HANGİSİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, kuruma acil olarak kısa zamanda yüksek kalitede fotoğraf yazıcısı almak zorundayız

Epson L1800
    Canon PIXMA PRO-1

cihazlarını buldum, canonda 12 kartuş var her biri 75 TL ila 110 TL arasında değişiyor.

EPSON L1800 kartuşları dolum yapılabiliyor, ucuz.

Epson A4 Baskıyı ortalama 2 dakika içerisinde yapıyor, canon hakkında tam bilgi olmamakla beraber 1,5 dakika gibi bir sürede basacağını düşünüyorum
    Fiyat önemli değil, sizce hangisi ?

teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: nofream

Merhaba arkadaşlar, kuruma acil olarak kısa zamanda yüksek kalitede fotoğraf yazıcısı almak zorundayız

Epson L1800
    Canon PIXMA PRO-1

cihazlarını buldum, canonda 12 kartuş var her biri 75 TL ila 110 TL arasında değişiyor.

EPSON L1800 kartuşları dolum yapılabiliyor, ucuz.

Epson A4 Baskıyı ortalama 2 dakika içerisinde yapıyor, canon hakkında tam bilgi olmamakla beraber 1,5 dakika gibi bir sürede basacağını düşünüyorum
    Fiyat önemli değil, sizce hangisi ?

teşekkürler.

epson l1800
  • nofream kullanıcısına yanıt
    sarf maliyetinin L1800 e göre çok çok çok çok daha yüksek olması sorun teşkil etmeyecekse elbette canon pro-1. L1800'de gayet iyi baskılar verir ama elbette 12 renk pro bir cihazla bir olmaz beklentinin yüksekliğiyle alakalı bence L1800 baskısını görmeden karar vermeyin L1800 yeterli olacaksa pro-1 alarak sarf maliyetini çok çok çok çok yukarılara çekmeye gerek kalmayabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.