Şimdi Ara

Tavsiye - Hangi Android TV Box'ı Almalıyım? (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
14
Favori
35.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar Beelink GT1 TV Box ve Mele F10 Deluxe ten aşağıdaki resimdeki gibi sipariş vermeyi düşünüyorum.

Sizce uygun mu ? Daha uyguna bulabilir miyim ?

İlave olarak Gearbest ten gelen ürünlerde gümrük sıkıntısı çıkıyor mu ?
    85 $ civarinda olacak sipariş malum en son gümrük limiti indirilmişti sanırım..

Tavsiye - Hangi Android TV Box'ı Almalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnly4lj -- 23 Mart 2017; 11:34:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnly4lj

Merhabalar Beelink GT1 TV Box ve Mele F10 Deluxe ten aşağıdaki resimdeki gibi sipariş vermeyi düşünüyorum.

Sizce uygun mu ? Daha uyguna bulabilir miyim ?

İlave olarak Gearbest ten gelen ürünlerde gümrük sıkıntısı çıkıyor mu ?
    85 $ civarinda olacak sipariş malum en son gümrük limiti indirilmişti sanırım..

Tavsiye - Hangi Android TV Box'ı Almalıyım?

Ürün seçimlerin iyi, ikisi de tavsiye edilen ürünlerden..

Daha uyguna denk getirebilir misin orası soru işareti! Özel Kampanya dönemlerini falan denk getirmen lazım..

Gümrük işi şansına kalmış.. İngilizcen varsa belki ürün fiyatlarını düşük göstermelerini isteyebilirsin..
  • Arkdaşlar 30 dolara kadar olan ürünlerde bu ürün uygun mudur?

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_434477.html?wid=21

Ben hiç anlamıyorum bu cihazlardan sadece televizyona bağlayacağım 1080p olarak kodi ile yada benzer program ile eklenti ile indirmeden film dizi izleyeceğim. Bir kaçta oyun oynarım belki öle çok üst düzey oyunlar değil eski emülator oyunları

forumu ve interneti araştırdım ama o kadar çok ürün var ki hiç bir şey almadım indirimde olan bu ürün gözüme çarptı birde biz EU PLUG seçiyoruz değil mi hoş o ne demek onu da bilmiyorum.

Bu ürün yada bunun yerine yok şunu al bu daha iyidir dediğiniz bir ürün varsa belirtin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netvamp -- 27 Mart 2017; 23:52:22 >
  • İyi günler,

Amacım sadece google playdaki oyunları hd olarak ve wireless game pad ile 65 inç tv de yüksek kalitede oynamak. İptv film dizi ile işim olmaz. Yurtiçinden alabileceğim ekonomik bir cihaz tavsiye edebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Çözdük hocam saçma bir şekilde. Hdmi girişini diş fırçası ve temizlik spreyi ile temizledim düzeldi.

Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum. Temizlik spreyi derken hangi ürünü kullandınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: parakinetik

quote:

Çözdük hocam saçma bir şekilde. Hdmi girişini diş fırçası ve temizlik spreyi ile temizledim düzeldi.

Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum. Temizlik spreyi derken hangi ürünü kullandınız

Bu ekran temizleme spreyleri vs var ya diş fırçasına biraz ondan sıktım çok bastırmadan hdmi girişini temizledim öyle düzeldi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parakinetik

quote:

Bu ekran temizleme spreyleri vs var ya diş fırçasına biraz ondan sıktım çok bastırmadan hdmi girişini temizledim öyle düzeldi.

Fotoğrafların izi tekrar inceleyince farkettim benim sorun biraz daha farklı benim televizyonda cihazı görmüyo. Ama yinede deneyeceğim Her şeyi demedim bir bu kaldı
  • okanizm O kullanıcısına yanıt
    hocam bu cihazda markette sinirlama varmi. yani tv marketmi yani telefonda bulunan market ile ayni uygulamalarmi var.
  • selamlar mi box a alternatif o fiyat aralığında önerebileceğiniz bir cihaz var mı ? Biliyorum ne alırsam alayım yazılım vs bir süre sonra beni rahatsız edecek ancak yine de sormadan edemiyorum. Teşekkürler.
  • arkadaşlar bende bu cihazdan düşünüyorum ancak yorumlarınızı okuyunca kafam iyice karıştı.
    ben lg minibeam projeksiyonda kullanacağım portatif bir cihaz arıyorum.
    projeksiyona bağlayıp dilediğim yerde hem film hem müzik hem de turkcell tv yada tivibu izleyeceğim. bunları çalıştıracak cihaz baktığımda aşağıdaki cihaz için yorumunuzu alacağım.
    https://www.aliexpress.com/item/Docooler-M9S-PRO-Android-TV-Box-3GB-DDR3-32GB-ROM-Amlogic-S905-Quad-Core-KODI-16/32727570498.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.tyODbn
    3gb ram 32gb bellek var.

romlu cihazlarda d smart go çalışmıyor falan gibi yorumlar okudum. bu sorunu yaşarmıyım?

teşekkürler.
  • Test etmek ve bir süre kullanmak için Wechip T95Z PLUS Android 6.0 2G 16G TV Box Kodi 17.1, 2.4G + 5G D cihazı forumdan bir arkadaşdan aldım.Kargoda bir kaç güne elime geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 7 Ağustos 2017; 10:39:1 >
  • Amacın cihazı wifi ile ağa bağlayıp IPTV izlemek. Belki 720p 1080p indirdiğim filmleride bu cihaz üzerinden oynatırım. Oyun oynayacagımı sanmıyorum. Ucuz cihazda işimi görür ancak bağlantıda kopma donma takılma olmadan verimli kullanabileceğim bir cihaz arıyorum. Önceliğim F/P cihazı olması. Şunları buldum.

http://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-Plus-4K-TV-Box-381461.html

http://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-S912-KODI-17-0-4K-HDR10-2GB-DDR4-16GB-eMMC-TV-Box-378498.html

http://www.geekbuying.com/item/MECOOL-BB2-Android-6-0-Amlogic-S912-KODI-17-0-TV-BOX-371022.html

http://www.geekbuying.com/item/H96PRO--2GB-16GB-Amlogic-S912-TV-BOX-380991.html

yada herkesin önerdiği beelink gt1

beelink gt1 aliexpress
  • cimbom38 kullanıcısına yanıt
    test ettiniz mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: mussti19

test ettiniz mi acaba

Test ettim hocam görüntüsü güzel gayet hızlı bir cihaz beğendim.
    Almak isteyen arkadaşlar satış ilanıma bakabilir.
    Benimki hobi ve merak bir çok cihaz kullandım. Satılana kadar bunu kullanıp daha sonra merak ettiğim apple tv 4 ü ve Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 alacağım.
    Onları da bir süre kullanıp değiştireceğim.
  • Yurt disi urunler cok mu pahalanmis bana mi oyle geliyor?

50€ olan urunu almaya kalksak ne kadar daha vergi oderiz peki? Turkiye fiyatiyla neredeyse ayniya gelicek 🤔

S912 islemci ve ddr4 ramli cihazlar el yakiyo su sira :(
  • Merhaba
    https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/ip-tv-w95-android-tv-box-s905w-2gb-ram-16gb-rom-android-7-1-4k-317257489
    bu ürün hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum
    yada bana tavsiye edebileceğiniz 200-250 arası androıd box arıyorum
    yurt dışı sitelerine güvenemedim
    daha önceden z28 kullandım fakat yandı
    bu konuLARDA ÇOKTA BİLGİM YOK LÜTFEN YARDIM
  • Arkadaşlar android box almakta kararsızım. Yılbaşına yakın büyük indirimler olacağını düşündüğümden fiyat benim için çok önemli değil. 100 $ a kadar sınırım var. xiaomi mi box düşünmüştğm. Arayüz ve yazılım sorunu olmacağı için. Ama donanımı biraz düşük kalıyor. Aynı zamanda oyun da oynamak istiyorum. Amacım oyun oynamak ve de web ten film izlemek. Youtube gibi programların da tv sürümlü olmasından yanayım. Mobil uyumlu olan cihazlar beni çekmiyor. Kısacası akılsız tv mi süşer zeka tv haline getirmek istiyorum. Magicsee iron + ile mx10 var araştırmalarımda. Başka tavsiye edebileceğiniz var mı?
  • ARkadaslar merhaba . Evimde 1 adet 24inc vestel tv var . Wifi uzerinden saglikli bir sekilde kullanip sadece uygulamayla TV , Youtube izleyebilecegim cihaz olarak ne onerirsiniz . Burda onemli olan wifi destekli olmasi ve wifi uzerinden ozellikle tv izleyebilecegim bir cihaz olsa yeterli benim icin

Tesekkurler
  • Arkadaşlar,
    IPTV ve diğer özellikler beni ilgilendirmiyor.
    Media player da Tek istediğim; ethernet le ev ağı üzerinden, H265 kodlamalı 1080p filmleri düzgün oynatsın yeter. (Çünkü h265 kodlamalı filmlerin görüntü kalitesi iyidir, ayrıca daha az yer kapladığı için, internet den daha çabuk indiriliyor. H264' e göre 4 misli daha az yer kaplıyor)

aşağıdaki linkte ki ürünü (X96-X96W), 1 haftadır takip ediyorum, satıcı o kadar çok satış yapıyor ki, hayretler içerisinde kaldım. Neredeyse her gün 50 sipariş alıyor, yok satıyor. O kadar yoğunlar ki kargoya bile 1 haftada veriyorlar. Yorumlara baktığım da herkes memnun. An itibariyle 1712 sipariş almış, 559 kişi olumlu yorum yapmış. Satıcı ve ürün puanı 5 üzerinden 4,9

Fiyat da cazip olunca, 1 tane de ben sipariş verdim. 2G Ram, 16 GB depolamalı klavyesiz versiyonunu 36 usd ye satın aldım.
    Ürün:
    X96 X96W Android 7.1 TV Box Mini Box TV Amlogic S905W 1+8G 2+16G Bluetooth Support 2.4GHz WiFi HD 4K Media Player Set top Box

X96-X96W donanım olarak güçlü, 10 bit H265 kodlamalı 1080P, 2K, 4K filmleri destekliyor.
    Benim endişelendiren tek eksisi, ethernetin 1000 Mbit değil, 100 mbit olması.
    Herhalde, H265 10 bit kodlamalı film akışında sorun yaratmıyor ki 100 mbit ethernet' i koymuşlar diye düşünüyorum.
    Her neyse deneyip göreceğiz.

Link:https://www.aliexpress.com/item/X96-X96W-Android-7-1-TV-Box-Mini-Box-TV-Amlogic-S905W-1-8G-2-16G/32843576346.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.S5g3Yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 7 Şubat 2018; 14:39:30 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.