Şimdi Ara

MacBook HD bilinmeyen dosya sistemi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MacBook'taki diskimiz bir anda bozuldu, bilgisayar açılışta elmada kalıp kapanıyordu. Diski çıkarıp harici olarak windows ve mac bilgisayarlara bağlayıp çeşitli programlarla (diskdrill-R-Studio vs gibi) günlerce tarattım. İçerisinde önemli verileri ne yaptıysam kurtaramadım. Dosya sistemi bozulmuş olabilir mi? Disk yöneticisinde HFS Guid RAW cart curt hiçbir şey yazmıyor... MacBook diski tanımıyor. Windowsta HFSExpolere tarzı programlar tanımıyor. Aygıt yöneticisinden kaldırıp teklrar yüklüyorum düzelmiyor. Bu diskteki verileri nasıl kurtarabilirim?

Not: Resimdeki Disk 2 500 gblık harddiskten 30-40gb veri kurtarmam gerekiyor. Görüldüğü gibi diskin ne üdüğü belirsiz.

MacBook HD bilinmeyen dosya sistemi sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apocalypticboy -- 3 Ekim 2016; 22:40:27 >

• Apocalypticboy kullanıcısına yanıt
    windows üzerindeyken MiniTool Partition Wizard Free diye bi program var,onun ile o hdd yi tarat bakalım içindekileri bulabilecekmi
    resimdekilere bakılırsa içi boş gibi,biçimlendirmedin dimi?
    https://www.partitionwizard.com/partitionmanager/how-can-i-recover-my-data-from-an-unallocated-hard-disk.html
    bu linkteki gibi yapmayı dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skörtıl_Nimo -- 3 Ekim 2016; 22:45:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.