Şimdi Ara

C Sınıfı araç tercih konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aracımı satıyorum bütçem 45 bine kadar daha öncede konu açmıştım
    öncelikle aracım bu sizce fiyatını yüksek mi yazmışım arabaların piyasasından çok anlamıyorum ;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-ford-hatasiz-boyasiz-degisensi110-ps-full-plusfull-esp-li-tourneo-connect-346242503/detay/

Üniversite öğrencisiyim o yüzden açıkçası arabanın görünüşüde önemli bi etken kafamdaki model sayısını 5'e düşürdüm fakat daha öncede bahsettiğim gibi daha önce hiç lpg'li araç sürmedim
    Yılda yaklaşık 30.000-40.000 arası yol yapıyorum aracın performansı yol tutuşu önemli ayda bir şehir dışına çıkıyorum ve donanımıda trendline vw'ler gibi klima radyodan ibaret olmasın

Dizel Olarak: Ford focus mk 2.5-Megane coupe

Benzin-LPG olarak: Seat Leon-Vw golf 2 side 1.4 tsi yada Opel astra 1.4 Turbo

aklıma en çok yatanlar megane coupe-leon ve astra fakat megane coupe'ın reno oluşundan dolayı yol tutuşu ve kalitesine pek güvenemiyorum

leon ve astrada ise araba lpg ile nasıl olur performansı düşermi araçta çok sorun çıkarırmı onu bilmiyorum

lpg li araç alırsam 4.000 tl yi gözden çıkarıp ya prins yada vialle taktırcam

Edit: yanlış link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vril -- 28 Eylül 2016; 19:30:49 >

• up
  • up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Focus lotus

• quote:

Orijinalden alıntı: N KUL

Focus lotus

lpg'li 1.4 t 140 hp astra hakkında ne düşünüyosunuz ?
  • up
  • şu bölümde bi tek benim konuma cevap gelmiyo neden
  • Bu arac kac yldir sizde?

• Cup yol tutusu gayet iyidir, tatmin etmezse 3.5cm volgrant, eibach, fk, hr spor yay al on numara yol tuttar.Bence megane coupe alın... usta, parca maliyeti, az yakit ile tam f/p canavari

• quote:

Orijinalden alıntı: APPY038

Cup yol tutusu gayet iyidir, tatmin etmezse 3.5cm volgrant, eibach, fk, hr spor yay al on numara yol tuttar.Bence megane coupe alın... usta, parca maliyeti, az yakit ile tam f/p canavari

benimde içime megane coupe siniyor açıkçası.
    Peki iyi bir lpg 'li örneğin prins gibi takılmış astra j mi yoksa megane coupe mi daha iyi performans gösterir
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperdgal

Bu arac kac yldir sizde?

aracın ilk sahibiyim 0 almıştım neden ki hocam ?
  • Vril kullanıcısına yanıt
    Astra 1.4t ama cup kac motor, kac bg? Youtubeden karsilastirmalarini izle,
    Astrada 1.4t lpg 60-100.000 arasi subab eritiyor. 1500-2000 arasi subab parasi var. Ayrica lpg deposu kucuk durmadan gaz al dur avm gireme girsen bile yasak oldugu icin olasi bir sorunda sorumluluk senin üstüne.
    Ben olsam megane cup alir bir müddet orjinal binerim yol tutus kesmezse spor yay alirim.Performans yetmezse yazilim atar kullanirim
    Ama şu da bir gerçek ki astrada cok iyi araba işin zor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi APPY038 -- 29 Eylül 2016; 21:37:03 >
    https://forum.donanimhaber.com/m_120714148//tm.htm#120740207 bu konuya lpg'li astra j kasa hakkında bir kaç görüş için göz atabilirsiniz. Seçimlerinize gelecek olursak megane coupe'yi hiç bilmiyorum araştırmadım. Ama j kasa turbo+lpg konusunda şimdiye kadar çok bir sıkıntı duymadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser_q

https://forum.donanimhaber.com/m_120714148//tm.htm#120740207 bu konuya lpg'li astra j kasa hakkında bir kaç görüş için göz atabilirsiniz. Seçimlerinize gelecek olursak megane coupe'yi hiç bilmiyorum araştırmadım. Ama j kasa turbo+lpg konusunda şimdiye kadar çok bir sıkıntı duymadım

siz sanırım astra j alcaksınız benimde öyle gözüküyor hocam lpg yi aynı yerden taktırırız artık indirim yaparlar belki

şaka bi yana araç sayısını gitgide eliyorum eskiyen yüzü ve biraz boş donanım gelmesinden dolayı 1.4 tsi leon ve 1.6 tdci focusuda eledim

şu an astra j megane coupe veya ufakta bi ihtimal olsa 1.4 tsi golf kaldı elimde seçenek olarak
    benimde gönlüm astra j'den yana tek aklıma takılan konu dediğim gibi lpg ben sizin gibi sakin değil biraz daha sert ve seri sürüyorum aracı :)

• upppp

• uppp kimsenin salladığı yok galiba
    Astra alınmaz

• quote:

Astra alınmaz

neden hocam

• quote:

Astra alınmaz

?

Sürekli arıza yapar servisi çok kötü
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.