Şimdi Ara

iPhone 7’nin Türkiye fiyatı belli oldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
2
Favori
4.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat 4000 Lira olsa bile gene bu tüketim çılgınlığı durmayacaktır.

• Yakında 5000 olacak bizler de alacağız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanımızın anlamadığı şu;

Devlet bizim iPhone almamızı istemediği için öküz gibi zam koyuyor zaten, herkes iPhone alsın da ithalat açığı fırlasın istemiyor.

Param olsa acımadan iPhone 7 Plus 128 GB alıcam ama para yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: malkockose

türkiyeden alan salaktır net

Habu edepsiz insana da bu isanın yazdığı yoruma artı basana da yuh diyorum.. artık internet ortamı diye insanlara alenen hakaret etme hakkını nereden buluyorsunuz? ergen klavye şövalyeliği böyle olsa gerek. gerçek dünyada ezilip büzülüp gelip burada millete alenen hakret ederek olmayan egonuzu tatmin ediyorsunuz. Ayıptır sizede bu ahlaksız hakaret içeren mesajı burada tutanada yuh diyorum. ne edep kaldı ne ahlak.. gelecek nesilden hiçbir beklentim yok bunun gibiler yüzünden..
  • VERGİ VERGİ VERGİ......... NEREYE KADAR YOLUNUCAK BU MİLLET...

• iphone alcaktım sonra vazgeçtim.bimden su alıp satma işine girdim ve şuan mliyonerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

quote:

Orijinalden alıntı: malkockose

türkiyeden alan salaktır net

Habu edepsiz insana da bu isanın yazdığı yoruma artı basana da yuh diyorum.. artık internet ortamı diye insanlara alenen hakaret etme hakkını nereden buluyorsunuz? ergen klavye şövalyeliği böyle olsa gerek. gerçek dünyada ezilip büzülüp gelip burada millete alenen hakret ederek olmayan egonuzu tatmin ediyorsunuz. Ayıptır sizede bu ahlaksız hakaret içeren mesajı burada tutanada yuh diyorum. ne edep kaldı ne ahlak.. gelecek nesilden hiçbir beklentim yok bunun gibiler yüzünden..

İşlem yapmayan yönetim suçsuz mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En ucuzu 1 aylık maaşım. :(

• İlk ceptelefonu ciktiginda cok pahaliydi.

Ama herkeste ev telefonu vardi.

İlk ev telefonu ciktiginda oda pahaliydi

Ama herkes mektuplasabiliyordu.

Simdi herkeste ceptelefonu var.

Ama son akilli telefonlae dok pahali veya pahalaniyor.

Buda demek oluyor ki yeni bir teklonojinin esigindeyiz.

İletisime yeni bir boyutun gelmesine az kaldigini dusunuyorum.

Tasinmasi kolay ve gozluk ve 3d goruntu alan webcamler ile anlik goruntulu konusmalar ceya baska seyler.

Bilemiyorum ama yukselen fiyatlar alici sayisinin dusmesi o firmalari bitirecek olan seydir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece telefon degilki herseyde çok yüksek vergıler var yakında soludugumuz havadan bile vergi alırlarsa şaşırmıycam arabada da aynı benzin deseniz oyle ama bizim millete müstehak arkadaş kimse gıkını çıkarmıyo bu ülkede benzinin litresi 10 tl olsun yine kimseden ses çıkmaz

• Plus fiyatları beklediğimden pahalı olacak gibi gözüküyor. 16 gb yi kaldırıp 64 fiyatına 32 satıyorlar diye tahmin ediyorum. Ben plus 32 gb 3500 TL falan olur diyordum yanılmışım.

Ülkemizde vergiler yüksek ama 750 doların nasıl 4000 TL olduğuna hala anlam veremiyorum. Üstelik 750 doların içinde vergi, taşıma vb kar paylarıda var.

Bende 6s plus var 7s plusa geçmek istiyorum niye apple benim telefonumu alıp bana 1000 liraya iphone 7+ vermiyor. Böyle düzgün bir kampanya yapın telefonlarımızı yükseltelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 29 Eylül 2016; 22:11:46 >
  • Yuhh yani altin kaplama mi? Sigaradan hic bir farki yok. Ekmek degil su degil temel ihtiyac hic degil. Bosverin abi almayin.

• Müşteri dostu Apple bu sefer de 64 GB seçeneklerini kaldırmış. Sırf bu kalleş politika yüzünden hoşlanmıyorum bu firmadan.

• Bence fiyatta konuşulacak bir şey yoktur, 6s rafini 3250 Tlden brakmisti, 7 ise ayni fiyattan satiliyor ve 16gb daha fazla hafizayla. Bu durumdan sorunu Tlnin değeri ve vergiler'de aramak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MK* -- 29 Eylül 2016; 22:32:05 >
  • önümüzdeki ay başı almanyadan 128 GB 7 PLUS ı 3300 TL ye alıp gelecem.
    TR fiyatları tam bir fiyasko İPHONE 7 32 GB parasına almanyada 128 GB 7 PLUS var.

• quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

En ucuzu 1 aylık maaşım. :(

En ucuzu 3 aylik asgari ucret. yada 1 ailenin 3aylik gecim parasi.

Fiyatlarin nasil cilgin oldugunun ozeti bu bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • " İşin içine reklam, kargo, aracı payları gibi rakamlar da eklenince fiyatlar can sıkıcı boyutlara ulaşıyor. " Bende bu algıyı anlamıyorum sadece bizim ülkemizde mi var tırnak içerisinde yazılan şeyler. Bu ülkede bir marka iyi bir isim yapmışsa fahiş fiyatlardan ürün satıyor. Her sektörde var bu Anakart'ta Asus Otomobil'de Volkswagen vs. böyle devam eder. Yurt dışında fiyat oranlarına bakın bir de burada.

• işte bunlar hep vergi
  • 32gb yetiyormu telefona
    yoksa içim rahat olsun diyemi millet 128gb a yükleniyor
  • Çinli zengin köpeği için 8 tane iPhone 7 aldı!

http://www.teknokulis.com/haberler/mobil/2016/09/20/cinli-zengin-kopegi-icin-8-tane-iphone-7-aldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enja -- 30 Eylül 2016; 0:01:46 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.