Şimdi Ara

Tezkere birakma (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
5
Favori
8.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Degil ust subaylar bilir yillik faaliyet planini albay varsa tabur komutani sor kendisine... Ama gizlidir soylemeyebilir...
  • Sametatgm S kullanıcısına yanıt
    Eski halini de incele anlarsin sadece askeri ogrenci ibaresi cikarildi...
  • Tamamda bu degisikligin 31 temmuzda yapilmasi bana astegmenleri alacagiz dusuncrsinin olusmasin sagladi hakli olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jandarma olanlar için söylüyorum. Ben beytepe jandarma akademide bir albaya geri çağrılma olacak mı diye sormuştum. Bir bilgisinin olmadığını ve jandarmanın Tsk dan ayrıldığını söyledi.

O dusunceden uzaklas yok oyle bir sey ocagi bekle...

• Peki kpss vs olacakmi onda

• Suan ben dusuk kpss puani ile bu alimlarda sansimi hic denemeyeyim astegmnden alim olirsa

Kuvvet icindeki adamdan neden KPSS istesin? Spor sozlu mulakatla elemeler yapilir yapilmayabilirde ordudaki cogu yedek subay isteksiz cunku...

• Suan ben agridayim burdaki subaylarin coguda astegmenlerin alinacagi yonunde ama ins resmi bir yazi gelirse cok iyi olacak pavlus bu forumda arkadasn biri yazms bazilarina geliyoms devam etmek istiyormusun diye ole bir solenti var bende bizim kisla da tankci bir arkadasa geldigini duydum dogruluk payi nedir varmi bilgin

• Ben eğitimdeyken takım komutanı Asteğmen kendisine teklif edildiğini söylemişti kalması için. Ama istememiş, ne kadar doğru bilemiyorum tabi.

• Coguda sallar ya adam sivilde anlatiyor ben kalsaydim simdi yuzbasiydim kalmadim benim konutanim cok severdi beni ille kal derdi 😃😃😃

• Tezkere bırakma 2008 de kalktı diye biliyorum. Ben de kasım da terhis oldum gelmeden baya araştırdım sordum kuvvetten msbye kadar aradım ama öyle bir şeyin olmadığını söylediler. Pek inandırıcı gelmedi bana şu an sivilden alımların olması da biraz bu ihtimali düşürüyor bence.

• Msb bakani aciklama yapti bizde olur dedik ama yemiste olabilirler

• O açıklamayı yaptı herkes beklentiye girdi normal olarak tabi ama daha sonra katıldığı programlarda ya da röportajlarda hiç değinmedi yeniden

• Belkide onun zamaninda var diye aklina geldi soyledi sonra danismanlari ayiktirdi

Aynı ihtimali ben de düşündüm. Çünkü yaptığı açıklama hali hazırda tezkere bırakma olduğu ve bu sefer daha çok alım yapılacağı şeklindeydi.

• Normalde dis kaynaktan hep sozlesmeli aliyorlardi simdi onuda muvazzafa cevirmeleri aynen ole oldu diye dusunduruyo bizde bir an umitlendik iste disarda is guc zor belki devletimize hizmet ederek kazaniriz dedik ama bos ya

Yalanin daniskasidir... sallamasyon hatta firlatmasyon....

• Sayın bakan kendi ağzıyla söyledi. Bunun içi nasıl doldurulamaz anlamak mümkün değil.

• maestro10 kullanıcısına yanıt
    Bakan askeriye ile alakali cok malumatsiz tezkere birakma fetocular tarafindan sozlesmeli subaya cevrilmis ve sinavlarin cok zorlastirildigini unutmus olmali...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.