Şimdi Ara

Mars’a tek yön gidişli bilet fiyatı belli oldu: 200 bin dolar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
5
Favori
5.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.hedef1milyonuye.com/
  • İlk başta giden 100 adamdan para alınmayacaktı sanırım. O insanlar baya eğitimli olacak geride gelmeyecekleri için yakışıklı oğlan ve güzel kızları seçeceklerdir genler için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyata ömürlük oksijen dahil mi ?
  • Mars 'a gidip paramızı yurtdışına çıkarmak yerine bence ülkemizi gezelim. Böylece kendimiz kazanırız. Ayrıca neden biz gidiyoruz , hiç Mars'lı geliyor mu Antalya' ya , Istanbul'a ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanHakim

Kredi çekip gideriz. Marsa gelip alacak halleri yok heralde.

Bu yorum efsane olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanHakim

Kredi çekip gideriz. Marsa gelip alacak halleri yok heralde.

ileride fenomen olacaksın bro bu yazıyla
  • biz de burda 1 lira ucuza aldığımız ıslak mendille orgazm olalım
  • Bilet tek gidiş fakat beni düşündüren nokta şu, ya kalkışta patlama olursa?

Bu tek gidiş buna işaret olabilir mi?
  • Fiyat çok uygun kaptım 5 tane

• Füzenin üstüne reklam alsalardı fiyat ucuzlardı.
    Hiç kafa yok bu ecnebilerde.
  • Beyler aktarmalı gidersek fiyatı ne kadar?

• Pegasustan alirim, yemek vermeselerde olur

• elon musk is a FRAUD uzay kurgularıyla insanları daha doğrusu abd halkının vergilerini nasa aracılığıyla söğüşleyen biri ..

nasa bu düzmecenin içinde uzay masallarının . buraya devletten kaynak aktarılıyor devlette bu kaynagı halktan topluyor vergilerle . dolayısıyla tesla motor gibi fabrikaların finansmanı sağlanıyor .. sistem gayet güzel işliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cadence1

elon musk is a FRAUD uzay kurgularıyla insanları daha doğrusu abd halkının vergilerini nasa aracılığıyla söğüşleyen biri ..

nasa bu düzmecenin içinde uzay masallarının . buraya devletten kaynak aktarılıyor devlette bu kaynagı halktan topluyor vergilerle . dolayısıyla tesla motor gibi fabrikaların finansmanı sağlanıyor .. sistem gayet güzel işliyor

Tam seni konuya çağıracaktım ki görmüşsün .

3 sayfa , halen gökyüzünün dışına çıkıldığına inanan insanlar var

• EmuMaster kullanıcısına yanıt
    inanç deyip gecme sömürünün ana kaynağı inanç .. bu inananlar olmasa kime satacak kimi kakalayacak uzay masallarını millet itiraz eder vergilerim nereye gidiyor bu nasa nabıyor die ?

bu kadar inanan gerekli yani .. bu imanlı kesim olmasa para kazanamazsın ... saf temiz insanların duygularıyla oynuyorlar ayrı konu ... bi umutla "la olum uzayda marstanda 1 toprak kapsak filmdeki gibi patates eksek " die umutla hayal kuranlar var

benimde bir topragım olsun şu topac gibi dönen küre dünyada degilde marsta bi dikili agacım olsun varsın serada olsun diyen bir kitle var .

uzay seyahati inancını zihinlere yerleştirdin mi cgi sahte roket fırlatma videolarıyla gerisi kolay .. inanmaları gerekiyor inanmaları için bu büyük yalanı sürekli zihinlere aşılamalıyız

• EmuMaster kullanıcısına yanıt
    işin garip tarafı ; tesla gibi bedava elektrik fikrine sahip bir bilim adamının ismini lekeliyor PİLLİ ARAC ları millete iteleyerek ...

bu araclar pille çalışıyor tren elektrikle calışır motorları tahrik olur .. laptop pillerine benzer pillerle calışan araca elektrikli arac diolar

benzini yasaklatcakmışmış felan hikaye teknoloji degişiyormuşta . piller yeni teknolojimi bildiğin şarj olan pil işte yıllardır var

88 89 90 larda isvicredeydim otobanda prototip güneş panelli araclar görürdüm festival oldugunda . aha bunlar elektrikli arac güneşin duhası bir enerji formu aslında kablosuz elektrik işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadence1

elon musk is a FRAUD uzay kurgularıyla insanları daha doğrusu abd halkının vergilerini nasa aracılığıyla söğüşleyen biri ..

Roketin kalkış hızı çok düşük ya her an bişey olacakmış gibi

• KREDİ KARTINA 12 TAKSİT YAPTIRDIM.BOLCA BİM POŞETİDE ALDIM.MARSA GİTMEYE AZ KALDI.
  • Nasa siz yine elinde patlar roketler

• ksp oynayan biri olarak o aracın dizaynı yanlış hocam. Aerodinamic kanatlar yetersiz , fueller yetersiz engine power saglayamaz atmosferden çıkamaz, eğer çıkabilirse tank bırakmak için yeteri kadar ivmeyi kazanamaz . Ve yıl kaç olmuş hala liquid yakıt kullanılıyor hybrid engineler varken yazık. Bana milyar dolarlar verseler bundan daha iyi araç toplarım.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.