Şimdi Ara

DİJİTÜRK FİLM KANALLARINI AÇTIRMAYA DEĞERMİ SİZCE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hediye olarak verdiler ben beğenmedim 2 gündür bakiyorum..Hep mi böyle sıradan filmler??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• reset45 kullanıcısına yanıt
    Bende açtırdım ama pek eski o havası yok...Benimde hediye idi..Para vermeye değmez...Eutelsat üyesi isen Salon kanallarını tavsiye ederim..ama onlarda HD değil maalesef...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok tekrar ve sansür var
  • Akşamları güzel kaliteli filmler oluyor saat 10 dan sonra

• Hiç tavsiye etmiyorum. Aynı filmleri çevirip çevirip yayınlıyorlar. Bende film paketi aldım taahhütlü şubatta bitiyor. Bir daha almayı düşünmüyorum. Sakın alma.

• bence değmez almaya o paketi
  • Banada hediye dizi paket verdiler, bende dizi istemiyorum verirseniz film verin dedim.. Olmaz film veremiyoruz falan filan... O zaman dizi paketeniz sizin olsun dedim kapattim...

• Bayramda acikti Film Kanallari baktigimda sifresiz FILTV yaninda daha iyi
  • Arkadaşlar, bizimkiler de film izlemeyi seviyor..ligtv üyesiyiz..acaba digitürk film paketine aylık 12 TL mi vereyim yoksa filbox vb. bir platform üyeliği mi alayım?
  • arkadaşlar...abonenin söylediğine göre dijitürkte mütiş sansür varmış yayınlanan dizilerin ve filimlerin içindeki sevişme görüntülerini ve kadınların göğüslerini bile buğulayış yöntemiyle sansürlüyolarmış gerçekten öylemi...geceleri bile sansür aynen devam ediyomu...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    aynen devam ediyormuş...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    gece yarısından sonra sevişme ve göğüs sansürü yok.cinsel bölgeyi sansürlüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oğuz730 -- 23 Kasım 2016; 17:40:1 >
  • sonuç olarak genede var sansür
  • Dsmart gibi kesip makaslamıyolar ya. O iyi

• Kesinlikle deymez açtırmaya bende 1 yıldır açık açıpta 1 tane film bile seyretmedim. Uyduruk filmler var ve sansürden geçilmiyor ayrıca tekrar var çok fazla. Artık platformdan film kanalı takip et vs. Geride kaldı internet denen bir olay var istediğin filmi izlersin hemde sansürsüz. Para vermeyin kesinlikle boşyere böyle boş kanallara.

• kesinlikle para vermeye değmez bende hediye var aynı film hergün koyuyorlar beleşken izlemiyorum birde ayda 18 tl hiç vermem sizin yerinizde olsam eğer
  • digitürk dsmarttan daha beter...
  • Şuanda film kanalları eski kalitesinden uzak. Umarım beinmedia bir an önce el atar.
  • valla açıyom internetimi sansürsüz kesintisiz seyrediyom süper...
  • Film kanalları açık bende fakat pek beğenmiyorum , Türk filmleri yeşil çam , Türk dizisi zaten hiç yok ben açtırmayın derim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.