Şimdi Ara

Vatandan telefon aldım 2. el Çıktı!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar o çok güvenilen vatandan sakın ha sakın telefon almayın sıfır ürün sattılar ikinci el çıktı !
    Amacım karalama değil başıma gelen olaylar anneme telefon satmışlar teşhir ürünümü yoksa sıfır mı diye sorup annem sıfır ürünü istemiş (telefon önünde açmışlar jelatinli her şey aynı sıfır gibi) daha sonra sim kart uymadığı için turkcell şubesine gidip kutuyla vermiş demiş sim kart istiyorum bu telefona sıfır aldığını söylemiş çalışan arkadaş bu telefon ikinci el olduğunu ve 3 tane farklı yerde mumla ve etiketin olduğunu aynı zamanda daha önceden de kurulum yapıldığından bahsetmiş hemen vatana geri dönüp bunu nazikçe söyleyip telefonu değiştirmek istediğinde hanımefendi bu SAMSUNG kaynaklı demeleri ondan sonra Yanlışlıkla size teşhir ürünü satmışlardır değişim yapamayız demelerinin ardından avukatımla iletişime geçersiniz o zaman ve tüketici haklarına yazıcağım tehditlerinden sonra sıfır telefonu vermeyi kabul etmişlerdir. Siz siz olun vatandan alırken 2-3-4 kere düşünün ben yinede vatandan alırım diyen arkadaşlarıma tavsiye iyice inceleyin önünüzde açıyorlar jelatinli sıfır paketlenmiş şeklinde haberiniz olsun ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mochi92 -- 29 Eylül 2016; 17:06:07 >

• Ben vatandan aldım benim önümde açmışlardı kutusunu, kötü olmuş sizinki :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizimde önümüzde açıldı kutu zaten jelatini şarjı vs vs ama dış kutusunda eski etiket ve mumlamalar mevcuttu artı telefonda kurulum yapılmış bir bakın kutusuna eski etiket izi falan var mı herkesin böyle olacağını sanmam ama yapıyorlar demek ki
  • Batan merdiven altı bir şirket öyle adına falan bakmayın hepsi cahil olmayan telefpnu bile satmaya çalışan tipler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cayma hakkini kullanilip iade edilen cihazlar bir daha satilmiyormu saniyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İade hakkınız zaten vardı. Vatan gibi firmalardan alışveriş yapmayın diye bin kez söyleniyor forumda.

• Cihaz alıncaksa apple store dan alınır. Eğer android ise media markt. Ama oraya bir türlü güvenemiyorum nedense

• Ben hiç inanmadım konu sahibine ne alaka samsung kaynaklı falan

• İyi oku yazdığımı samsung kaynaklı diyip samsunga suç atıyorlar böyle birşey olabilir mi :) ?? Ben demiyorum samsung satmıştır diye çalışan söylüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Deleware

Batan merdiven altı bir şirket öyle adına falan bakmayın hepsi cahil olmayan telefpnu bile satmaya çalışan tipler

vatan çalışanı değilim ama çok ürün aldım geçende telefon aldım hiç sıkıntı olmadı sabit bir yerine gidiyorum hep, ayrıca biri toplama pc yapacak olsa vatandan başka nerede parça bulacak garantisi vs?

• vatan 2.el satıyor özellikle bilgisayar parçalarında denk geliyorum aldığınız her ürün mutlaka kontrol edilmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 1 Ekim 2016; 12:33:31 >
  • Ben de 2-3 sene evvel Vatan'dan iPad 2'ye indirime girmiş diye smart cover satın almıştım. Kutusuna baktım çizikler içinde, içini açtım baktım smart cover'ın deri kısmı temiz ama mıknatıslı madeni kısmında ince bir kaç çizik vardı. "Bu kullanılmış dedim, niye sıfır diye satıyorsunuz" demiştim.
    Kem küm ettiler fakat Ürün yıpranmamış ve ucuz olduğu için mecburen satın almıştım.
    Teşhir veya geri dönmüş ürünleri Teknosa gibi outlet olarak satmaları gerekiyor.
    Bu yüzden oradan bir daha hiç bir şey almıyorum.
    En iyisi internet'ten satın alacaksın, sorun varsa direk iade edersin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 1 Ekim 2016; 13:29:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.