Şimdi Ara

60.000 tl civarı 2.el otomatik köy arabası :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese selamlar. işim gereği sık sık köy yollarındayım. polom var altı sürekli sürtüyor. geçen alttan plastik parça kırdı. hem de aile için daha geniş bir araca ihtiyacım var. otomatik vites 2-3 seneye sattığımda değer kaybı az olan altı yüksek bir arac arıyorum .2009-10 subaru forester 2009-2010 suzuki grand vitara 2009 rav4 aklıma gelenler. qasqai ix35 sportage vs alsam hırpalanır mı o yollarda? hangi aracın motoru şanzımanı vs ikinci elde daha temiz bulunur sıkıntısızdır? dizel benzin lpg tavsiyelere açığım. yıllık 15-20 bin km yapıyorum.

• Hundai Tucson otomatik dizel 35 kuruş falan yakar ama geniş konfor değer kanında da sıkıntı yok alırsınız binersiniz yakıt çok uzmesse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ssangyong-tertemiz-es-e-dost-a-gidecek-bir-arac-285769451/detay
    2. eli çok iyi değil ama bi araştırın isterseniz mersedes motor şanzıman var diye biliyorum
    (ilan örnektir)
  • Tuscu T kullanıcısına yanıt
    40-45 civarına daihatsu Terios

• Köy yoluna gidecek araçlar Pickuplardır.
    Nissan navara
    Ford Ranger 3.2 Wildtrak yada 2.2 TDCİ
    ISUZU D-max

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sandero stepway dizel otomatik

Sifir olur, kafaniz rahat olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duster in dizel otomatigi cikmis. Al bence garantisi bitmeye yakin cikarrsin elden (not: fiyatini bilmiorum bence tahminen senn soyledigin butceye yakindir)

• lpgli crv olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neiss

Duster in dizel otomatigi cikmis. Al bence garantisi bitmeye yakin cikarrsin elden (not: fiyatini bilmiorum bence tahminen senn soyledigin butceye yakindir)

çıktığını sadece size mi söylediler çıktı diye bir haber göremedim de?

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    2 hafta once telefonla haber verdiler. Fiyat falan soylenmedi ama, sormadik da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Neiss

2 hafta once telefonla haber verdiler. Fiyat falan soylenmedi ama, sormadik da.

hangi bayi acaba? Bayilere ulaşmış mi sadece bilgilendirme mi yaptılar?

• L200 çift kabin

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Antalya sarilar. Bilgilendirme icin aradilar . Sanirsam onumuzdeki yil gelecek. Fakat ben detaylari sormadim ilgilenmedigim icin.

• Kia sorento 2.5 170 lik bir bak temizini bulursan al keyifli arabadır
    Kullanmış biri olarak tavsiye ediyorum

• Köy yollarında toyota rav4 tercih edin afrikadan moğolistana zorlu ortamların aracı toyota

• Neiss N kullanıcısına yanıt
    Daha dün bayisi "her sene gelecek diyorlar 3 senedir bekliyoruz dizel otomatiğini" dedi. Bugün kesinleşti mi yoksa siz de 3 senedir bekleyenlerden misiniz? Saygılar

• Ben arayan bayi nin soyledigini aktardim. Gelmeyecek araca tanitim yapacaklarini sanmam yalniz. Bence o sizin sordugunuz bayi nin ya da temsilcinin bilgi eksikligidir. En iyisi siz kisisel bilgilerinizi verin onlar potasiyel musteri olarak gorup kendileri arasinlar

• vw amarok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.