Şimdi Ara

WİFİ de tuhaf yazı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ankara da superonline fiber kullanıyorum.
    saatin yanındaki wifi simgesi üzerine gelince
    SOL CGN Yenibosna....... birsürü birşey yazıyor.
    ağ bağlantılarına girince de aynı şey yazıyor.
    nedir bu ? daha önce yoktu böyle birşey

whatismyip den bakınca ankara gözüküyorum. doğrusu da bu . ama bu yazı nedir?

WİFİ de tuhaf yazı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nocnoc -- 28 Eylül 2016; 22:54:48 >

• .
  • Ayni ip adresini sizden baskalari da kullaniyor demek solo num yaptigi iyi olmayan selerden sirf statik ip satmak icin yapiyorlar m.h yi arayip biraz yuklenirseniz sizi cgn havuzundan cikartabilirler bu cgn ping lerininetkiler oyunlar ping yukselmesine sebep olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yenibosna istanbul da değil mi

ankarada da mı var
  • modem ayarlarını fabrika ayarlarına dön yaptım. şimdi düzeldi.
    geçen hafta hotspot shield yükleyip kaldırmıştım .ondan mı oldu acaba?
  • Anteke31 A kullanıcısına yanıt
    IPv6 başladığında cgn devride bitecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

IPv6 başladığında cgn devride bitecek...

Oyle ama nezaman gecilir bilinmez.

port yönlendirme ile cgn engellenebiliyormuş denedin mi? 192.168.1.58 portta 55 modemi restart ettikten sonra kurtuluyorsun ama modemin huawei hg255 ise ara yüzle donanım iletişimi kötü olduğundansen yapınca işlemeyebilir telefon edip görevliye yaptırman gerekebilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anteke31

Ayni ip adresini sizden baskalari da kullaniyor demek solo num yaptigi iyi olmayan selerden sirf statik ip satmak icin yapiyorlar m.h yi arayip biraz yuklenirseniz sizi cgn havuzundan cikartabilirler bu cgn ping lerininetkiler oyunlar ping yukselmesine sebep olur.

Cgn nedir?
    Solo nedir?

Halka da açıklar mısın, biz de anlayalım, seviyemize iner misin

• quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

port yönlendirme ile cgn engellenebiliyormuş denedin mi? 192.168.1.58 portta 55 modemi restart ettikten sonra kurtuluyorsun ama modemin huawei hg255 ise ara yüzle donanım iletişimi kötü olduğundansen yapınca işlemeyebilir telefon edip görevliye yaptırman gerekebilir...

Benim.cgn lik bir durumum yok sadece bilgilensirme yaptim iss ttnet 50mbps

• quote:

Orijinalden alıntı: nefendim

quote:

Ayni ip adresini sizden baskalari da kullaniyor demek solo num yaptigi iyi olmayan selerden sirf statik ip satmak icin yapiyorlar m.h yi arayip biraz yuklenirseniz sizi cgn havuzundan cikartabilirler bu cgn ping lerininetkiler oyunlar ping yukselmesine sebep olur.

Cgn nedir?
    Solo nedir?

Cgn ayni ip adresini farkli kisilerin kullanmasi demek nasil anlarim dersen once modem arayuzune girip ip adresini gorursun sonra googleye whatiamyipadsress yazarsin ordaki ip ile modem arayuzundeki ip farkliysa cgn desin demek yok degilse zaten normal

Solo superonline demek

Anlamissindir umarim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nefendim

quote:

Cgn nedir?
    Solo nedir?

Cgn ayni ip adresini farkli kisilerin kullanmasi demek nasil anlarim dersen once modem arayuzune girip ip adresini gorursun sonra googleye whatiamyipadsress yazarsin ordaki ip ile modem arayuzundeki ip farkliysa cgn desin demek yok degilse zaten normal

Solo superonline demek

Anlamissindir umarim

Sağol

CGN sadece SOL İÇİN GEÇERLİ DEĞİL Kİ... TT'de kullanıyor IPv6 kullanmaya başlayamayınca...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.