Şimdi Ara

Dört Dörtlük Paketler Yalın VDSL Kampanyası Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
68
Cevap
3
Favori
3.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 Gün önce başvuru yaptım müşteri hizmetlerinden. (532)

5-6 aydır Platinum 10 GB Paketi abonesiydimwww.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/4-5-g-hizinda/platinum-10-gb-paketi 10 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS/MMS 'e 79 Lira ödüyordum.

Dört Dörtlük Paketler VDSL / Yalın VDSL Kampanyası kapsamında Platinum 15GB 1000DK Her Yöne 15GB 1000SMS/MMS (Mobil Paket İçeriği) + 35 Mbps'ye kadar Limitsiz 100GB AKK (Ev İnterneti Paket İçeriği) Dört Dörtlük Yalın VDSL TEK Fiyat 144 Lira geçiş yaptım.www.superonline.net/kampanyalar/dort-dortluk-paketler/dort-dortluk-paketler-vdslyalin-vdsl-kampanyasi

Bugün Türk Telekomdan aradılar, binanın önündeyiz hattı açacağız dediler.

Eve gelen hat eski. (ADSL)

35 Mbps'yi kaldırmaz yeni kablo çekilecek denildi. Çekin o halde dedim. Biz çekmiyoruz kendiniz çekeceksiniz denildi. Cat6 Kablo çekilmesi gerekiyormuş.

532 Müşteri hizmetlerini aradım, siz mi yani Superonline mı çekecek eve yeni kabloyu yoksa ben mi çekeceğim dedim.

Superonline'dan gelen ekip çekecek denildi. Çekmeyiz derlerse kurulum yaptırmayın bizi arayın, bayi hakkında şikayet talebi açalım, kutudan eve yeni kablo çekmek zorundalar dediler. Kabloyla gelmeleri için de not düştü ekibe iletilmek için.

Aklınızda bulunsun.

Bakalım 2 gün sonra kurmaya gelecek Superonline ekibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 1 Ekim 2016; 19:11:14 >

• Adsl kutusuyla gelmiş servis. Kurdurtmadım geri yollattım. Vdsl uyumlu modem ile gelecekler kurmaya tekrar.

Müşteri hizmetleri çok ilgili yalnız. Arıyorlar sürekli. Benden taraflar.

Kurulum süresince haftalık 2 gb hediye ediyorlar cepten. 2.yi yolladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 8 Ekim 2016; 19:47:09 >
  • Telefon hattiyla birliktemi 144 veriyosunuz.Bende ttnetten baska bi iss ye gecmeye calisiyorum superonline a birazdaha yakinim gibi bakalim.Modem nr marka vetiyorlar vdsl ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kazumatr

Telefon hattiyla birliktemi 144 veriyosunuz.Bende ttnetten baska bi iss ye gecmeye calisiyorum superonline a birazdaha yakinim gibi bakalim.Modem nr marka vetiyorlar vdsl ?

Ev telefonu istemedim. Yalın.

Ev telefonu olanıyla arasında 10 lira var sanırım.

Modem daha gelmedi. Vdsl uyumlu bir modem gelecek.
  • Bende 3 gün önce başvuru yaptim hala gelen giden yok. internet hattini disaridan eve kadar türk telekom mu cekicek yoksa Superonline mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Forever DH

Bende 3 gün önce başvuru yaptim hala gelen giden yok. internet hattini disaridan eve kadar türk telekom mu cekicek yoksa Superonline mi?

Apartmandaki kutudan hattı telekom açıyor. Kutudan eve hattı superonline döşüyor. İlk önce Telekom geliyor 2-3 gün sonra superonline. Toplam 7 iş günü sürüyormuş. 7. iş günü geldi suoeronline bana. Geri yollattım. 96 saat sonra geleceğiz dediler. Cumartesi pazar sayılmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Orijinalden alıntı: Forever DH

Bende 3 gün önce başvuru yaptim hala gelen giden yok. internet hattini disaridan eve kadar türk telekom mu cekicek yoksa Superonline mi?

Apartmandaki kutudan hattı telekom açıyor. Kutudan eve hattı superonline döşüyor. İlk önce Telekom geliyor 2-3 gün sonra superonline. Toplam 7 iş günü sürüyormuş. 7. iş günü geldi suoeronline bana. Geri yollattım. 96 saat sonra geleceğiz dediler. Cumartesi pazar sayılmıyor.

Tesekkur ederim hocam

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Anladim mh leri bana taahhut bitimine 1 hafta kala basvuru yapabilirsiniz hizli islem olur dedi.
    2 yil taahhutlu 50 mbit 200 gb akk 5 mbit upload 90 dedi sanki cokmu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazumatr

Anladim mh leri bana taahhut bitimine 1 hafta kala basvuru yapabilirsiniz hizli islem olur dedi.
    2 yil taahhutlu 50 mbit 200 gb akk 5 mbit upload 90 dedi sanki cokmu ?

Vdsl var mı apartmanda? Cep telefonu hattınız turkcell mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 8 Ekim 2016; 23:48:14 >
    Ttnet vdsl var 130 mbit e kadar ulasilabilir hiz gorunuyor.Turkcell kullanmiyorum nedenki ?
  • quote:

2 Gün önce başvuru yaptım müşteri hizmetlerinden. (532)

5-6 aydır Platinum 10 GB Paketi abonesiydimwww.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/4-5-g-hizinda/platinum-10-gb-paketi 10 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS/MMS 'e 79 Lira ödüyordum.

Dört Dörtlük Paketler VDSL / Yalın VDSL Kampanyası kapsamında Platinum 15GB 1000DK Her Yöne 15GB 1000SMS/MMS (Mobil Paket İçeriği) + 35 Mbps'ye kadar Limitsiz 100GB AKK (Ev İnterneti Paket İçeriği) Dört Dörtlük Yalın VDSL TEK Fiyat 144 Lira geçiş yaptım.www.superonline.net/kampanyalar/dort-dortluk-paketler/dort-dortluk-paketler-vdslyalin-vdsl-kampanyasi

35 Mbps'yi kaldırmaz yeni kablo çekilecek denildi. Çekin o halde dedim. Biz çekmiyoruz kendiniz çekeceksiniz denildi. Cat6 Kablo çekilmesi gerekiyormuş.

532 Müşteri hizmetlerini aradım, siz mi yani Superonline mı çekecek eve yeni kabloyu yoksa ben mi çekeceğim dedim.

Superonline'dan gelen ekip çekecek denildi. Çekmeyiz derlerse kurulum yaptırmayın bizi arayın, bayi hakkında şikayet talebi açalım, kutudan eve yeni kablo çekmek zorundalar dediler. Kabloyla gelmeleri için de not düştü ekibe iletilmek için.

Aklınızda bulunsun.

Hocam merhaba, bende şuan turk telekom yalın internet kullanıyorum, anlaşmam bitmiş ve bana 66 tl fiyat teklif ettiler yalın internet için, öncesinde 60 tl ödüyordum. Hızım 23 Mbps idi.

Şimdi turkcel ile görüştüm, cep telefonu hattımda turkcell bu arada , dört dörtlük kampanya teklif ettiler, yine yalın internet 50 mbps ye kadar hız, cepten 4 gb internet,500 dakika,1000 sms 84 tl. Şuan 45 tl cep telefon faturası ödüyorum zaten, 500 dakika , 2gb ve 1000 sms paketine.

Bana avantajlı geldi teklif, memnun kalırmıyım acaba ? tavsiye edermisiniz süperonline.

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Aklınızda bulunsun.

Hocam merhaba, bende şuan turk telekom yalın internet kullanıyorum, anlaşmam bitmiş ve bana 66 tl fiyat teklif ettiler yalın internet için, öncesinde 60 tl ödüyordum. Hızım 23 Mbps idi.

Şimdi turkcel ile görüştüm, cep telefonu hattımda turkcell bu arada , dört dörtlük kampanya teklif ettiler, yine yalın internet 50 mbps ye kadar hız, cepten 4 gb internet,500 dakika,1000 sms 84 tl. Şuan 45 tl cep telefon faturası ödüyorum zaten, 500 dakika , 2gb ve 1000 sms paketine.

Bana avantajlı geldi teklif, memnun kalırmıyım acaba ? tavsiye edermisiniz süperonline.

Daireniz vdsl'i destekliyor muymuş? Adsl mi yoksa?

Benim yarın bağlanıyor hat. Daha memnun muyum memnun değil miyim bilmiyorum.

Müşteri hizmetlerinden memnunum şimdilik. İlgililer.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Aklınızda bulunsun.

Daireniz vdsl'i destekliyor muymuş? Adsl mi yoksa?

Benim yarın bağlanıyor hat. Daha memnun muyum memnun değil miyim bilmiyorum.

Müşteri hizmetlerinden memnunum şimdilik. İlgililer.

Dairem vdsl destekliyor fakat müşteri hizmetleri sistemden baktığında boş port yok dedi, ben şuan daha üyeliğimi iptal etmediğim için sanırım, iptal edince otomatik olarak port boşalacak. Türk telekom da da 23 mbps kullanıyorum zaten şuan...

Bu boş port olayı inşallah bir sıkıntı çıkarmaz... Bu bağlantı işleri çok uzun sürüyor mu acaba ?

• Selamlar,an itibariyle bende 50 mbps hiz 200gb kotali modem kurulum ucretsiz olan 4 4 luk kampanyaya gecmis bulunmaktayim.1 haftaya gelip interneti acacaklarini soylediler yanliz soyle bi durum soz konusu.eve kablo cekme olayini yapmayabilirler dedi musteri hizmetlerindeki arkadas.dedim ne yapacagiz? siz cektirebilirsiniz elektirikci tutup dedi mh deki arkadas ve bu kafami karistirdi biraz.boyle bi konuyu yasamis olan arkadasim varmi varsa sayet nasil oluyor bu isler bilginiz varmi ? Elektrikciyi nerden bulucaz nasil hat cektiricez ? Bina yeni ve duvarda telefon hatti prizi var bi işe yararmi ?

• Modem HUAWEI HG658 V2 geldi.

• Benim oturdugum ev müstakil ttnet taahutum bitti acaba dört dörtlük tarifeye gecsemmi ttnet adsl olduğuna gore süperonline adslde olur sanirim bu arada memnunmusunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

Benim oturdugum ev müstakil ttnet taahutum bitti acaba dört dörtlük tarifeye gecsemmi ttnet adsl olduğuna gore süperonline adslde olur sanirim bu arada memnunmusunuz

1 hafta oldu bağlanalı. Memnunum şimdilik. Sorun yok.

10 gb Platinum üyesiydim. 7 iş günü + 96 saat kurulum süresinde 96 saat işlediği için 2. faturaya yakalandım. Superonline ekibi adsl modem getirmişti. Kurulum yaptırmadım. Vdsl modemle gelin dedim. Vdsl modem için ek bir 96 saat daha istediler. 96 saat süresinde ikinci bir faturaya yakalandım. Platinum 10 gb ve 15 gb iki ayrı hesap göründü. İtiraz ettim. Müşteri memnuniyeti için faturanızdan 85 lira indirim yapalım dediler. Yapın dedim. Yaptılar. Müşteri hizmetleri ilgili yani. Olumlu yönde şaşırttılar beni.

Ben cepten 15'gb, evden 35 mbps 100 gb limitsiz 144 liralık yalın vdsl kullanıyorum ama sizlere cepten 10 gb olanını tavsiye ederim. 134 lira sanırım. Cepten 10 gb, 1000 dk. 1000 sms, evden 35 mbps 100 limitsiz yalın vdsl tavsiye ederim.

Edit: 124 liraymış.

Edit 2 : Cepten 10 gb 1000 dk 1000 sms, evden 50 mbps 200 gb limitsiz yalın vdsl 134 liraymış. Bu daha iyi bence.

2 yıl taahhüt.

Üst paketten alt pakete geçiş yok 2 yıl boyunca.

Alttan üste geçiliyor sanırım.

Ona göre iyi düşünün seçeceğiniz paketi.

Ben 200 gb 50 mbps limitsiz evden, 10 gb cepten seçebilirmişim mesela. Neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 16 Ekim 2016; 23:49:15 >

• Üstteki 35 mbps yalın vdsl ev interneti (Wi-Fi), alttaki 4.5G cep interneti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 17 Ekim 2016; 0:01:53 >
  • Hattınız eskiyse, mümkünse yeni hat çektirin eve.

Kurulumdan sonra modemin arkasında yazan kablosuz şifresini değiştirmeyin. Kablosuz bağlantısını iyileştirmeyi unutmayın.

Dört Dörtlük Paketler Yalın VDSL Kampanyası Hakkında  Dört Dörtlük Paketler Yalın VDSL Kampanyası Hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 17 Ekim 2016; 1:05:08 >

Ben bugun turkcell İletişim Merkezine gittim dört dörtlük tarifeye gecmek istediğimi söyledim önce hattın taşınacak daha sonra superonline icin tekrar islem yapmamız gerecek biz sizi ariyacagiz dediler. Mobil önce açılacağı icin ek fatura gelirmi dedim gelmez dediler inşallah sıkıntı olmaz. Bu arada ben adsl taktiracagim. Kurulum ücretinin olmayacağını söylediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pemaxs -- 18 Ekim 2016; 22:49:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.