Şimdi Ara

Unranked vs diamonds

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normal oyun oynuyorum karsima dia 5 ten asagi rakip gelmiyor bu durumdan nasil kurtulabilrm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• normal oyunda oyuncuları rastgele atıyor ve bronz silver gold eloya sahip oyuncuların çoğu dereceli oyunda lig yükselmeye çalışmaktan başka bir şey yapmıyor. Malesef o sorundan kurtulamazsın kardeş
  • unrankedım ezerim

• Gretch kullanıcısına yanıt
    rastgele atmıyor 2 yıldır bronz silver görmedim normal oyunda
  • Hero deniyorum , rün falan hak getire , karşıya attıklarına bak. gel de sakin kal

Unranked vs diamonds
  • win lose oranını düşürerek daha kötü rakiplerle eşleşebilirsin
  • Whoper0 kullanıcısına yanıt
    137 win 137 lose bir oyun 10-0 digerinde 0-6 boyle gidiyo

• Prowind kullanıcısına yanıt
    yav arkadaşım rastgele atıyor ve bunun sebebini de söyledim en başta. Bende halen daha normal oyun mmr'ı falan vardır diye bir şey düşünüyordum fakat yok. Geçen haftalarda sırf eğlence olsun diye 30 level'e hesap kasıp bronz'a düşürdüm ve normal oyunda halen daha diamond adamlar geliyor hem de çok uzun zamandır böyle. Senin dediğin gibi yaklaşık 2 senedir normal oyunlardaki oyuncuların yarısından fazlası gold üstü.
  • Benimde aynı master adam gördüm hesabım daha yeni 30 oldu şuan 110 win mi ne var diamond 3 2 geliyo tokatlanıyorum resmen diamond5 de kalmıştım ban yiyen hesabımda main aupportu artık adc oynuyorum dia3 üstü hissettiriyo kendini

• ne güzel işte
  • Karşınıza elmas adam attığında üç beş şey kaparsınız. Nesinden şikayetçisiniz, kill alamıyorsunuz ondan mı?
  • Sypex kullanıcısına yanıt
    25-30 levelde dia - master adam gelmesi normal mi ? Rünsüz kabiliyetsiz herosuz ne kapılmasını bekliyorsun ?
    Bunlara rağmen lane ortada gidiyor benim oyunlarımda. Gerçekten yeni başlayanlar ne oluyor bu arada ? Bot misali ordan burdan rahat rahat kill toplanıyor. E sonuç ? Master Elo bir insana 3 kill hediye etsin takımın , sonra sende oyna ve de ki '' üç beş şey kapıyorum '' o zaman sana helal olsun. Ama ben aslında kendi elomda olan insanlarla rünsüz 2-3 heroyla , 20 level takım arkadaşlarıyla
    mücadele etmek istemiyorum . Verdim hesabı ip kastırıyorum , karşılığında da diğer arkadaşların dereceli maçlarını atıyorum , Kafam rahat. Çok birşey kapmak istiyorsanız buyrun 25 civarı levele gelin , challenger - master - dia 5 kişi gelip kafanıza vursun
  • Karşıda en kaliteli gold adam olsun ortalama plat olsun diamondların %60ı platı %90ı goldu rahat tokatlar. 20 level adam buna karşı ne yapsın daha core masteriesi yok adam karşıma gelmiş. Şahsen ne ben zevk alabilirim o oyundan ne karşımdaki. Takımı alldan flamelemeye başlar ben üzülürüm adamın yerine.

Ben oyuna daha yeni başladığım da 10 level civarıyım 0 rune masteries desen internetteki rehberlerden morgana oynamaya çalışıyorum. Karşıma mistik skinli cassiopeia geldi. Ağzıma kaydı midde. Herif ya silver ya golddu. Muhtemelen bir düşük level arkadaşıyla girmiş ve bildigin lanede kaydı maç 25. Dakikada bitti. 4 sene geçti üstünden hala bu maçı hatırlıyorum. Goldu çıkart yerine diamond koy challenger koy maçı 15. Dakikada bitirir çok rahat.

• ORANGEandLEMON kullanıcısına yanıt
    18lvlde core masteries açılabiliyor :( ayrıca oynayışınızda gelişir böyle, çok sıkıntı olacak bir durum değil.

Oyunu oynamaya değilde öğrenmeye odaklanırsanız yenilseniz bile aslında çok şey kazanırsınız bu oyun oynanılarak öğrenilmiyor izlenerek öğreniliyor ama size gidin yayın izleyin demiyorum youtube üzerinden belli başlı oyuncuları takip edin bilgilendirici videolar izleyin orman mainlemek isteyen arkadaşlarada ormanın inceliklerini anlatabilirim :)
  • Toplam normal oyun/aldığın zafer oranı
    Bendede eskiden 3.1k toplam oyun (2.2 win ile) vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: La Preen

18lvlde core masteries açılabiliyor :( ayrıca oynayışınızda gelişir böyle, çok sıkıntı olacak bir durum değil.

Oyunu oynamaya değilde öğrenmeye odaklanırsanız yenilseniz bile aslında çok şey kazanırsınız bu oyun oynanılarak öğrenilmiyor izlenerek öğreniliyor ama size gidin yayın izleyin demiyorum youtube üzerinden belli başlı oyuncuları takip edin bilgilendirici videolar izleyin orman mainlemek isteyen arkadaşlarada ormanın inceliklerini anlatabilirim :)

4 sene içinde 3 serverda binlerce oyun oynadım. Fakat emin ol bi bot oyunu bahsettigim oyundan fazla şey katmıştır. Lane'e gidip cassiopeia sana 3 atınca oyun bilgin falan gelişmez. Böyle oyunu öğreneceğini düşünebilen varsa gelsin istediği lane'e açalım özel oyun bi 5 oyun marizleyeyim gitsin 6. Oyun gold dövmeye başlasın.

Neyi savunuyorsunuz şu konuda cidden anlamıyorum ne ben diamond olarak unranked silver goldla oynamak isterim ne de o adam benle. Bu kadar basit.

• Normal oyun win rateine bakıyor

• Normal game w/l ile alakalı.

Ben de 170 win 130 lose var. Her oyun plat-diamond larla oynuyorum. En az gold gelen takım kazanıyor zaten. Bazen 25 lvl adamlar geliyor rune suz masterirs siz taşıyor adam oyunu demek ki smurf kasıyor main elosu da diamond3-4 adamları tokatladigina gore epey yüksek. 100win130 lose falan olsa her oyun silver bronze gelecek.

• ORANGEandLEMON kullanıcısına yanıt
    İstemeyebilirsin ama 700k oyuncu var bunun 50ksı plat+ liglerde düşündüğün zaman sen normal oyun aratınca o 50k kişiden kaçı oyunda ve normal oyuna senle aynı anda giricek ? Aramda lig farketmeksizin atıyor sanırım aram konusunda bilgim yok normal gamede win sayısı ve lig baz alınıyor olabilir denemek için 3 kez normal maç attım dia-gold arası geldim bende p2yim şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Preen

İstemeyebilirsin ama 700k oyuncu var bunun 50ksı plat+ liglerde düşündüğün zaman sen normal oyun aratınca o 50k kişiden kaçı oyunda ve normal oyuna senle aynı anda giricek ? Aramda lig farketmeksizin atıyor sanırım aram konusunda bilgim yok normal gamede win sayısı ve lig baz alınıyor olabilir denemek için 3 kez normal maç attım dia-gold arası geldim bende p2yim şuan.

Aramı geçtim eğer günün herhangi bir saatinde normal game aratırken min 10 dakika bekletiyorsa gelen takımda da midmidmid toptoptop jungjung spamlayan 20 level istemiyorum. Aynı sıkıntı eskiden yoktu nedense son 1,5 senedir falan var. Win oranımın %60-65 civarı olduğunu tahmin ediyorum bi ara 10 dakika bekleyip 20 dakikada biten oyunuma girince belki editlerim tam yüzdeyi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.