Şimdi Ara

İnternet Bağlanmadan İnterneti İptal Etme Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
12.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • türk telekom internet baglatmak için başvurdum kurulum için geldiklerinde istemesem ıptal etsem para ödermiyim.başvuruda 2 yıllık taahüt imzaladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu durum hakkında bilgisi olan var mi ?

• Cayma hakkın var ama Türk Telekom yasa dinlemiyor bazen.

Tüketici hakem heyeti ile uğraşmam gerekebilir

• Sinyal almadıgin sürece iptal edebilirsin. Bağlana bile, sinyal aldıktan sonra 7 gün içerisinde cayma hakin var ama kurulum ve aktivasyon ücretini ödeme gerekir

• Ben de sizin gibi başvuru yaptım ve iptal etmek istiyorum siz iptal edebildiniz mi ücret vs ödemeden?

• Kurulum için geldiklerinde yada sizi aradıklarında vazgeçitiğinizi söylerseniz iptal olur, bir ceza ödemezsiniz.
  • Hayır ben başvuru yapmıştım bağlamaya geldiklerinde istemiyorum dedim iptal oldu sonra tt den seni sürekli ararlar neden istemiyorsun diye ikna etmeye çalışırlar kabul etmezsen yada açmazsan otomatik iptal olur hiçbir ücret çıkmaz

• Googleden ttnet nosu aldım internet başvurusu yaptım bana dsmarttan talebiniz alındı mesajı geldi aradım iptal ettim ttnet e başvurdum dsmart talebi iptal etmediği için bağlanamadı 1 gün sonra dsmart aradı iptal edersen 356 tl fatura ödersin 1 yılda hiç bir şekilde internet alamazsın dedi ne yapmalıyım eve gelmediler modem takılmadı sadece adrese sinyal yolladık 356 tl öde diyorlar.

• Bay-ts B kullanıcısına yanıt
    Öyle bir dünya yok hocam. İtiraz edip üzerlerine git. Daha internet bağlanmamış, ekip gelmemiş, sözleşme imzalanmamış, sadece sözlü onay alınmış. Bununla fatura kesemezler merak etmeyin. Kesseler bile Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurup ödediğiniz miktarı olduğu gibi geri alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.