Şimdi Ara

Electrolux EWF1497CDW2- Siemens WM14W560TR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Electrolux EWF1497CDW2 Siemens WM14W560TR sızce hangısı alınmalı

• şimdi kardeşim electrolux aldım kullanıorum ben 1900 verdim suan dolar baya cıktı bursadan bi firma yollamıstı bana adam cok ilgiliydii sagolsun sıkınıtı yasamadım kolay deyil 2000 para verdim ne olca bellli degill
    o konuda hepsi buradayı secmen önemli 50 tl fazla ver ordan all
    şimdii siemens baktım tanburu 65 santim programları okudum köpük sensöri var ne işe yara bilmiyorum
    Dengesiz yük kontrolü diyor bizim yünlüler hepsi dengeli galba makina yıkamıca demiyor
    akustik sinyal bu cok önemlii makina durdugunda bizimkisi arkadaş bititiiiii diye bagırıyorr bunu akustik duymakta güzel olurr :D
    benim makinamda bukadar cafcaflı cümleler kurmamışlar alırken okudum kesin cümlelerle ne anlatıldıysa anladım dolaylı cümlelere kafa karıstırmamıslar ben bunlara dikkat ederimm

ben 2000 ver cdv2 al diyorum 400 tl fazla var mee diyorum
    buzdolabı olayında cok teccübe sahibi dilimm siemens kullanıyorum 20 yıl önce tr de alttan kapaklı tek buzdolabı vardı ben gidip onu aldım o günkü sartlarad en iyi teknolojydi
    eşim cok memnun kullanıslı ama ban elektirik tüketini biraz fazla geliyor belki takıntılı oldugum içindir ama bu konuda ben siemens diyorum ama ne alırsan all A+++ almaya calıs

• Kesinlikle Electrolux. Çama?yr makinasy konusunda asla yanyltmaz.
  • Ben de oyumu Electrolux'ten yana kullanıyorum.
  • Electrolux un tek eksisi Servisi.
    İzmir genelinde toplam 6 adet servis var, bunların bir kaçı sadece küçük ev aletlerine bakıyor.
    Geriye kalanları da söyledikleri günlerde maalesef çok yoğun olup gelmiyor ve sizi sizin haberiniz olmadan başka güne öteliyorlar mesela.
    Bir ürün alırken Miele bile alsanız ( Bu örneği en pahalısı gibi düşünerek veriyorum ) satış sonrası hizmetini de mutlaka iyi değerlendirin derim arkadaşlar.

Ben İzmir den Mardine de mal gönderiyorum, aynı gün mardinin köyüne servis te gidip kurulumunu yapabiliyorsa işte budur olay.

Yanlış anlamadın özellikle tekrar vurguluyorum makine kesinlikle iyi servis kısmında sorunları var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Servis ve satış sonrası kısmına katılmakla beraber ben de şunu eklemek isterim: örneğin Miele'de bile bulunduğunuz bölgeye göre bazı aksaklıklar olabiliyor. Marka Alman ancak mantalite Türk. Servis ve satış sonrası aman aman değil anlayacağınız.
  • mb arkdslar --ıst gurbuz --- İST GURBUZ cevahırden alındı ---
    Miele WKB 120 Çamaşır Makinası 4100
    Miele G 4203 ACTIVE -2000
    bulasık ve camasır dun ıtıbarıyle aldım kasım sonu getıttırcem ...

BUZDOLABI --KG76NAW30N aklımdakı model olursa serdar bey alcam ---uygun fıyat ve sagolsun yardımcı bırı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbr -- 31 Ekim 2016; 16:56:53 >
  • Servis isi bolgeye ve ile gore degisiyor sanirim.ben hepsiburadadan electrolux camasir makina aldim,geldigi gun malatya servisini aradim ertesi gun gelip kurdular.sikinti yasamadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.