Şimdi Ara

Support Arkadaşlar Nami ve Buhurdanlık Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nami buhurdanlık ile nasıl oluyor sup arkadaşlar bi el atıversin

• E bastığında tetiklenmiyor w basman lazım eğer yanında lucian yoksa ilk önce mikael ve solari kasmak daha iyi olabiliyor sonrasında kasılabilir eğer çok öndeyseniz ilk buhurdanlıkda kasılabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğal item setinde yok mu ben sürekli çıkarım w +e ile iyi sinerjisi var.Pasifi de ms veriyor.Yani ufak matematik yaparsak.100 ap sayarsak ve w,e 1. seviyede kalsa

95 can+%15 + 80 ms(160 ulti ile)+ %8 item ms+ %15 as+ 30+25 on hit hasar.

Daha düz hesap :

109 can
    80 Ms
    %15 As
    55 3düz vuruş hasarı adc ye verebilirsin.

Ek olarak Sanada ms 86 ms verecektir(W sana da değerse ki ilk adc basıp sana da sekmesini sağlayacaksın.)
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    Destek eşyasından sonra direk buhardanlık kasmak çok risk getirmiyor mu?3.item olarak daha iyi, sonra birde zeke alırsak lucian değil vayne korkulu rüyaları olur.
  • Bilen bilir deli gibi Lulu oynarım(çok iyi oynadığımdan değil tilt olduğum da olur sup olarak taşıdığım da) Kog'maw nerfünden önce direkt buhurdanlık rushlayıp E fullüyorum eğer Kog Aklın Sonu çıkmış ise lane gelir gelmez ya kill ya da spell alıyorduk rahatça.

Oldukça verimli bir eşya ancak Nami ye olan sinerjisi tartışılır.
  • En iyi verimi Sona ile sağlıyor sanırım şu eşya.
  • ForWinTakeSupport kullanıcısına yanıt
    Destek eşyası (duruma göre yarım bırakılabilir veya ayrı ward itemi alınabilir) daha sonra buhurdanlık lucian ile çok uyumlu olduğu için ben kasıyorum ama yanında başka adc varsa ve aşırı önde değilsen botu tamamlayıp mikael veya solari daha mantıklı nami için bu ikisinden sonra buhurdanlık veya zeke çıkılabilir ben bazen karşıda çok burst varsa ga çıktığımda oluyor oyunun durumuna bağlı kısaca

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada şu smurfde sık sık nami oynuyorum maçlarda daha fazla gor diyip onceki matchuplarada bakabilirsiniz full buildlerde buhurdanlik genelde var ama çoğu zaman çıkamadan oyun bitiyor

http://tr.op.gg/summoner/userName=ScootyBrother

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika oluyor.
    Ağır agresif olmayan tüm destek şampiyonları için hayat kurtarıcı item.

• Öndeysen çıkılabilir ama ilk item solari çıkmak daha iyi diğer türlü çok kırılgan oluyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.