Şimdi Ara

IOS 10'dan 9.3.5 e geri dönme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ios 10.0.2 kullaniyorum ve yedegim var ben 9.3.5 e dönsem bu yedegimi kullanabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yedeğiniz 9.3.5e aitse evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

Yedeğiniz 9.3.5e aitse evet

+1 Zaten telefonunuz sıfırladığınızda icloud üzerinden geri yükleme seçerseniz yedeğinizin yanında sürümün adı yazar
  • quote:

Orijinalden alıntı: realite90

quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

Yedeğiniz 9.3.5e aitse evet

+1 Zaten telefonunuz sıfırladığınızda icloud üzerinden geri yükleme seçerseniz yedeğinizin yanında sürümün adı yazar

Telefonu dfu mod ile bilgisayara bağlıyorum , indirdiğim ipsw dosyasını shift ile seçip ıphone'a geri yükle diyorum şu hata çıkıyor "Firmware dosyası uyumlu olmadığı için yüklenemedi". 2 farklı yerden indirip denedim. Sorun nedir?
    0 | |
  • Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt
    telefonunun modeline uygun olan sürümü indirmen gerekiyor ipsw.me sitesinden telefon modellerine göre sürümler var ordan uygun modeli indirmeyi dene
  • quote:

telefonunun modeline uygun olan sürümü indirmen gerekiyor ipsw.me sitesinden telefon modellerine göre sürümler var ordan uygun modeli indirmeyi dene

indirdim hocam 2 kere indirdim farklı yerden.
    telefonun modeli nedir
  • quote:

telefonun modeli nedir

5s hocam. İndirdiğim dosyada bu

IOS 10'dan 9.3.5 e geri dönme
    yanlış dosyayı indirmişsin kardeşim iphone 5s(global) yazanı indirmen gerekiyor

https://ipsw.me/#!/version bu linkteki
  • quote:

yanlış dosyayı indirmişsin kardeşim iphone 5s(global) yazanı indirmen gerekiyor

https://ipsw.me/#!/version bu linkteki

ben gsm indirmiştim. Eyvallah hocam
  • 9.3.5 disinda alinan yedekler yani eski tarihli mi oluyor yani whatsapp yedigimi yuklesim 9.3.5 e olan kisim mi yukleniyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebursali_2

9.3.5 disinda alinan yedekler yani eski tarihli mi oluyor yani whatsapp yedigimi yuklesim 9.3.5 e olan kisim mi yukleniyor?

İos 10 yukleyenler suan sadece ios 9.3.5 surumune geri dönebilirler dolayısıyla aldığınız yedekte 9.3.5 e ait olmalidir farkli surum yedegini telefon zaten yuklemez veriler farklı sürümden geliyor diye hata verir

• YA bişi sorcam. İos10dayım 9.3.5e dönsem uygulamalarım silinir mi? Nasıl kurtarabilirim?
  • emretwolf kullanıcısına yanıt
    Silinir. Döndükten sonra satın alınanlardan buluta dokunup tekrar yüklersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen yıl bu zaman 5s cihazımda 8.4.1 de kalmayı kafaya koydum son olarak dfu ile temiz kurulum yapayım öyle kullanayım dedim. dfu ile kurulum yaparken hata aldım bir baktım ne göreyim. 8.4.1 imzaları kapanmış mecbur 9 a geçtim. bu yıl yine 10 a geçmeme kararı aldım yine dfu ile kurulum yapayım dedim bu sefer hata almadan temiz bir kurulum yaptım.şarj ve uygulama stabilitesi iyi telefonda 3 tane hata var dfu ile yapmama rağmen düzelmedi saatin geç gelmesi numara kaydederken cep numarası olarak kaydetmemesi ve takvim de 1911 yılı öncesi hataları. ios 9 ile ios 10 un son sürümüne yüklemeden beklemeyi düşnüyorum uygulama desteği zaten ios 11 in sonuna kadar devam edecektir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.