Şimdi Ara

2005 corolla heçbek mi astra h mi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. Bu iki arac hakkinda fikirlerinizi almak istiyorum. Bende su an 2005 model corsa 1.2 essentia var. 100bin km yi yeni gecti. Bir arkadastada 2005 model corolla heçbek var. Arkadas arabasini satmayi dusunuyor. Benim arabanin 11bin tl verirsem satmayi kabul ediyor. Araci 100 bin km. nin altinda. Sanirim terra paketi yada terre special,ama sol paketi degil ondan eminin. Aldiginda lpg si yoktu taktirdi. Celik cant taktirip birde lastiklerini yeniledi. Dedigi sekilde aracini alirsam 33500 tl ye geliyor bana. Sahsen biraz pahali gibime geldi. Fiyati biraz daha dusurmeye calisicam. O fiyat araliginda astranin h kasalarida var. Belki 100 bin km altinda olmaz ama bulunuyor. Sizce bu fiyat araliginda hangisi mantikli. Bu iki aractan hangisi idealdir. Yol tutusu,kalite vs acisindan siz hangisini tavsiye edersiniz. Simdiden tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• astra olacaksa 2007 ve üstü olmalı yani makyajlı. makyajlılar 115hp 155nm. yol tutuşta astra bariz iyidir, yalıtımda da astra önde gider muhtemelen. ama 105hp 150nm verilere sahip 2005 astraya göre motor performansında corolla daha iyidir bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 29 Eylül 2016; 14:53:18 >
  • Corolla.
  • cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.
  • Astra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.